Odtwarzacz Blu-Ray
W zasadzie to sam nie wiem dlaczego dopiero teraz, ale w końcu zdecydowałem, że chcę kupić sobie odtwarzacz BR i porzucić na amen DVD. Nie znam się na tym za bardzo więc proszę o porady jaki sprzęt kupić.

Na oku mam model Panasonic DMP-BD80:
http://panasonic.pl/oferta.php?prod=4394.

Parametry - tak na oko - ma w porządku. Doradzi mi ktoś coś?
Kupić ten? A może inny?

Odpowiedz
A nie lepiej PS3 sobie kupić? ;-)

A jeśli nie to lepiej imho Samsunga BD-P3600, wg testów na zagranicznych forach jest na ten moment bezkonkurencyjny w tej cenie... ;-)

Ten Panasonic nie jest zły, ale głośno chodzi i ma problemy z odtwarzaniem nagranych płyt BR - jak wszystkie Panasonici.
thug life

Odpowiedz
piXi napisał(a):Ten Panasonic nie jest zły, ale głośno chodzi

Jak to głośno chodzi? Chcesz mi powiedzieć, że słychać odtwarzaną płytę?!

Odpowiedz
Solo napisał(a):
piXi napisał(a):Ten Panasonic nie jest zły, ale głośno chodzi

Jak to głośno chodzi? Chcesz mi powiedzieć, że słychać odtwarzaną płytę?!
Jak płytka jest nawet lekko niewyważona to potrafi "bzyczeć" jak tanie DVD... ;-)

Odpowiedz
Skąd o tym wiadomo? Bo takie coś moim zdaniem podlega reklamacji.

Odpowiedz
PS3 to najlepsza alternatywa na rynku :D niczego lepszego nie znajdziesz :D
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10
War of the Planet of the Apes 10/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
Na forach często o tym piszą, kumpel w starszym modelu BD55 też coś takiego ma... ;-)

Przy okazji pod co chcesz podłączyć ten odtwarzacz BR? Na dobrą sprawę ~98% odtwarzaczy na rynku ma tak samo dobrą jakość obrazu (powiedziałbym, że nierozróżnialną dla wszystkich normalnych co nie będą robić stop-klatek i analizować jakości siedząc 15 cm od telewizora) i jedynie posiadanie porządnego sprzętu audio (powiedzmy za 7-8 tys w górę) moim zdaniem może usprawiedliwiać szukanie droższych modeli odtwarzaczy... Wtedy opłaca się dołożyć do sprzętu z porządniejszą mechaniką (i użytymi materiałami do przenoszenia dźwięku)... :)

Odpowiedz
Predator895 napisał(a):PS3 to najlepsza alternatywa na rynku niczego lepszego nie znajdziesz

Daj spokój z tym PS3. Chcę kupić coś dobrego i drogiego. Myślę o Bang&Olufsen.

piXi napisał(a):Przy okazji pod co chcesz podłączyć ten odtwarzacz BR?

Pod telewizor Panasonica. Dlatego też w dużej mierze chciałbym żeby to był właśnie Panasonic.

Odpowiedz
Chodziło mi raczej o to jakie masz kino domowe (amplituner i głośniki) aniżeli telewizor, bo jak już pisałem drogi odtwarzacz BR pokazuje swoją moc w kwestiach dźwiękowych... W obrazie różnicy nie będzie... ;-)
thug life

Odpowiedz
Żartowałem z tym drogim sprzętem, nie kupię B&O, myślę o tym Panasonicu.

Odpowiedz
Więc nie chcesz kupić ps3 bo? Ja też różnicy w obrazie między ps3 a paroma zwykłymi odtwarzaczami blu-ray nie widziałem, za to wiem, że na odtwarzaczach nie ma takich fajnych gierek:D

Odpowiedz
A daj spokój. Nie mam kiedy grać na pececie, to jeszcze se konsolę kupię... Zresztą nie da się grać w FPSy padem.
No i nie chcę mieć konsoli, chcę mieć prawdziwy odtwarzacz BR.

Odpowiedz
W tym przedziale cenowym z tego co wiem PS3 to najlepszy możliwy wybór. Mam od jakiegoś roku czasu i nie narzekam, wszystkie blu-reje śmigają jak ta lala :-)

Solo napisał(a):Pod telewizor Panasonica.
Miałem takie coś 48 calowe i podłączone PS3. Miód na uszy, oczy i inne :-)
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
NIE KUPIĘ KONSOLI. :)

Odpowiedz
To nie, Twoja strata :-)

Aha, ja w gry też nie gram (oprócz Pro Evo), także plejaka traktuję w sumie jako odtwarzacz Blu. I z tego co mi wiadomo, to w tym przedziale cenowym serio nic lepszego znaleźć się nie da :-)
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
...to już żałuj. Za trochę ponad 1000zł możesz świetny media center. Jeden z lepszych odtwarzaczy BD, najlepszy scalar DVD i coś czym może pochwalić się malo który odtwarzacz...ciągłe wychodzący nowy soft. Przy okazji będziesz mógł sobie pograć po między kolejnymi seansami filmowymi np. w Uncharted, czy Little Big Planet:-) No i rzecz którą bawię się od wczoraj...możesz z PS3 zrobić media sever. Udostępnisz na kompie/notebooku pliki : mp3, filmy, zdjęcia i masz do nich cały czas dostęp po wifi na konsoli. Mam PS3 od 1,5 roku i nie żałuję ani trochę zakupu. Też chciałem na początku kupić odtwarzacz Samsunga...ale miałbym teraz kapę :-)
http://www.facebook.com/BLUVISIONPL

Odpowiedz
mroziek napisał(a):...to już żałuj.
Tzn. ja? Bo ja pleja trójkę jakieś półtra roku temu kupiłem już, także póki niczego lepszego nie szukam :-)

Odpowiedz
zacząłem pisać posta nie widząc Twojego :-) Oczywiście post był skierowany do SOLO.
http://www.facebook.com/BLUVISIONPL

Odpowiedz
Solo kup sobie ps3 i przylep do niego logo Panasonica może wtedy ci przejdzie ;]
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10
War of the Planet of the Apes 10/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
Wiem co możesz zrobić Solo, kup ps3 w zestawie z jakimiś gierkami, gierki sprzedaj, a za zarobioną kasę kup filmy, doklej znaczek Panasonic i będziesz mógł z czystym sumieniem zasiąść do oglądania z poczuciem, żę kupiłeś elegancki odtwarzacz z paroma filmami gratis :twisted:

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości