Nie psujmy sobie dzieciństwa
Generał Daimos. Obejrzałem parę pierwszych odcinków. Nazbyt to tandetne teraz. Za to animowany Zorro wciąż bawi.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Szaman napisał(a):Mental, jemu chodzi raczej o ten serial
http://www.imdb.com/title/tt0108909/

I z taką czołówką:

Daleko temu było do dwóch pierwszych filmów, za to blisko "Robocopa 3".

A od "Gremlinów" zawsze wolałem "Crittersy" bo są bardziej kozackie.
L.A. Confidential - 8/10
He liu - 7/10
The Insider - 8/10
Dredd - 6/10
Total Recall ( 2012 ) - 5/10
G.I. Joe: The Rise of Cobra - 5/10

Odpowiedz
Ten serial był chyba lepszy od Robocopa 3 a już napewno od tego gownianego miniserialu.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Craven napisał(a):Niekończąca się opowieść - Nawet nie chcę myśleć jak zły ten film wydałby mi się teraz. Nie będę sprawdzał.

Ja sprawdziłem, i film całkiem nieźle wytrzymał tą operację. Jest w nim jakaś magia - nie w znaczeniu czarów, tylko uroku. Warsztatowo też się, o dziwo, bardzo nie zestarzał. Pewną poprawkę trzeba brać, ale bez przesady. A scena na Bagnach Rozpaczy (czy jakoś podobnie) to jedno z najmocniejszych przeżyć z mojego dzieciństwa. Oglądałem to zresztą w kinie - swoje lata mam :wink:

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):Chryste :shock: BH Cop, Gremliny, Neverending story, Żółwie ninja, Tron (który zawsze był ciekawostką, a nie bóg wie czym).... coś czuję, że ten temat skończy jak Niepopularne poglądy :D

Zastanawiam się o co w ogóle chodzi w powyższym poście.
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
Przypomniał mi się jeszcze jeden serial z dzieciństwa "The Flash". Jakiś rok temu próbowałem go znowu obejrzeć, pilot był całkiem niezły, ale potem wytrzymałem chyba tylko do 4 odcinka. Strasznie się zestarzał, a może zawsze był taki tandetny?

Odpowiedz
Mental napisał(a):RoboCop: Prime Directives - Dark Justice
RoboCop: Prime Directives - Meltdown
RoboCop: Prime Directives - Resurrection
RoboCop: Prime Directives - Crash & Burn

Mental, Joe Chip pisal raczej o tym serialu:

Z tego co pamietam technicznie odstawia badziew z 2000 roku daleko w tyle - fabularnie ciezko powiedziec ;)
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
Zamiast kopiować mi linka trzeba było dać fragment tego serialu z 1994. :wink:

"Wielka draka w chińskiej dzielnicy". Za dzieciaka też mi się bardziej podobał. Teraz takie sobie.
L.A. Confidential - 8/10
He liu - 7/10
The Insider - 8/10
Dredd - 6/10
Total Recall ( 2012 ) - 5/10
G.I. Joe: The Rise of Cobra - 5/10

Odpowiedz
Gieferg napisał(a):Zastanawiam się o co w ogóle chodzi w powyższym poście.

Tylko o to, że pierdolicie panocku, podając takie klasyki :razz:
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Żółwie Ninja II i III to dla ciebie klasyki?

Odpowiedz
1 i 2 rządzą, 3 posysa

Odpowiedz
Kiedy ostatnio oglądałeś II? Bo ja bym nie powiedział że rządzi (jedynka przeciwnie). Sequel posysa równo, a trójki nawet wole nie próbować sobie przypominać.

Odpowiedz
Mysle, ze Uliczny Wojownik nadałby sie tu idealnie. Nie wiem, ile razy widziałam ten film z bratem w dzieciństwie, ale za kazdym razem byly emocje. (Generał Bison to do tej pory jeden z moich ulubionych bad guys : ) )

[Obrazek: street-fighter-the-movie-extreme-edition...81-000.jpg]
najlepsze, co można zrobić z dobrą radą, to podać ją dalej

Odpowiedz
O.O Dla mnie już w czasie premiery był kupą.

Odpowiedz
To ten film z Kylie Minigue w za dużym kasku? :lol:

Craven napisał(a):Dla mnie już w czasie premiery był kupą.
<ok>

Odpowiedz
Gieferg napisał(a):Kiedy ostatnio oglądałeś II? Bo ja bym nie powiedział że rządzi (jedynka przeciwnie).

Kilka lat temu - bawiłem się nieźle, biorąc pod uwagę, że zwyczajnie wyrosłem z tego filmu :)

PS. Dacie wiarę, że w jedynce gra Sam Rockwell :D

Odpowiedz
Sam Rockwell, Elias Koteas nazwiska związane raczej z kinem niezależnym, ale wstydzić nie mają się czego pierwsza część TMNT była i jest zresztą do dziś dobra. Mogła być jeszcze lepsza gdyby nie paluchy producentów. Nie wiem czy ktoś miał kiedyś w rękach oryginalne komiksy Eastmana i Lairda to nie były bynajmniej bajki dla dzieci, krew się lała i leciały fucki :) ale wiadomo do kin trzeba było wygładzić.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Freddy the Frog. Taką fabułę można spłodzić tylko na dopalaczach. Francuski książe zostaje zamieniony w żabę przez swoją złą ciotkę-czarownicę, po czym z jakiegoś powodu rośnie do rozmiaru człowieka, zaczyna mówić, nosić ciuchy, zostaje tajnym agentem i jedzie żywym samochodem z oczami zamiast świateł do Londynu pomóc anglikom powstrzymać jego ciotkę, która lata po niebie wielkim wężem-robotem i kradnie zabytki, takie jak Big Ben czy pałac Buckigham zamieniając je w miniaturki, co w jakiś sposób ma jej pomóc w przejęciu władzy nad światem. Gdzieś między tym wszystkim znalazło się jeszcze miejsce na musicalowy numer z potworem z Loch Ness. Film miał być podobno parodią serii o Bondzie. Chociaż jedna rzecz w nim podoba mi się do dzisiaj - niezła piosenka zespołu Asia.

Odpowiedz
Craven napisał(a):O.O Dla mnie już w czasie premiery był kupą.

Dla mnie również. Srodze się zawiodłem, za to Mortal Kombat do dziś z przyjemnością oglądam (tylko jedynkę oczywiście). Jak Street Fighter to tylko ten:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=P0N1imhU_fI&feature=related[/youtube]

Cytat:Nie wiem czy ktoś miał kiedyś w rękach oryginalne komiksy Eastmana i Lairda to nie były bynajmniej bajki dla dzieci, krew się lała i leciały fucki

Krew się lała owszem, z tym że te komiksy były czarno-białe więc mniej się to rzucało w oczy. Żadnych fucków nie pamiętam. W filmie krwi ani śladu ale klimacik fajny.

Odpowiedz
Lubiłam oglądać filmy na podstawie opowiadań Edgara Allana Poe z Vincentem Price. To dzięki tym filmom sięgnęłam do twórczości tego jakże wspaniałego pisarza. Pamiętam (a było to bardzo bardzo dawno :wink: ) że zachwycałam się "Maską Czerwonego Moru", zwłaszcza sceną jak Śmierć (Mór) siedzi sobie pod drzewem i rozkłada karty. I zachwycałabym się pewnie nadal, gdybym teraz nie obejrzała tego filmu. To był błąd. Czerwony Mór już mnie nie straszy. Co więcej, boję się tego na głos powiedzieć, on mnie śmieszy. Ano starość.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości