• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nowy forumowicz
Cytat:napisała mi PM z problemem z panelem użytkownika

Nie aby dotyczący braku możliwości edytowania sygnaturki? ;)
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
Zmiany hasła akurat, sceptyku :>
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Dochodzę do wniosku, że nigdy się prawilnie nie przywitałem. Prawdopodobnie dlatego, że wcześniej nie wiedziałem o tym wątku. A zatem pora nadrobić zaległości.
Przede wszystkim chcę powiedzieć, że zawsze bardzo lubiłem czytać wasze opinie (nawet tych użytkowników z którymi nie do końca się zgadzałem), gdyż są zwyczajnie interesujące, czasami nawet bardziej niż produkcje, których teoretycznie dotyczą. Pozwalają również poszerzyć swoją wiedzę oraz spojrzeć na dany film z nieco innej perspektywy.
Poza tym muszę wspomnieć, iż lubię oglądać filmy (choć to w sumie chyba oczywistość, skoro zaglądam na taki portal), że moje ulubione produkcje to: "Milczenie Owiec", "Czas Apokalipsy", "Leon Zawodowiec" i "The Thing" a ulubieni twórcy to m.in. Lars von Trier, Quentin Tarantino, Christopher Nolan oraz (a raczej przede wszystkim) Roman Polański.
http://www.filmweb.pl/user/DeenWelt
Top 3 2017
Blade Runner 2049
A Ghost Story
Dunkierka

Odpowiedz
(01-08-2017, 20:46)Gieferg napisał(a):
Cytat:napisała mi PM z problemem z panelem użytkownika

Nie aby dotyczący braku możliwości edytowania sygnaturki? ;)

Te insynuacje już zaczynają być męczące.

Odpowiedz
Gieferg męczący? No way ;)

Odpowiedz
(01-08-2017, 16:17)harlequinade napisał(a): Hm...trafiłam na forum szukając informacji o polskiej premierze mother! Zwykle udzielam się na forach zagranicznych o tematyce filmowej, ale co mi szkodzi raz na polskim spróbować. A stażystką niczego niestety już nie jestem .... :)

Nie, bo jestes kolejnym wcieleniem und3ra - zdradzily Cie te zagraniczne fora filmowe :)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
(02-08-2017, 02:08)Bradesinarus napisał(a): (...) moje ulubione produkcje  to: "Milczenie Owiec", "Czas Apokalipsy", "Leon Zawodowiec" i "The Thing" a ulubieni twórcy to m.in. Lars von Trier, Quentin Tarantino, Christopher Nolan oraz (a raczej przede wszystkim) Roman Polański.

ciekawe, że żadna z Twoich ulubionych "produkcji" nie została nakręcona przez żadnego z ulubionych twórców :)

Odpowiedz
Tak się czasami zdarza. Co bowiem poradzę na to, że np. w przypadku Luca Bessona podobał mi się tylko jeden jego film?
http://www.filmweb.pl/user/DeenWelt
Top 3 2017
Blade Runner 2049
A Ghost Story
Dunkierka

Odpowiedz
Nie podobała ci się Nikita?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon