Niezbyt urodziwe aktorki w rolach femme fatale lub wampów.
Troszkę nie po dżentelmeńsku, ale kto nigdy nie doznał tego dysonansu, kiedy fabuła wmawia nam, że postać grana przez brzydką aktorkę jest obiektem pożądania, niech pierwszy rzuci batarangiem. 

Niezbyt urodziwe, oczywiście wg. was, bo wiadomo, że każda potwora...

# Maggie Gyllenhaal / Mroczny rycerz

[Obrazek: MaggieGyllenhaalHR.jpg]

Niestety, może mieć walory wewnętrzne, ale ta twarz mnie odrzuca :(

# Claire Danes / Homeland

[Obrazek: rs_1024x759-150505123631-1024.Homeland-C...050515.jpg]

Z makijażem nie jest tak źle, ale nie raz, nie dwa podczas oglądania serialu zastanawiałem się: "co was chłopaki pogięło, żeby się tak uganiać za tą irytującą kozą?"

# Julia Roberts / Pretty woman

[Obrazek: Julia-Roberts-circa-1994-001.jpg]

No zlitujcie się... 

Odpowiedz
[Obrazek: 8a1a9-KK2.jpg]
Dwa irytujące pasztety, które wg Eliego Rotha są w stanie uwieść każdego faceta.

[Obrazek: latest?cb=20120524143750]
Seksowna i uwodzicielska Kobieta-Kot wg Nolana. :)

Odpowiedz
@Nawrocki, filmu nie widziałem, ale blondi na zdjęciu jest całkiem ruchable :)
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
Taa, już zdążyłem zauważyć, że w moim zdaniu na tematu urody tej aktorki jestem mocno odosobniony. ;)

Odpowiedz
(23-02-2017, 12:08)Arahan napisał(a): @Nawrocki, filmu nie widziałem, ale blondi na zdjęciu jest całkiem ruchable :)

Ana de Armas

[Obrazek: hd683Kt.gif]

+

# Annette Badland / Jabberwocky

[Obrazek: 778-9761.gif]

Odpowiedz
Nie jest jakaś och, ach, ale takie mocne 7, ewentualnie słabe 8. Z łóżka bym nie wyrzucił :)
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
Lol, Ana de Armas to nic szczegolnego? Kaman, laska jest śliczna. :) Ale oczywiscie, co kto lubi. Jak ktoś lubi facetów to nie. :) A "Knock Knock" polecam, bo jest zabawne.

Temat mi sie podoba, nie ma wlasnej propozycji, ale moze go troche ograniczyć? Bo niby femme fatale, wampy i piękności, a tu Rachel z TDK, która jest po prostu typiarą? (Wiadomo, że ktoś tam mowi, ze piękna, ale to dla niego, a nie, że powala każdego wyglądem.) Ja bym ograniczyl temat do femme fatale i wampów.

I tak tez proponuje zrobic :)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Crov, Ty ślicznych lasek nie widziałeś :p jest bardzo ładna, ale nie śliczna :)
Temat zmieniony.

Odpowiedz
(23-02-2017, 13:01)Crov napisał(a): wiadomo, że ktoś tam mowi, ze piękna, ale to dla niego, a nie, że powala każdego wyglądem

No, Joker tak mówi :)

Ale sam fakt, że Bruce Wayne i Harvey Dent się za nią uganiają też jest mocno obciachowy.

Odpowiedz
[Obrazek: maxresdefault.jpg]
No faktycznie, śliczności. :)

Już kończę offtop, sorry.

Odpowiedz
Na fotce powyżej jest lekko upasiona, w "Puk Puk" w ruchu prezentuje się uroczo , film oglądałem ze znajomymi i cała męska część widowni doceniła uroki Ani. W późniejszych "rekinach wojny" nadal jest ładna :)
get ready for suprise...

Odpowiedz
Maggie Gyllenhaal jest o tyle dziwnym przypadkiem, że potrafi w niektórych scenach w tym samym filmie wyglądać paskudnie (np na sali sądowej w TDK), a w innych całkiem w porządku. No ale tekst Jokera do niej na imprezie zawsze wydaje się przesadą :P Nna zdjęciu w otwierającym poście ma fryzurę, która jak dla mnie oszpeciłaby znaczną większość kobiet. Żeby chodzić z czymś takim na głowie, trzeba (mocno) nadrabiać twarzą.

Czepianie się pozostałych litościwie przemilczę (de Armas - 7-8/10 would bang :)). Jak do tej pory widzę w tym temacie tylko jeden pasztet (ten z Jabberwocky).
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Arahan,

myslę, że po prostu mamy inny gust. Choc rzeczywiscie, nie przebywam w towarzystwie super-modelek czy fitness modelek czy kogos tam, wiec nie wiem. :)

(23-02-2017, 13:11)nawrocki napisał(a): [Obrazek: maxresdefault.jpg]
No faktycznie, śliczności. :)

Już kończę offtop, sorry.
Nie wiem o co cho, kobiety to też ludzie. Czasem wyglądają lepiej, czasem gorzej. :)

[Obrazek: C5WGGyCWIAA_gcj.jpg:large]

Ostatnia Ana i wracamy do tematu :)

Bo znalazlem swoj typ:

Juliette Lewis w "Strange Days"

jest tam całkiem femme fatale i w samym filmie mi to nie przeszkadzało, bo bohater ma z nią emocjonalną więź, wiec mozna zrozumiec, ze ona sama nie musi być seksowna dla każdego. Ale dla mnie zawsze wygląda jak napruta typiara, którą z którą gadasz w klubie, bo cię zapytała czy masz coś do ogarnięcia.

[Obrazek: fhd995STD_Juliette_Lewis_022.jpg]
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
# Katee Sackhoff / Battlestar Galactica

[Obrazek: battlestar-galactica-katee-sackhoff-kara...964486.jpg]

Zdecydowanie nie mój typ urody.

# Kate Capshaw / Indiana Jones

[Obrazek: d3fc95493738354adf73b007883290f0.jpg]

Dziwne, że jeszcze nikt nie wymienił.

Odpowiedz
Cytat:# Kate Capshaw / Indiana Jones

WHAT
THE
ACTUAL
FUCK?

Jones nigdy nie miał ładniejszej dziewczyny, jest jednym z powodów, dla których da się to w ogóle oglądać :P
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

Odpowiedz
(23-02-2017, 13:46)Kluski napisał(a): # Katee Sackhoff / Battlestar Galactica

Zdecydowanie nie mój typ urody.

Ale ona przecież nie gra tam uwodzicielki i piękności tylko... no nie wiem, żeńskiego Dominica Torreto albo Johna Spartana...
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Rzeczywiście, paszczur totalny!

Not :P
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Jakiś czas temu miałem dość przyjemny sen z Aną w roli głównej, więc moja podświadomość nie może kłamać. :)

Jeśli chodzi o mój typ - Jessica Chastain. W zależności od oświetlenia przechodzi z trybu "OK" na "what's wrong with your faaaaace", prawdopodobnie przez szczękę, na której można ostrzyć noże.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
O, Chastain tak, zdecydowanie jej miejsce jest w tym temacie.

Oglądałem ostatnio "Człowieka w żelaznej masce" no i tam jednym z wątków jest to, że królowi (Di Caprio) wpada w oko narzeczona (Judith Godreche) syna jednego z muszkieterów. Dosłownie "wyławia" ją wzrokiem z tłumu, wpada w zachwyt i zaraz jest wielce zakochany...

[Obrazek: 2fec81fbf67d49c17ac9e285174cb521.jpg]

SRSLY? Nie mogłem opędzić się od myśli, że to transwestyta.

Ale najbardziej rozwala mnie zawsze moment gdy ta pani:
[Obrazek: snow-white-huntsman-movie-image-charlize-theron-1.jpg]

pyta zwierciadła kto jest najpiekniejszy, po czym wychodzi na to, że niby ona:
[Obrazek: Snow-White-and-The-Huntsman-image-snow-w...661938.jpg]

Nie jest to co prawda jakiś paszczur, ale cały problem leży w tym, z kim ją zestawiono.

Odpowiedz
Ania de Armas jest przezajekurwabista. Życzę każdemu tak "ciulowo" wyglądającej żony/narzeczonej/kochanki.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości