Odpowiedz 
Odmiana przez przypadki
Autor Wiadomość
military
Talking Head

Liczba postów: 13,390
05-09-2012 03:24 PM

Okej, niedługo wyjeżdżam na dłuższy czas, więc może jest odrobinę wcześnie, ale lepiej za wcześnie niż za późno. Na co? Na chamską autoreklamę.

Otóż żyjemy w czasach, w których każdy głupi może napisać książkę - i jeden z nich to zrobił. I ktoś nawet postanowił ją wydać.

Tadam.

http://zaczytani.pl/ksiazka/odmiana_prze...padki,druk

Oczywiście im bliżej publikacji, tym mniej mi się ta książka podoba i tym bardziej żałuję całego tego cyrku. Mam też obawy, że kupionych zostanie dokładnie tyle sztuk, ilu mam członków bliskiej rodziny. Dlatego tak chamsko reklamuję się tutaj. Mam nadzieję, że przynajmniej kilkoro forumowiczów postanowi zaopatrzyć się we własny egzemplarz. Każdy z was może być pierwszą osobą, która wrzuci piracka kopię do netu!:)

Teksty na zlecenie
Blog wraca po raz kolejny: Japończyków skłonność do przesady
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-11-2012 03:46 PM przez military.)
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Corn
Stały bywalec

Liczba postów: 2,706
05-09-2012 03:51 PM

Jestem ciekaw Mateusza Żywych Trupów i tej histori z wżurkami. Chętnie kupię, kiedy premiera?

Richard Gere's a real hero of mine. Sting. Sting would be another person who's a hero.
The music he's created over the years, I don't really listen to it, but the fact that he's making it, I respect that.
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
military
Talking Head

05-09-2012 03:55 PM

Nie wiem.:) Najpewniej we wrześniu, ale nie znam dokładnej daty. Dam znać.:)

Teksty na zlecenie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2012 03:56 PM przez military.)
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Perfik
II Wicemiss Avatara 2010

Liczba postów: 2,684
05-09-2012 05:24 PM

(05-09-2012 03:24 PM)military napisał(a):  Każdy z was może być pierwszą osobą, która wrzuci piracka kopię do netu!:)

Będę pierwszym, który ją ściągnie :)
wujo444
Lord Snow

Liczba postów: 2,736
05-09-2012 05:33 PM

Zawsze military możesz sam wrzucić pirata... ;)

Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Bogdan
say my name

Liczba postów: 2,369
05-09-2012 05:34 PM

spoko okładka ;)

filmweb || zapiski z dywanu
military
Talking Head

05-09-2012 06:29 PM

Wujo, aż tak ułatwiać sprawy nie będę.:)

Teksty na zlecenie
Hitch
Oświecony Ninja

Liczba postów: 9,552
05-09-2012 06:47 PM

A ja kupię oryginał, jeśli spodoba mi się pirat :)

CZYM SIĘ RÓŻNI ZAPAŚNIK SUMO OD FEMINISTKI? TEN PIERWSZY GOLI NOGI.
military
Talking Head

05-09-2012 07:15 PM

Fair enough.:)

Teksty na zlecenie
Crov
Twój stary

Liczba postów: 12,000
05-09-2012 07:30 PM

Ja kupie, ale jak Hitch i Mental napiszą, że jest wystarczająco dużo bluzgów! :)

http://www.youtube.com/watch?v=NzU1784rTjE - Mój drugi film: "mały, ALE POJEMNY" :)

#CrovHejter #SnyderSsie #GoyerToDebil #ChristopherLOLan #fanbojMarvela #ManOfSteelSsie #SnyderToPartacz
desjudi
VIP

Liczba postów: 6,402
05-09-2012 09:51 PM

No gratuluję, naprawdę. Coś z filmem związane?

desjudi@fejs
#ćwierkanie
BezcelowyAlbatros
Stały bywalec

Liczba postów: 1,993
05-09-2012 11:12 PM

Chętnie zakupię i - co ważniejsze - przeczytam :), o ile wyjdzie w formie eBooka. Myślałeś o tym? Może warto uderzyć z tym tutaj: http://www.rw2010.pl/go.live.php (wiele z tych książek ląduje później na multiplatformach eBookowych, takich, jak Virtualo, czy Woblink) - o ile, oczywiście nie wiążą Cię jakieś umowy z wydawnictwem.

Jak już pisałem - we mnie masz klienta, ale z racji tego, że mieszkam w UK, wygodniej byłoby mi kupić eBooka).

"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

R.S. Bakker - "Mrok, który nas poprzedza"
military
Talking Head

06-09-2012 07:14 AM

Des, dzięki.:) Na PW dostałeś dokładniejszą odpowiedź.:) Albatros: to już zależy od wydawnictwa. W umowie była wzmianka o e-booku. W skrócie: jeśli wydawnictwo stwierdzi, że to się opłaci, wyda e-booka. Nie mam na to wpływu.

Teksty na zlecenie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-09-2012 07:15 AM przez military.)
Corn
Stały bywalec

Liczba postów: 2,706
06-09-2012 08:26 AM

Zawsze się opłaca wydawać e-booka. Trust me, siedzę w tym trochę ;]. Jak chcesz zrobić audiobooka, to pisz do mnie.

Richard Gere's a real hero of mine. Sting. Sting would be another person who's a hero.
The music he's created over the years, I don't really listen to it, but the fact that he's making it, I respect that.
simek
Stały bywalec

Liczba postów: 6,035
06-09-2012 09:24 AM

Military, sprzedałeś prawa do książki wydawnictwu i teraz już nie masz żadnych? Nie możesz sobie książki wydrukować, iść na targ i sprzedawać? :D Zawsze mnie to ciekawiło.
military
Talking Head

06-09-2012 09:37 AM

Mogę, nie sprzedałem praw.:) Nie mam też okresu wyłączności - nie jestem Stephenem Kingiem.:) Ale raczej wydawnictwo nie udostępni mi składu, żebym go zaniósł gdzieś indziej i wydał np. w formie e-booka. A skład kosztuje. Załóżmy więc, że chcę wydać samego e-booka - idę z książką do e-bookowego wydawnictwa, a tam od nowa muszą ją złożyć, przeprowadzić korektę, zrobić okładkę i wtedy udostępnić. Mówimy o tytule, który już wyszedł w księgarniach. I to o debiucie. Myślisz, że ktoś zaproponowałby mi taką umowę?:)

Dlatego audiobook jest realną opcją, ale e-book - zależy od wydawnictwa.

Teksty na zlecenie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-09-2012 09:41 AM przez military.)
Crov
Twój stary

06-09-2012 09:42 AM

A ebooka nie możesz sam wydać np przez Amazon jakoś? http://reviews.cnet.com/8301-18438_7-200...-an-ebook/ Co prawda tutaj, oczywiscie, opisana jest sytuacja skierowana do USAńskiego czytelnika, ale wciąż...

http://www.youtube.com/watch?v=NzU1784rTjE - Mój drugi film: "mały, ALE POJEMNY" :)

#CrovHejter #SnyderSsie #GoyerToDebil #ChristopherLOLan #fanbojMarvela #ManOfSteelSsie #SnyderToPartacz
military
Talking Head

06-09-2012 09:44 AM

Szczerze mówiąc, nie myślałem o tym. Zawsze chciałem móc postawić na półce własną książkę, więc wydanie jej w formie drukowanej było moim celem. Nad e-bookiem wydanym w taki czy inny sposób zastanowię się, jak książka już wyjdzie - i pod warunkiem, że recenzje nie będą miażdżące (moim zdaniem to całkiem przyzwoite opowiadania - czytałem większy chłam wydawany w naszym kraju :) ).

Teksty na zlecenie
wujo444
Lord Snow

Liczba postów: 2,736
06-09-2012 10:30 AM

Ale tego... jaki skład? :D Nie wiem, jaki masz w ręce tekst, przed korektą/redakcją, ale jeśli po - to wystarcza oznaczenie rozdziałów, dobranie w paru miejscach bardziej fikuśnych formatowań. Nie musisz mieć łamania, tekst ebooka jest ciągły :)

Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Jakuzzi
Super Moderator

Liczba postów: 7,501
06-09-2012 10:41 AM

Kurde, człowiek jeszcze książki nie wydał, a wy mu już trujecie dupę czemu nie ma e-booka, audiobooka i gownobooka. Ambeliwebol!
military
Talking Head

06-09-2012 10:44 AM

Jakuz, w sumie spodziewałem się czegoś takiego. Wielu ludzi, których mam w znajomych na FB, dawno temu zadeklarowało się, że czyta już tylko z Kindla. No cóż, pod tym względem jestem staroświecki.:)

Teksty na zlecenie
Mierzwiak
Brooklyn Baby

Liczba postów: 20,644
06-09-2012 10:48 AM

[Obrazek: 26315308.jpg]

---

Gratulacje military :)
military
Talking Head

06-09-2012 10:50 AM

Thx.:)

Teksty na zlecenie
Crov
Twój stary

06-09-2012 10:50 AM

(06-09-2012 10:41 AM)Jakuzzi napisał(a):  Kurde, człowiek jeszcze książki nie wydał, a wy mu już trujecie dupę czemu nie ma e-booka, audiobooka i gownobooka. Ambeliwebol!
Co ty pieprzysz, Jakuz? :) Nikt mu nie truje, jeno ludzie chcą wiedzieć, jakie mają opcje i radzą mu. Mamy rozmawiac o jego książce, której nie czytaliśmy, czy może wyłącznie chwalić, że udało mu się wydać?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-09-2012 10:51 AM przez Crov.)
military
Talking Head

06-09-2012 10:51 AM

Przede wszystkim macie kupić.:)

Teksty na zlecenie
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości