Odtwarzacz Blu-Ray
simek napisał(a):Wiem co możesz zrobić Solo, kup ps3 w zestawie z jakimiś gierkami, gierki sprzedaj, a za zarobioną kasę kup filmy, doklej znaczek Panasonic i będziesz mógł z czystym sumieniem zasiąść do oglądania z poczuciem, żę kupiłeś elegancki odtwarzacz z paroma filmami gratis :twisted:

Mowisz o uzywce czy nowki sa w takich zestawach za ok. 1000 zl? Od jakiegos czasu mysle nad kupnem niektorych filmow w BR i niektorzy dali mi tu do myslenia. ;)
22.04.2011

Odpowiedz
Teraz ma wyjść paczka z Uncharted 2 i druga z pilotem oraz ostatnim filmem X-Men:-)
http://www.facebook.com/BLUVISIONPL

Odpowiedz
Solo napisał(a):Zresztą nie da się grać w FPSy padem.
Podobnie myślę teraz o myszce :D

Uncharted 2 << będzie się działo :D
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10
War of the Planet of the Apes 10/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
Żałuję, że założyłem ten temat. Poza piXi odpowiedzi jak zwykle merytoryczne i na temat.

Odpowiedz
Bo wszyscy doszli do wniosku że ps3 jest najlepsze, więc czego więcej oczekujesz :P
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
Mniejsza z tym, kupię tego Panasonica.

Odpowiedz
Racja nie było sensu zakładać tego tematu, skoro i tak podjąłeś decyzję :P

Btw. mój mix sprzętów:
TV- TOSHIBA
PS3
Kino - Panasonic
...i jakoś żyję ;]
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
SOLO a możesz powiedzieć dlaczego PS3 ciebie nie przekonuje? Ja w tym modelu Panasonica nie wiedzę niczego nadzwyczajnego...

Mój mix sprzętów to:
-Samsung PS42C62H
-PlayStation 3 250 GB
-Logitech Z-5500
-Vectra HD
-Nintendo Wii

i jakoś też żyję i nie narzekam ;-)
http://www.facebook.com/BLUVISIONPL

Odpowiedz
No jak to dlaczego? Bo to konsola a świadome kupno konsoli jest niezgodne z religią Solo :)

Odpowiedz
Może ktoś wyjaśnić na czym polega aktualizacja softu w odtwarzaczach?

Odpowiedz
Kodeks Dżedaj mu zabrania? :-)
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
military napisał(a):Może ktoś wyjaśnić na czym polega aktualizacja softu w odtwarzaczach?

Nagrywasz soft ze strony producenta na plytke i wrzucasz do odtwarzacza. :)
22.04.2011

Odpowiedz
A co to daje? Filmy stają się lepsze?:P

Odpowiedz
military napisał(a):A co to daje? Filmy stają się lepsze?:P
Czasami jakieś błędy są w oprogramowaniu (np. po naciśnięciu na raz pauzy i menu odtwarzacz przestaje reagować, itp), które są naprawiane... Czasami programiści implementują nowe formaty, które odtwarzacz odtworzy... Itp...

Odpowiedz
mroziek napisał(a):SOLO a możesz powiedzieć dlaczego PS3 ciebie nie przekonuje?

Bo Panasonic pasuje do Panasonica.
Ot, taki nawyk jeszcze z lat 90, gdzie uważało się, że sprzęt powinien byćtej samej firmy. Z popularnego sprzętu Panasonic uważam za najlepsza firmę, więc wybieram Panasonic. Nie chcę konsoli. Ot i już.
I jeszcze ładną obudowę ma, więc będzie fajnie pasował do całego sprzętu w gabinecie. :)

Odpowiedz
Solo twoje myślenie jest jednym słowem do bani. Ja mam Plazmę Panasonica i nie przeszkadza mi to by mieć PS3.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Myslenie do bani to ma Tusk. To ze ktos ma jakies przyzwyczajenia nie oznacza od razu ze to musi byc do bani. :)
22.04.2011

Odpowiedz
Największy problem jest taki, że po prostu źle sprecyzował pytanie Solo... Mógł w pierwszym poście napisać "jaki odtwarzacz BR firmy Panasonic polecacie (bo innej firmy nie chcę)?"... ;]
thug life

Odpowiedz
No nie - nie ukrywam, że raczej nastawiłem się na tę 80, ale liczyłem na jakieś konkretniejsze wskazówki, a nie "kup konsolę będzie taniej". Ten Panasonic jest fajny, ma dobre opinie raczej chyba, nie do końca wierzę w te szumy (jeśli będą, to będę bez litości reklamować), jest tani, więc co mi szkodzi...

Odpowiedz
Ja bym kupił PS3 z tej prostej przyczyny, że od razu upiekłbym dwie peczenie na jednym ogniu - konsola do grania i Blu-Ray :) Choć ja to akurat se mogę z moim telewizorem...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości