Oddam za free
Jak w temacie.

The Man who would be king - przygodowy z Connerym i Cainem, polskie napisy. zaklepane

What ever happened to baby Jane? - klasyk, wstyd nie znać. Two disc edition, polskie napisy. zaklepane

300 - płyta jeszcze w folii, brak polskich napisów. zaklepane

Apocalypto - płyta jeszcze w folii, brak polskich napisów.

Fun in Acapulco - komedyjka z Elvisem Presleyem. Lekko pożółkła okładka, polskie napisy.

White Christmas - komedia/musical z Bingiem Crosbym. Plyta zapakowana w folie, polskie napisy.

The Paleface - komedia/western, film zdobyl Oscara w kategorii ''Najlepsza piosenka''. Plyta zapakowana w folie, polskie napisy.

... First Do No Harm - dramat z Meryl Streep. Plyta wydana w serii Filmoteka Dziennika. Polski lektor.

Wszystkie filmy to DVD, wydania UK. Plyty stan bdb (zero zarysowan).
Jedna osoba moze dostac tylko jeden film. Chetnych prosze o zaklepywanie w tym watku (nie pw). Kto pierwszy ten lepszy :-). Wysylka w lipcu (bede wtedy na urlopie w PL) na mój koszt.

Odpowiedz
To ja poproszę Connery'ego z Cainem. Skoro wysyłasz na swój koszt, to nie widzę żadnego powodu, zeby nie skorzystać :)

Odpowiedz
(26-01-2014, 10:02)simek napisał(a): To ja poproszę Connery'ego z Cainem. Skoro wysyłasz na swój koszt, to nie widzę żadnego powodu, zeby nie skorzystać :)

W połowie lipca otrzymasz przesylke. Podeslij mi namiary na priv.

Odpowiedz
hmm, ok to ja poproszę 300 w takim wypadku :)

Odpowiedz
Skoro za darmo to czemu nie skorzystać :) poproszę What ever happened to baby Jane?
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Ale jestescie male chujki, za przesylke moglibyscie zaplacic.

Mam do oddania ok 450 filmow na dvd. Jak macie znajomego w Londynie, ktory w waszym imieniu je odbierze, to prosze pisac na priv. Calosc byla pozyczona po znajomych, wiec jest killa tytulow w stanie powojennym, reszta w dobrym/bardzo dobrym
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
(26-01-2014, 19:13)Bucho napisał(a): Ale jestescie male chujki, za przesylke moglibyscie zaplacic.

Mam do oddania ok 450 filmow na dvd. Jak macie znajomego w Londynie, ktory w waszym imieniu je odbierze, to prosze pisac na priv. Calosc byla pozyczona po znajomych, wiec jest killa tytulow w stanie powojennym, reszta w dobrym/bardzo dobrym

Jestem zainteresowany :-)

Odpowiedz
Dodalem trzy plyty w pierwszym poscie.

Odpowiedz
Bucho napisał(a):Mam do oddania ok 450 filmow na dvd. Jak macie znajomego w Londynie, ktory w waszym imieniu je odbierze, to prosze pisac na priv. Calosc byla pozyczona po znajomych, wiec jest killa tytulow w stanie powojennym, reszta w dobrym/bardzo dobrym

Opchnij je w cash converterze albo innym tego typu przybytku, zawsze trochę grosza ci wpadnie ;)
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
Za duzo jebania, zreszta gdy sprawdzalem, to wychodzi pomiedzy 5-20 pensami za film, to juz lepiej do "charity" oddac. Kilka osob z forum sie zglosilo, wiec pozamiatane.
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
Bardzo poproszę White Christmas :)
Ostatnio widziane:
filmweb

Odpowiedz
To ja jestem chętny na "The Paleface". Z góry dzięki :)
Putin o sytuacji na Krymie: "Przechodziliśmy, z tragarzami..."

Odpowiedz
wczoraj doszła do mnie przesyłka :) zapomniałem o tym. wielkie dzięki i piona!

Odpowiedz
Wielkie dzięki, dostarczone ;)
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Masz jeszcze Apocalypto?
Gaahl, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Feb 2015.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości