Nowości, zapowiedzi, trailery - wątek informacyjny
Niestety - polskich napisów nie ma w ogóle, ale język nie jest szczególnie trudny, a każda scena zrozumiała bez większego problemu z powodu fenomenalnej reżyserii i scenariusza.

Tak teraz właśnie obserwuje komentarze na YT pod scenami z serialu czy recenzje i ciężko znaleźć komentarz który nie byłby głosem czystego zachwytu - podobnie jak u mnie. Trafiło się kilka recenzentów którzy nie wyczuli klimatu czy coś, ale poza tym - czysta radość z oglądania i uwielbienie wręcz.

Ten zwiastun który wrzuciłem wyżej przedstawia to bardziej jak komedię - prawda, jest taka, że serial humor ma bardzo cierpki i głównie czerpie go z absurdu depresji szpiega-zabójcy. Przez jednak ani moment nie wydaje się to tanim gimmickiem, a faceta ciężko nie polubić i mu nie współczuć. Sama fabuła jest wciągająca, z wieloma zwrotami akcji charakterystycznymi dla kina szpiegowskiego.
Serio, oglądać kto nie ma problemu z angielskimi napisami a ja osobiście gwarantuję satysfakcję :)
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Umiarkowanie się jaram. Jack Ryan to fajna postać z potencjałem (Krasinski wydaje się dobrym wyborem), a literatura Clancy'ego, o ile przedstawi się ją z wyczuciem i nie spierdoli głupokowato Bournowskimi elementami, ma potencjał na bycie czymś fajnym.

Przy czym oczywiście potencjał na bycie sensacyjną miernotą jakich dziesiątki, też jest duży i sam zwiastun niestety nie zachęca.

This is not Warcraft in space!

Odpowiedz
Jakaś tam Lauren Schmidt Hissrich została showrunnerem i producentem wykonawczym Netflixowego "Wiedźmina"

No cóż. Patrząc czym się wcześniej zajmowała: R.I.P. Geralt.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Teaser z serialu Terror opartego na książce Dana Simmonsa

Polska premiera odbędzie się 5 kwietnia 2018 roku o godzinie 22:00 na kanale AMC.

Odpowiedz
Książka ma mocarny klimat, oby udało im się go oddać na ekranie.

Odpowiedz
Książkę muszę nadrobić bo wiele dobrego o niej słyszałem.
Teaser wygląda spoko, przywodzi mi na myśl "Taboo". Uwielbiam Ciarana Hindsa więc cóż...wlatuje na liste ;D

Odpowiedz
Wahałem się czy wrzucić tutaj, czy do "Ratunku! Nadchodzi kolejny remake", ale...

http://www.indiewire.com/2017/12/the-office-revival-nbc-stars-1201909014/ :[ 
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
(09-12-2017, 14:36)Diaz napisał(a): Teaser z serialu Terror opartego na książce Dana Simmonsa
O kurcze. Hinds, Menzies i Harris.
No to wreszcie na coś mogę czekać :)
Jak ja cię dzieciak rozumiem, hej, usłysz mnie Khamûl mordo,
raz chciałem zrobić replikę Lothlórien, co wyszło? Wyszedł mi Mordor.

Odpowiedz
Cezar i Brutus na jednym statku? To nie może się dobrze skończyć, w Westeros byli przynajmniej oddzieleni przez całą Północ :)

Odpowiedz
Steven Knight ("Taboo","Peaky Blinders") i Francis Lawrence ("Hungar Games","I am Legend", tegoroczne "Red Sparrow") przygotowują kolejny serial.
8-odcinkowe "See" będzie produkcją tym razem science-fiction co jest sporą niespodzianką patrząc na dotychczasowe zrealizowane i zapowiedziane projekty Knighta. Nie podano szczegółów po za tym, że akcja będzie działa sie w przyszłości i dotyczyć będzie budowania światów (!!!)
Knight sam napisze jak to ma w zwyczaju wszystkie epizody a Lawrence będzie jedynym reżyserem.

Tymczasem Starz oficjalnie potwierdza 10-epkowy 2 sezon "Counterpart" który u nas będzie od 22 stycznia dostępny na HBO GO.

Odpowiedz

Ciekawe obsada i twórcy, na pewno sprawdzę.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz

Trailer fajny, nieźle to wygląda wizualnie, ale nie czuje się powalony ;) U nas podobno 5 kwietnia, książkę właśnie kupiłem po naczytaniu się licznych zachwytów więc na pewno przed premierą przeczytam.

Odpowiedz
Meryl Streep w drugim sezonie Wielkich kłamstewek :O

Odpowiedz
Super, najwyższy czas na jej pierwszą dobrą rolę od dekady ;)

Odpowiedz
Jezu nawet na Emmys teraz nie będzie bezpiecznie bo będą wstawać i jej bić brawo co 5 minut

Odpowiedz
Trochę się obawiam tego drugiego sezonu - pierwszy tworzył dobrze zamkniętą historię, która świetnie się sprawdziła właśnie jako miniserial (tylko z tego powodu zaczęłam zresztą oglądać, nie chcę się już wkręcać w kilkusezononowe tasiemce). Materiał książkowy też się już wyczerpał...
"Jedyne, co może uratować śmiertelnie rannego kota, to maleńki łyczek benzyny". 

Odpowiedz
https://fdb.pl/wiadomosci/33479-imie-rozy-powraca-jako-serial-piotr-adamczyk-w-obsadzie

Będzie serial na podstawie książki Imię róży. Piotr Adamczyk w obsadzie.

Odpowiedz
Reżyserem facet od wiekopomnych dzieł z Adamczykiem :D

W ogóle lol, najpierw kręcić kościelne laurki, by później zejść na adaptację powieści, która jest znana głównie z tego, że jedzie sobie po kościele (i słusznie).

Z tą powieścią jest taki problem, że ma atrakcyjną warstwę kryminalną, a możnaby podejść do niej w dużo ciekawszy sposób - niestety Annaud nawet nie próbował, a ten pan to chyba nie będzie umiał...

Odpowiedz
http://deadline.com/2018/01/michael-haneke-first-tv-series-kelvins-book-fremantlemedia-ufa-fiction-1202270382/

No i to jest news! Dystopijny świat plus Haneke. Mmm, czekam :)

Odpowiedz
To teraz zamiast przez dwie, będzie przynudzał przez dziesięć godzin. Super. ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości