Nie psujmy sobie dzieciństwa
Tzn. co? Nie robi jednak laski podczas seansu? No to źle go zapamiętałem, gdy w dzieciństwie oglądałem go uciurany... To nie wroce do niego. Dzięki shamar!
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
nie ma sprawy.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Cytat:Indiana Jones 3? W tym przypadku ewidentnie z tobą stało się coś nie tak

To raczej norma.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Darujecie se te komentarze, nienawistnicy. :v

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Kto z nas nie ogladal za mlodu "Tata, a Marcin powiedzial..."? Ja rowniez i w sumie moglo tak pozostac.

W sumie nie jest zle, Fronczewski gra dobrze, wpadajacy w ucho motyw muzyczny, w pewnym momencie geba sie usmiechnela, gdy tata i syn grali razem w "Contre" na Pegasusie. Ale jednak mam pare uwag.  

Aktorstwo mlodego w poczatkowym okresie zawodzi (w koncu to dzieciak). I z niepokojem zauwazylem jakiego tu niesympatycznego buca gra Fronczewski w bieda-plerezie (w jednym odcinku to nawet zapuscil wasa). Koles wielokrotnie uswiadamia synalkowi, ze jego obecnosc go irytuje i najlepiej niech przymknie jape (w sumie gdyby gnojek trul mi ciagle o tym Marcinie, tez bym mial dosyc).

No i przede wszystkim w jednym odcinku tata z mlodym rozmawiaja o... homoseksualistach i ich tolerowaniu. De faq?!   

Odpowiedz
Ja nie oglądałem bo irytował mnie ten przymuł :)

Odpowiedz
Cytat:I z niepokojem zauwazylem jakiego tu niesympatycznego buca gra Fronczewski w bieda-plerezie
Czyli niestety nie gra :P
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Opowiadaj :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Się Corn pochwalił znajomościami. :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
A co mam opowiadać o jednym z największych zawodowych zawodów (see what I did there!) w życiu? ;) Średnio sympatyczny pan, grunt że przynajmniej profesjonalista więc zrobił co miał zrobić a nie odwalił manianę jak np. Ferdek Kiepski ;)
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Cytat: a nie odwalił manianę jak np. Ferdek Kiepski ;)

To też opowiedz :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
(30-01-2017, 22:00)Corn napisał(a): A co mam opowiadać o jednym z największych zawodowych zawodów (see what I did there!) w życiu? ;) Średnio sympatyczny pan, grunt że przynajmniej profesjonalista więc zrobił co miał zrobić a nie odwalił manianę jak np. Ferdek Kiepski ;)

Jakbyś dubbingował ciągle w tych gniotach od Kino świat czy grał w dziełkach typu "Karol, który został świętym" także byłbyś mniej sympatyczny dla otoczenia :).

Odpowiedz
(30-01-2017, 14:28)OGPUEE napisał(a): Kto z nas nie ogladal za mlodu "Tata, a Marcin powiedzial..."? Ja rowniez i w sumie moglo tak pozostac.

Ej ten serial nie jest taki zły! Czekałem aż się wreszcie pojawi co by zrobić powtórkę. Oni tam chyba o wszystkim już przegadali...
a Fronczewski gra zgreda na medal "za młody jesteś aby to zrozumieć " a sam guzik wie ... typowy poziom uzgredzenia
Już mam co oglądać :-)
Nie lubię snobów, hipsterów i internetowych cwaniaków

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości