Niezbyt urodziwe aktorki w rolach femme fatale lub wampów.
Ktoś przeczytał moje myśli bo wczorej miałem wsadzić "full frontale" aktorek, które są bardzo lubiane na forum, przez ich urodę ;)

Ale to może później... Tą miałem wstawić do tematu "nie mogę patrzeć na facjatę". Zawsze była brzydka a teraz to już...

[Obrazek: 25867B4100000578-2946833-image-m-33_1423575533493.jpg]
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
[Obrazek: 303630.1.jpg]

niebezpieczne związku. ja nie bym

Odpowiedz
Ten sam przykład w sumie i film Fatalne Zauroczenie. Aczkolwiek tam była w jakiś sposób fascynująca.

[Obrazek: fatal1.png]
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Skoro nawet autor tematu podaje przykłady bez związku z jego nazwą to wiedz że coś jest na rzeczy.

Czym ten temat różni się od tego http://forum.film.org.pl/Thread-Najbrzydsze-aktorki--3552 ?

Odpowiedz
(23-02-2017, 23:33)Mierzwiak napisał(a): Skoro nawet autor tematu podaje przykłady bez związku z jego nazwą to wiedz że coś jest na rzeczy.

Czym ten temat różni się od tego http://forum.film.org.pl/Thread-Najbrzydsze-aktorki--3552 ?

Eee, czytałeś cały wątek? Arahan zmienił tytuł. Mi chodziło o każdą sytuację, kiedy podczas oglądania filmu odczuwasz dysonans, spowodowany tym, że kobitka, której fizys Cię odrzuca, ewidentnie kreowana jest na piękność i wszyscy latają wokół niej z wywieszonym jęzorami. 

Odpowiedz
(23-02-2017, 13:46)Kluski napisał(a): # Katee Sackhoff / Battlestar Galactica

[Obrazek: battlestar-galactica-katee-sackhoff-kara...964486.jpg]

Zdecydowanie nie mój typ urody.

Mój typ też nie, ale pewnie niejeden facet by płacił by taka tarczowniczka z Valhalli, przyszpiliła go siłą do łóżka ;)
[Obrazek: katee-sackhoff1.jpg]
This is not Warcraft in space!

Odpowiedz
(23-02-2017, 23:33)Mierzwiak napisał(a): Czym ten temat różni się od tego http://forum.film.org.pl/Thread-Najbrzydsze-aktorki--3552 ?

Od początku wiedziałem, że trzeba to przenieść/połączyć. Kluski nawalił z 10 tematów podobnych ;)

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(24-02-2017, 00:52)shamar napisał(a):
(23-02-2017, 23:33)Mierzwiak napisał(a): Czym ten temat różni się od tego http://forum.film.org.pl/Thread-Najbrzydsze-aktorki--3552 ?

Od początku wiedziałem, że trzeba to przenieść/połączyć. Kluski nawalił z 10 tematów podobnych ;)

Nie można tego połączyć. Brzydka aktorka to brzydka aktorka, może grać kogokolwiek, np. brzydką postać ;) (lub zwykłą). Tutaj chodziło o sytuację kiedy film wmawia Ci co innego niż widzą Twoje oczy. Matko bosko ile razy mam pisać to samo, coście się tak uwzięli na zamykanie tematów? Nie spodziewałem się hiszpańskiej inkwizycji... 

Odpowiedz
Brzydka-brzydka to kwestia gustu. Ja widzę w tym temacie kilka ładnych ;)

PS - to islamska haram inkwizycja :)

Odpowiedz
(23-02-2017, 13:46)Kluski napisał(a): # Katee Sackhoff / Battlestar Galactica

Zdecydowanie nie mój typ urody.
Dude, ale od Starbuck to się odpierdol, dobra. :)
Poza tym popłynąłeś z fotką - laska robi minę nie halo (see what I did there? ;), więc nie dziwne, że nie wygląda na piękność. Inna sprawa, że ta postać jest w pierwszej kolejności przefajna i nadrabia osobowością oraz szerokopojętym urokiem. Niemniej nie jest mega brzydka, a jak się uśmiecha to jest słodziutka.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
(24-02-2017, 00:58)Kluski napisał(a):
(24-02-2017, 00:52)shamar napisał(a):

Nie można tego połączyć. Brzydka aktorka to brzydka aktorka, może grać kogokolwiek, np. brzydką postać ;) (lub zwykłą). Tutaj chodziło o sytuację kiedy film wmawia Ci co innego niż widzą Twoje oczy. Matko bosko ile razy mam pisać to samo, coście się tak uwzięli na zamykanie tematów? Nie spodziewałem się hiszpańskiej inkwizycji... 

A gdzie w homelandzie ktoś ci wmawia, że Carrie jest jakąś seksbombą z twarzą modelki?

Odpowiedz
(23-02-2017, 13:49)Gieferg napisał(a):
Cytat:# Kate Capshaw / Indiana Jones

WHAT
THE
ACTUAL
FUCK?

Jones nigdy nie miał ładniejszej dziewczyny, jest jednym z powodów, dla których da się to w ogóle oglądać :P

Z głową coś nie tak? :D
[Obrazek: giphy.gif]
Jak ja cię dzieciak rozumiem, hej, usłysz mnie Khamûl mordo,
raz chciałem zrobić replikę Lothlórien, co wyszło? Wyszedł mi Mordor.

Odpowiedz
(23-02-2017, 23:40)Kluski napisał(a): Eee, czytałeś cały wątek? Arahan zmienił tytuł. Mi chodziło o każdą sytuację, kiedy podczas oglądania filmu odczuwasz dysonans, spowodowany tym, że kobitka, której fizys Cię odrzuca, ewidentnie kreowana jest na piękność i wszyscy latają wokół niej z wywieszonym jęzorami. 
Czytałem cały wątek i tym bardziej to co opisujesz ma dokładnie zerowy związek z większością przypadków jakie tu padają.

Odpowiedz
(24-02-2017, 00:52)shamar napisał(a): Od początku wiedziałem, że trzeba to przenieść/połączyć. Kluski nawalił z 10 tematów podobnych ;)

A ja za odpowiednie podsumowanie tego faktu dostałem ostrzeżenie od Filemona.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
(24-02-2017, 10:01)Mierzwiak napisał(a):
(23-02-2017, 23:40)Kluski napisał(a): Eee, czytałeś cały wątek? Arahan zmienił tytuł. Mi chodziło o każdą sytuację, kiedy podczas oglądania filmu odczuwasz dysonans, spowodowany tym, że kobitka, której fizys Cię odrzuca, ewidentnie kreowana jest na piękność i wszyscy latają wokół niej z wywieszonym jęzorami. 
Czytałem cały wątek i tym bardziej to co opisujesz ma dokładnie zerowy związek z większością przypadków jakie tu padają.

Ale Ty wchodzisz teraz w moją głowę, bo już nie rozumiem. Przecież z założenia wybory jakie tutaj padną będą subiektywne. Ja wobec każdej przytoczonej przez siebie aktorki miałem dokładnie takie odczucie jak opisuje. 

Czy naprawdę musimy urządzać polowanie na czarownice? Jak się temat nie podoba i ma powodować taki ból to można usunąć, tylko że część osób załapała i się dobrze bawi (a o to chyba chodzi?) a część dzieli włos na czworo. 

Odpowiedz
Gieferg napisał(a):Jak zaczniesz pisać poprawnie mój nick to się może zastanowię, czy cię zaszczycić odpowiedzią, ale wielkich nadziei sobie nie rób. Na razie bliżej ci do listy ignorowanych.

Gieferg napisał(a):A ja za odpowiednie podsumowanie tego faktu dostałem ostrzeżenie od Filemona.

Dorosły człowiek obraża się za ostrzeżenie, które zniknie mu za miesiąc i drąży kwestię w dwóch tematach dalej zrażając do siebie kolejnych użytkowników i zachowując przy tym się jak buc i hipokryta. Brawo, Gieferg, brawo.

Odpowiedz
Nie wchodzę do niczyjej głowy, opisuję to co widzę:
Nazwa tematu nie ma nic wspólnego z uzasadnieniem które podałeś a te z kolei nie mają nic wspólnego z większością padających tu przykładów, czaisz czy mam ci wskazać konkretne posty?

Temat o najbrzydszych aktorkach zdechł w 2014 roku po zaledwie trzech stronach (w wersji mobilnej), nie rozumiem co ma wnieść drugi dokładnie ten sam temat tylko nazwany inaczej. W tamtym temacie shamar też wklejał zdjęcia Umy Thurman!

Odpowiedz
(24-02-2017, 10:10)Gieferg napisał(a):
(24-02-2017, 00:52)shamar napisał(a): Od początku wiedziałem, że trzeba to przenieść/połączyć. Kluski nawalił z 10 tematów podobnych ;)

A ja za odpowiednie podsumowanie tego faktu dostałem ostrzeżenie od Filemona.

To było pewnie za to, że napisałeś, że Kate Kapa jest najładniejszą dziewczyną Jonesa. W pełni rozumiem to ostrzeżenie bo też jej wyjątkowo nie trawię :)

[Obrazek: d285c274ad6c3af690e168d9ed54a750.jpg]

Odpowiedz
Otwieram wątek, myślę sobie "ciekawy". Patrzę, a w nim na otwarcie Maggie (TDK) i od razu myślę, że chcę tutaj zostać na dłużej". Zjeżdżam kursorem niżej, a tam śliczna blondi z Knock Knock, Claire Danes, Julia Roberts z Pretty Woman (CO?!!) i Anne z TDKR!

[Obrazek: tumblr_inline_nc78vasFMY1rzell3.gif]

Nie będę podawał tu swoich przykładów, podziękował.

Odpowiedz
# Juliette Danielle / The Room

[Obrazek: the-room-06.jpg]

Święta Inkwizycjo, pani nie odgrywa roli wampa, ale każdy w filmie odczuwa potrzebę podkreślenia jaka to ona piękna nie jest.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości