Nightmare on Elm Street - kolekcja BluRay z Czech
Czy ktoś posiada to wydanie? Na pewnym forum wyczytałem, że każda z części z tego wydania posiada polskiego lektora i napisy. Z kolei na stronie sklepu widzę, że polskie tłumaczenie posiada tylko pierwsza część kolekcji.
Czy ktoś może się wypowiedzieć na ten temat bo trochę szkoda topić kasę dla 1 części?

http://www.filmarena-eng.com/blu-ray-nightmare-on-elm-street-1-7
ChowYunFat, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Sep 2012.

Odpowiedz
Tylko pierwsza część ma polską wersję.

Odpowiedz
Dzięki. To już lepiej zakupić wydanie z UK za połowę tej ceny.

Odpowiedz
"Koszmary" nie doczekały się właściwych wydań. I już się chyba nie doczekają.
Multum usuniętych scen nie pojawia się na tych oficjalnych wydaniach więc jest to dla mnie śmietnik i nic więcej.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
To chyba pozostanę póki co przy tej kolekcji DVD, którą wypuścił Monolith.
Może przy okazji kolejnego reboot'u serii ktoś zdecyduje się w Polsce wydać kolekcję Nightmare na nowo na BD.

Odpowiedz
Jak patrzę na te czeskie wydania to jakieś dodatki tam (a na DVD były chyba czyste filmy) są ALE... ja mam zboczenie nt. usuniętych scen. Wiesz ostatecznie sporo takiego materiału można znaleźć np. na YT ;)

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Właśnie  materiały dodatkowe najbardziej mnie kuszą :) Są tam chyba nawet 3 odcinki  z serialu TV Nightmare on Elm Street. Tak jak mówisz, większość z tych bonusów pewnie jest dostępna w sieci. Jak człowiek się postara to i pewnie jakieś tłumaczenie się znajdzie :) Dlatego jeszcze się mocno zastanowię :)

Odpowiedz
Chodziło mi o to, że sporo z usuniętych scen (choć niektóre do dziś nie wyciekły) i making offów jest w necie ale fajnie by było mieć to na oficjalnych nośnikach.
Serial znajdziesz cały choć w dobrej jakości łatwo raczej nie będzie. Tłumaczeń nie ma nigdzie. Wiem bo sam szukałem niedawno do 4ch wybranych odcinków. Inna sprawa, że w necie nie ma chyba tłumaczenia nawet do "Never Sleep Again" - oglądałem raz w oryginale, raz z angielskimi napisami.

Jak coś to pytaj - chyba większego fana, ode mnie, tu nie ma ;)

Odpowiedz
Też oglądałem Never sleep again w oryginale tak samo było z Crystal lake memories. Co zrobić? Takie życie polskiego kinomana - trzeba się uczyć języków :)
Dzięki za pomoc.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon