• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nicolas Winding Refn
Z tym się zgodzę, widziałem dwa bardzo dobre i jeden koszmarny :P

Odpowiedz
Akurat Tylko Bóg wybacza zyskuje przy każdym seansie.
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
(24-03-2016, 19:11)Mierzwiak napisał(a): No stylówę Refn ma, ale co poza tym?
Stylówa to bardzo dużo, mi wystarcza w jego przypadku. Treści można, jak najbardziej słusznie, się czepiać, ale mi to kompletnie nie przeszkadza.

Odpowiedz
No ale tez bym z ta stylowka, przynajmniej w tej reklamie, nie przesadzal. Jest ladnie, muzyczka plumka, tyle :)
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
No wlasnie. Ładne, ale nic zapierajacego dech w piersiach. Na vimeo mozna znalezc sporo wcale nie gorszych wideo.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Jasne, że to nie jest żadne mistrzostwo świata, ale ja lubię :)

Odpowiedz
Stylówa jest spoko, tylko gorzej jak się ona przeje. Tak jak teraz wiele narzeka, że już im się Tim Burton znudził ze swoim stylem. Jechanie na samym stylu nie może trwać wiecznie.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Dam znać jak się znudzi :)

A Burton to chyba kiepska analogia, nie znam jego wszystkich dzieł, ale nowsze filmy, to raczej popłuczyny po stylówie, jaką miał kiedyś. Lepsze porównanie to Malick, który nadal kręci pięknie, ale pretensjonalnie do pożygu i ja już tego nie mogę znieść.

Odpowiedz
O sam podałeś doskonały przykład. Przy "Drzewie życia" od tego całego wizualnego piękna po jakiś 2 godzinach byłem ledwo żywy, a była jeszcze jedna godzina do przejścia ;)
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Podaje dalej, bo malo wyswietlen. Wywiad z dunskiej tv

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości