Odtwarzacz Blu-Ray
Taaaa, kto jeszcze mi nie poradził, żebym kupił PS3?... No kto?

Odpowiedz
Ja jeszcze nie. I radzę to zrobić, bo ps3 rządzi, najlepszy sprzęt z jakim miałem do czynienia.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Raka leczy?

Odpowiedz
nie, ale gra w szachy :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Ja tez jeszcze nie radzilem ale dziekuje ci za ten temat bo dzieki niemu bardzo sie przekonalem do PS3. :)
22.04.2011

Odpowiedz
Dlaczego PS3:
- bardzo dobry odtwarzacz Blu-Ray, jeden z lepszych za tą kasę, tak samo dobry(do pełni szczęścia potrzeba specjalnego pilota)odtwarzacz DVD, świetny scaler SD do HD
- bezkonkurencyjna konsola, interesujące tytuły tylko na PS3 w większości spolszczone
- można podłączyć jakąkolwiek klawiaturę bezprzewodową, myszkę też
- internet jest za darmo(w przeciwieństwie do Xboxa), można podłączyć kablem lub połączyć się bezprzewodowo(WIFI)
- dysk zamontowany można wymienić na jakikolwiek większy dysk SATA
- zainstalowana jest przeglądarka internetowa(xbox niet)
- można zainstalować prawie każdego Linuxa(dostajemy wtedy mocarnego kompa)
-konsolka jest cicha
-radzi sobie z Divixami i z HDripami przerobionymi w parę minut do .vob
jednym słowem jest najtańszy chyba Media Center z wbudowanym odtwarzaczem Blu-ray na rynku. Nie wiem jak można nie pragnąć tego sprzętu :razz:
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Bo ja pragnę gorszego i droższego Panasonica. :)

Odpowiedz
Twój wybór, twoje pieniądze.... twoja strata :razz:

Odpowiedz
<TRYB CZEPIALSKI ON>

Danus napisał(a):Dlaczego PS3:
- bardzo dobry odtwarzacz Blu-Ray, jeden z lepszych za tą kasę, tak samo dobry(do pełni szczęścia potrzeba specjalnego pilota)odtwarzacz DVD, świetny scaler SD do HD
Tak samo dobre Sharpy czy Samsungi można kupić za połowę ceny PS3... ;-)

Cytat:- bezkonkurencyjna konsola, interesujące tytuły tylko na PS3 w większości spolszczone
A masz Halo 3, Gears of War 1 & 2 czy Forza Motorsport 2 na PS3? ;-)
Żadna ze współczesnych konsol nie jest bezkonkurencyjna, bo żadna nie posiada całego asortymentu tytułów, jakie zostały wydane na inny sprzęt... ;-)

Cytat:- można podłączyć jakąkolwiek klawiaturę bezprzewodową, myszkę też
W PC za 100 zł z demobilu też... ;-)

Cytat:- internet jest za darmo(w przeciwieństwie do Xboxa), można podłączyć kablem lub połączyć się bezprzewodowo(WIFI)
Patrz, mój laptop też to potrafi... ;-) Chłopak też pisze na tym forum, więc w jakiś magiczny sposób nie posiadając PS3 też połączył się z tym mitycznym internetem... ;-)

Cytat:- dysk zamontowany można wymienić na jakikolwiek większy dysk SATA
W PC za 100 zł możesz mieć nawet więcej niż 1 dysk... ;-)

Cytat:- zainstalowana jest przeglądarka internetowa(xbox niet)
W mojej komórce też... HA! ;-)

Cytat:- można zainstalować prawie każdego Linuxa(dostajemy wtedy mocarnego kompa)
Na PC za 100 zł również... ;-) A tekt "mocarny komp"... Dawno nic mnie tak nie rozbawiło... ;-)

Cytat:-konsolka jest cicha
Są cichsze odtwarzacze BR, nie mówiąc już o Media Center z pasywnym lub wodnym chłodzeniem... ;-)

Cytat:-radzi sobie z Divixami i z HDripami przerobionymi w parę minut do .vob
Mój laptop radzi sobie z formatami o których nigdy nawet nie słyszałeś... ;-)

Cytat:jednym słowem jest najtańszy chyba Media Center z wbudowanym odtwarzaczem Blu-ray na rynku. Nie wiem jak można nie pragnąć tego sprzętu :razz:
Bo jak ktoś szuka odtwarzacza BR to potrzebuje przeglądarki internetowej, internetu, klawiatury bezprzewodowej, linuxa, zmywarki do naczyń, wibratora, namiotu wojskowego i rumuńskiej prostytutki... ;-)

<TRYB CZEPIALSKI OFF>

Sam jakbym miał zamiar kupić odtwarzacz BR (przy założeniu posiadania słabego amplitunera i głośników) to wolałbym kupić jakiś za 500 zł... Różnicy i tak nie widać...

Jakbym miał kino domowe za grubą kasę to bym nawet na PS3 nie spojrzał tylko od razu w stronę najdroższych Denonów czy Yamahy się skierował...

Jedynie w wypadku gdyby mi się ubzdurało, że chcę wydać te 1500 zł na odtwarzacz BR (lub ewentualnie lubiłbym pograć od czasu do czasu) to bym zakupił PS3...

Tako moje zdanie... :)

Odpowiedz
No. Czyli Panasonic. :)

Odpowiedz
To żeś dowalił z tymi Sharpami. To akurat najgorsze odtwarzacze BD na rynku.
Twoje czepialstwo jest nie na miejscu, dlaczego? Bo wszystkie te cechy PS3 odnosiły się głównie do Xboxa a nie do pcta za 100 zł czy laptopa z Demobilu za 200 zł. Jeśli chodzi o konsole to PS3 jest niestety dla MS bezkonkurencyjna ze względu na jej funkcjonalność. Jeśli chodzi o tytuły które wymieniłeś to PS3 ma za to Resistance, InFamous, Killzone, Uncharted czy MGS i Gran Turismo. Dla mnie te tytuły są dużo lepsze o d tych na Xkloca.

Odpowiedz
Juz sie pogubilem: to porownujemy PS3 do zwyklych odtwarzaczy czy PS3 do PC i komorek? :)
22.04.2011

Odpowiedz
Danus napisał(a):To żeś dowalił z tymi Sharpami. To akurat najgorsze odtwarzacze BD na rynku.
Korzystałeś? Porównywałeś?

Cytat:Twoje czepialstwo jest nie na miejscu, dlaczego? Bo wszystkie te cechy PS3 odnosiły się głównie do Xboxa a nie do pcta za 100 zł czy laptopa z Demobilu za 200 zł.
A czy Solo szuka konsoli i myśli nad wyborem pomiędzy PS3 i X360, czy szuka odtwarzacza BR?

Cytat: Jeśli chodzi o konsole to PS3 jest niestety dla MS bezkonkurencyjna ze względu na jej funkcjonalność.
No jeśli najważniejszą wartością konsoli jest jej funkcjonalność to gratuluję poczucia humoru... Jak dla mnie zawsze najważniejsze były gry, które na daną konsolę są dostępne...

Cytat:Jeśli chodzi o tytuły które wymieniłeś to PS3 ma za to Resistance, InFamous, Killzone, Uncharted czy MGS i Gran Turismo. Dla mnie te tytuły są dużo lepsze o d tych na Xkloca.
I znów... Grałeś, że twierdzisz, że są dużo lepsze? Zawsze mnie śmieszą tacy fanboye...
Obie konsole mają świetne tytuły ekskluzywne, deprecjonowanie jednego systemu posiadając na dodatek system oponenty jest przejawem skrajnego debilizmu... Ewentualnie pewnie Cię boli, że niektórych świetnych tytułów nie masz na swojej mega wypasionej konsoli i to Cię doprowadza do płaczu...

Cytat:Juz sie pogubilem: to porownujemy PS3 do zwyklych odtwarzaczy czy PS3 do PC i komorek? :)
Po prostu argumenty Danusa za kupnem PS3 są tak idiotyczne, że nie wiem jak można kogoś przekonywać do wyboru tego odtwarzacza BR (powtarzam - Solo szuka odtwarzacza BR) pisząc o linuxach, bezprzewodowych klawiaturach czy przeglądarkach internetowych...

Odpowiedz
piXi napisał(a):Po prostu argumenty Danusa za kupnem PS3 są tak idiotyczne, że nie wiem jak można kogoś przekonywać do wyboru tego odtwarzacza BR (powtarzam - Solo szuka odtwarzacza BR) pisząc o linuxach, bezprzewodowych klawiaturach czy przeglądarkach internetowych...

Spoko, ja takich głupot w ogóle nie czytam, ja szukam odtwarzacza, nie komputera specjalizowanego. :)

Odpowiedz
Dla mnie Danus zrobił prawidłowo wymieniając plusy PS3 poza samym odtwarzaczem BD. Sam to zrobiłem wcześniej w mniej rozbudowanej formie. Solo a dlaczego nie kupić " komputer specjalistycznego" który jest niewiele droższy od samego odtwarzacza? To tak jakbyś chciał teraz kupić komórkę bez aparatu fotograficznego, bo po co Tobie studio Foto w telefonie!? W sumie po co nam w telefonie odtwarzacz MP3, radio!?
http://www.facebook.com/BLUVISIONPL

Odpowiedz
mroziek napisał(a):W sumie po co nam w telefonie odtwarzacz MP3, radio!?
No właśnie, po co? Od tego mam Ipoda o nieporównywalnie większej pojemności.

Odpowiedz
Telefon kupuję by rozmawiać. Odtwarzacz BR by oglądać filmy BR. I już.

Odpowiedz
piXi napisał(a):Korzystałeś? Porównywałeś?
Nie korzystałem a porównywałem.
piXi napisał(a):I znów... Grałeś, że twierdzisz, że są dużo lepsze? Zawsze mnie śmieszą tacy fanboye...
Grałem bo miałem szczęście popykać też na Xklocku i taki na przykład GoW na Xa w ogóle nie przypadł mi do gustu. Jedyny dlamnie ciekawy tytuł z kórych wymieniłeś to Halo. Tyle.
piXi napisał(a):Ewentualnie pewnie Cię boli, że niektórych świetnych tytułów nie masz na swojej mega wypasionej konsoli i to Cię doprowadza do płaczu...
Nie boli mnie bo tytuły na Xa ani trochę mi się nie podobają oprócz Halo.
Te argumenty akurat już nie dla solo tylko dla ogółu. Bo PS3 to najlepszy wybór jeśli ktoś chce sobie kupić do swojego TV tanie Media Center.

Odpowiedz
Danus napisał(a):tytuły na Xa ani trochę mi się nie podobają
Danus napisał(a):GoW na Xa w ogóle nie przypadł mi do gustu
I to świadczy o tym że PS3 jest lepszą konsolą?

Nie wiesz kiedy przestać Danusku.

Odpowiedz
To nie miał być argument za PS3 panie mądralo.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości