Nowości, zapowiedzi, trailery - wątek informacyjny
Amazon bierze się za ekranizację "Dobrego Omenu" Gaimana i Pratchetta, do obsady dołączył własnie Jon Hamm, który wcieli się w archanioła Gabriela:
http://variety.com/2017/tv/news/jon-hamm-archangel-gabriel-amazon-good-omen-1202577637/

I to mi na ten moment wystarczy, żeby się jarać. :)

Odpowiedz
http://www.serialowa.pl/158930/canal-plus-kruk-nielegalni-seriale-polskie/

"Belfer" się udał to idą za ciosem i bardzo dobrze :D Ekipy są niezłe, czekam.

Odpowiedz
http://deadline.com/2017/10/casey-affleck-star-alfonso-cuaron-horror-drama-tv-series-1202190643/

O kurde, jaki news :D

Odpowiedz
http://mixmag.net/read/a-fear-loathing-tv-series-about-hunter-s-thompson-is-being-developed-news

Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Jak ja cię dzieciak rozumiem, hej, usłysz mnie Khamûl mordo,
raz chciałem zrobić replikę Lothlórien, co wyszło? Wyszedł mi Mordor.

Odpowiedz
Szpiegowskie s-f z J.K Simmonsem od Starz:

Odpowiedz
Simmons, Olivia Williams, nawet Stephen Rea gdzieśtam na chwilę mignął. Trzeba będzie obadać.

Btw. zerknąłem teraz na imbd i nasz sam Papież Piotr Adamczyk wystąpi w paru odcinkach w roli niejakiego Gunthera ;)

Odpowiedz
Moze bez Simmonsa bym sie nie zainteresowal, ale z dwoma Simmonsami jestem bardzo zainteresowany :) Wyglada ciekawie.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
"Orphan Black" z Simmonsem - tego jeszcze nie grali :)
"Jedyne, co może uratować śmiertelnie rannego kota, to maleńki łyczek benzyny". 

Odpowiedz
Ofijalnie potwierdzone - Amazon zabiera się za Tolkiena.

http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/official-lord-rings-tv-series-gets-multiple-season-commitment-at-amazon-1057486?facebook_20171113

Gdy pierwszy raz pojawiły się ploty, nie wiedziałem co o tym myśleć, bo z jednej strony, logiczna część mózgu mówi, że im więcej interpretacji, tym lepiej dla odbiórców i że formuła serialowa lepiej nada się do adaptacji, niż filmy (które, bądzmy szczerzy, jako adaptacje tekstu były dalekie od ideału). Z drugiej strony jednak ten fanowski sentyment, odczuwa jakąś irracjonalną, ale mocną reakcje obronną na robienie konkurencji dla ukochanych filmów.

Na szczęście Amazon sprostował sprawę i wychodzi na to, ze nie zabierają się za trylogię, tylko za opowieści przed wydarzeniami z FOTR. Czyli takie telewizyjne "tales from Middle Earth". Win-win dla wszystkich.
This is not Warcraft in space!

Odpowiedz
Czyli co? Silmarillion? A właściwie historie bazujące na nim? To by przynajmniej wyjaśniało, czemu tyle hajsu Tolkien Estate chciało. No bo ja, na ten moment, nie widzę czegoś sensowniejszego do adaptowania w formie serialu. Tylko znowu ten serialowy budżet...
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Prequel? Ufff, wiec czekam :)

Odpowiedz
Raczej nie oglądam niemieckich seriali (to chyba pierwszy jaki widziałem), ale ta superprodukcja niemieckiego SKY stworzona między innymi przez Toma Tykwera zapowiada się na bardzo dobrą produkcję ze świetną muzyką, przynajmniej po 4 odcinkach jakie widziałem do tej pory. Sezon 1 i 2 mają po 8 odcinków. Można oglądać o 20 w pon. na HBO po dwa odcinki. Zapewne też na HBO GO jest dostępny Babylon Berlin w całości, ale nie wiem czy tylko 1 sezon czy też drugi sezon już jest, który w grudniu poleci na HBO. BB to kryminał i trochę polityczno-gangsterskich wątków (głównie w wątku z Rosjanami), akcja dzieje się w 1929 roku . Serial w niektórych sekwencjach, zwłaszcza tych w klubie przypomina mi film Kabaret. Podobno to najdroższy serial w historii Niemiec i widać rozmach w dotychczasowych odcinkach, nie tylko w pilocie, jak np. scena w klubie ze świetną muzyką (w trailerze leci ten kawałek) czy scena zamieszek. No i ma fajnych, ciekawych bohaterów. Po 4 odcinkach z 16 jakie można obejrzeć zapowiada się dla mnie jedna z lepszych serialowych produkcji tego roku.

Odpowiedz
Refn kręci serial z Milesem Tellerem w roli głównej, za zdjęcia będzie odpowiadał m.in: Darius Khondji:
[Obrazek: 24176910_1592331660845532_56360839284742...e=5A8E63C9]

Całość powstaje dla Amazona, za scenariusz odpowiedzialny będzie Refn do spółki ze znakomitym scenarzystą komiksowym Edem Brubakerem (polecam "Fatale", "Gotham Central", czy "Velvet" od niego). Mato byc kryminalna historia tocząca się w Los Angeles, na razie tyle wiadomo.

Jaram się.

Odpowiedz
Wiadomo trochę więcej, choć równie enigmatycznie - "“characters’ existential journeys from being killers to becoming samurais".

Oprócz tego w obsadzie John Hawkes. Liczę, że obsadzi go w roli jakiegoś pokręconego przeciwnika bohaterów, dawno nie widziałem go w ciekawej i dobrej roli, a to świetny aktor.

Czadowo, że Amazon. Po "Patriot" mają do mnie ogromny, gigantyczny wręcz kredyt zaufania. Fajnie, że nie boją się eksperymentów.

Zdjęcie z pełną obsadą:

[Obrazek: DPLo1mcU8AAe0Bv.jpg]

Baldwin na kolanach może oznaczać, że to on będzie jednak wrogiem. Ewentualnie Refn po prostu go aż tak lubi :)
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Love reactions only, polecam komiks noir "The fade out" tego pana

Odpowiedz
Refn, Khondji, Brubaker, LA. Śjeeeeeeeet. To może być w ciul dobre :)

Odpowiedz
Szkoda tylko, że to Teller gra głównego bohatera :/

Ale reszta obsady mi się podoba. No i jest Jena Malone <3
Oby scenariuszowo było tam więcej Brubakera, niż Refna i może wyjść serial-żyleta.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Ulala, chyba Amazon w końcu mnie przekonał, żeby obejrzeć coś ich produkcji :)

Odpowiedz
To ja Was raz jeszcze poproszę - kochani, obejrzyjcie Patriot od Amazonu. Naprawdę, ten pierwszy sezon to taka perełka, że w moment wskoczyła do mojego top 10. Nie widziałem tak dobrego miksu gatunkowego... nigdy?

http://forum.film.org.pl/Thread-Patriot-Amazon-2017--4646

- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Są polskie napisy do całego sezonu?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości