Nowości, zapowiedzi, trailery - wątek informacyjny

A już za chwileczkę, już za momencik.

Kurde. Purefoy jako Bancroft idealny. Może w końcu jakaś dobra rola. Kinnaman też całkiem całkiem. Projekty i wizualia dają radę. Uwielbiam cyberpunka i noir, książka była bardzo pozytywnym zaskoczeniem. No zobaczymy, ale trochę się jaram :)

Odpowiedz
Wkurzyłem się bo błędnie zakładałem że będzie to film a nie serial, a serialu nie chce mi się oglądać :/

Odpowiedz
(30-01-2018, 12:12)Pelivaron napisał(a): http://deadline.com/2018/01/michael-haneke-first-tv-series-kelvins-book-fremantlemedia-ufa-fiction-1202270382/

No i to jest news! Dystopijny świat plus Haneke. Mmm, czekam :)

Mało który film tak zmienił moją opinię o reżyserze, jak ostatnie "dzieło" Haneke. W dodatku to w jak niezdarny sposób pokazał w Happy End social media sprawia, że "not too distant future" i "dystopia" dodatkowo budzą niepokój. No, ale dam szansę staruszkowi. Zobaczymy.

Swoją drogą, o co chodzi w tym zdaniu?

Cytat:During a flight, they are forced to make an emergency landing outside of their home and are confronted with the actual face of their home country for the first time.

Odpowiedz
(30-01-2018, 13:27)zdzichon napisał(a):

A już za chwileczkę, już za momencik.

Kurde. Purefoy jako Bancroft idealny. Może w końcu jakaś dobra rola. Kinnaman też całkiem całkiem. Projekty i wizualia dają radę. Uwielbiam cyberpunka i noir, książka była bardzo pozytywnym zaskoczeniem. No zobaczymy, ale trochę się jaram :)

Mocno średni serial, wielkie oczekiwanie i jeszcze większe rozczarowanie. Ale w sumie nie jestem jakimś fanem cyberpunku, książki też nie czytałem, więc nie jestem raczej targetem.

Odpowiedz
Też czytałem już na kilku portalach przedpremierowe wrażenia i raczej nie szału nie będzie. :/
What a bunch of a-holes.
---
KARTUNSY.PL - kreskówki, bajki, animacja 
W wolnych chwilach -  copywriting

Odpowiedz
(30-01-2018, 13:46)PropJoe napisał(a): Swoją drogą, o co chodzi w tym zdaniu?

Cytat:During a flight, they are forced to make an emergency landing outside of their home and are confronted with the actual face of their home country for the first time.
Podczas lotu, zmuszeni są do awaryjnego lądowania poza domem i po raz pierwszy stawiają czoło prawdziwemu obliczu swojego kraju.

O to chodzi?
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
@Pelivaron

A gdzieś widział? Ja się na szczęście jaram umiarkowanie, bo Netflix na razie same letnie raczej rzeczy wypuszcza. Jedynie "HoC" i "Ania, nie Anna" się wybijały.

Odpowiedz
Czytałem na razie część recek i niektore sa srednie, sporo hura optymistycznych a inne faktycznie negatywne. Jakbyniepaczec są rozczarowani co faktycznie mnie martwi bo często mamy zbieżne opinie co do poziomu danego serialu, ale z drugiej strony oni nie lubią 1 i 2 serii Leftovers a ja wręcz ubóstwiam, liczę na powtórkę.

Odpowiedz
(30-01-2018, 16:16)Crov napisał(a):
(30-01-2018, 13:46)PropJoe napisał(a): Swoją drogą, o co chodzi w tym zdaniu?

Podczas lotu, zmuszeni są do awaryjnego lądowania poza domem i po raz pierwszy stawiają czoło prawdziwemu obliczu swojego kraju.

O to chodzi?
LOL. Dzięki za tłumaczenie. Angielski rozumiałem, przynajmniej teoretycznie, ale przez jakieś zaćmienie nie mogłem skumać o co może chodzić w praktyce - jak lądowanie poza domem miałoby pokazać prawdę o ich kraju?!

Odpowiedz
DC nadal nie ogarnia. Zapowiedzieli na 2019 trzeci serial na ich platformę streamingową o...Lexie Luthorze i Lane przed pojawieniem się Supermana. Tytuł "Metropolis"....po kiego kolejne "Gotham" skoro te postacie mamy nie dosyć, że w DCEU to jeszcze w "Supergirl"- no dobra, tam Lex miał tylko cameo a Lane pojawi się najpewniej pod koniec sezonu, ale postacie typu Olsen, Lena Luthor, matka Lexa itp. odgrywaja w tym.serialu spora role a pewnie chcieliby z nich skorzystać w tym serialu.

Serio, "Titans" ma sens. 3 sezon Young Justice ma sens, ale to?
Na dodatek blokują Deathstroke "Arrow" a Manu Bennett ma czas, chęci i rozmawiał nawet o serialu dla siebie. Ale nie, po co dać szanse na ocalenie "Arrow" choć trochę? Nie ogarniam ich serialowej polityki.

Odpowiedz

Sympatycznie to wygląda, zerknę przy okazji premiery :)

Odpowiedz
Tylko mnie bawi lansowanie Krasinskiego na powaznego aktora akcji?

Nie wiem jakie mroczne siły za tym stoją, ale tu wygląda jeszcze bardziej nie na miejscu niż w filmie Baya :)

Odpowiedz
Ej, ale u Baya nawet mi się podobało jak zagrał, o dziwo pasował. Tutaj trochę średnio ale może jak nie będę miał co robić to zerknę.

Odpowiedz
Ale ja nie mówię że on tam zagrał źle, po prostu ile by nie dopakował to z tą facjatą przyjaznego misia dla mnie zawsze będzie Jimem z biura :P

Odpowiedz
(31-01-2018, 11:24)Mierzwiak napisał(a): Tylko mnie bawi lansowanie Krasinskiego na powaznego aktora akcji?

Nie wiem jakie mroczne siły za tym stoją, ale tu wygląda jeszcze bardziej nie na miejscu niż w filmie Baya :)
Ale Jack Ryan to analityk, a przynajmniej tak zaczyna, więc nie musi wyglądać jak Jocko Willink. :) IMO Krasiński fajnie tutaj wypada, znacznie lepiej niż Pine.

Nawet jestem ciekaw tego serialu.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Cieszmy się, że nie zostałem Kapitanem Ameryką. Mało brakło ;)
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
To niedawno zapowiedziane serialidło Abramsa zostanie wyprodukowane przez HBO.
http://deadline.com/2018/02/jj-abrams-sci-fi-drama-demimonde-hbo-series-order-1202274856/

Jak to u niego, brzmi tajemniczo.
Cytat:Titled Demimonde, the project is as an epic and intimate sci-fi fantasy drama. Source previously have described it as centered around a world’s battle against a monstrous, oppressive force.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Serialowa wersja L.A Confidential:
http://variety.com/2018/tv/news/l-a-confidential-cbs-pilot-eric-holder-ava-duvernay-projects-1202686384/amp/

Niestety na CBS. Szkoda, gdyby to był FX czy AMC to byłbym bardzo zainteresowany.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
A ja nie, bo film Hansona wyczerpał temat.

Odpowiedz
Cytat:In it the paths of three homicide detectives, a female reporter and an up-and-coming actress intersect while the detectives pursue a sadistic serial killer among the secrets and lies of gritty, glamorous 1950’s Los Angeles

Czy oni przeczytali chociaż skrótowy opis książki? Guess not!
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości