Odtwarzacz Blu-Ray
To po co w ogóle ta gadka o grach?

Odpowiedz
Oceniałem ogólnie, że PS3 ekskluzywy ma lepsze od X. Czy to jest argument za PS3? Niech każdy oceni to sam.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Tyler Durden napisał(a):
mroziek napisał(a):W sumie po co nam w telefonie odtwarzacz MP3, radio!?
No właśnie, po co? Od tego mam Ipoda o nieporównywalnie większej pojemności.
na przyklad dlatego ze telefon prawie zawsze masz przy sobie a i niektore modele wcale nie maja nieporownywalnie mniejszej pojemnosci od iPodow. ;)

offtopic sie niezly zrobil.do swiatopogladowego to wydzielic. ;)
22.04.2011

Odpowiedz
iPoda prawie zawsze mam przy sobie gdziekolwiek bym nie szedł więc to żaden argument w moim przypadku, a dodatkowy plus w postaci 120 GB pojemności i możliwości podpięcia (i użytkowania) jak normalnego pendrive'a do każdego komputera, sprawia, że telefon nie jest mi potrzebny do niczego innego jak do wykonywania swoich podstawowych funkcji.

Odpowiedz
No to iPhone lepszy. :)

Odpowiedz
Mam ten telefon od roku i jest to bardzo dobry odtwarzacz mp3, telefon i bardzo wygodny komputerek do organizowania sobie dnia oraz korzystania z internetu. Dlatego w tym przypadku uważam że ten telefon po prostu idealnie zastępuje kilka urządzeń, ale to raczej wyjątek.

Odpowiedz
Wierzę, przy czym w moim przypadku on zwyczajnie nie zdołałby zastąpić odtwarzacza mp3 z powodu zbyt małej pojemności (obecnie największa to chyba 16GB). Mam cholernie rozpięty gust muzyczny i nawet 80GB mojego poprzedniego odtwarzacza (Creative Zen) zaczęła mi nie wystarczać na zmieszczenie mojej biblioteki albumów typu "warto mieć pod ręką".

Odpowiedz
Teraz mx. to 32GB, ale faktycznie, to jest argument.

Odpowiedz
A no to jak komus potrzeba wiecej niz 100 GB to OK. Ale zwyklym smiertelnikom to raczej do 50 GB wystarcza. Dla mnie funkcje mp3 playera i nie tylko (obecnie nie mam kompa i od paru dni po necie smigam na komie) doskonale sprawuje N97. Nawet w polowie nie zapelnilem jeszcze 32 GB.
22.04.2011

Odpowiedz
Wiesz, to jest tak, że początkowo wydaje się, że ma się jeszcze masę wolnego miejsca, ale z czasem (po 6/9/12 miesiącach) dochodzi się do granicy i wtedy rozpoczynają się wybory i dylematy: co usunąć, czy wrzucić coś kosztem czegoś tam, czy tego będę słuchał w najbliższym czasie etc. Dla niektórych oczywiście takie problemy nie istnieją bo i tak słuchają dwudziestu albumów na krzyż, ja trochę więcej, a głowy ciągłym aranżowaniem przestrzeni na dysku nie mam ochoty sobie zaprzątać ;)

I to o czym wcześniej wspomniałem, iPody mają ten fajny bajer (o czym nie każdy wie), że można je bez żadnego dodatkowego oprogramowania podłączać do każdego komputera i swobodnie przerzucać na niego (i zrzucać z niego) dane, co czyni je bardzo poręcznymi (mieszczącymi się w kieszeni spodni) przenośnymi dyskami twardymi.

Odpowiedz
Solo napisał(a):uważam że ten telefon po prostu idealnie zastępuje kilka urządzeń, ale to raczej wyjątek.

To samo można powiedzieć hmmm o PS3 :-)
http://www.facebook.com/BLUVISIONPL

Odpowiedz
mroziek napisał(a):
Solo napisał(a):uważam że ten telefon po prostu idealnie zastępuje kilka urządzeń, ale to raczej wyjątek.

To samo można powiedzieć hmmm o PS3 :-)
Zdecydowanie IDEALNIE zastąpi komputer... Rozumiem, że teraz te posty piszesz na odpalonej PS3 w jej mega super bajeranckiej rozbudowanej przeglądarce? ;-)

PS3 daje radę jako konsola i daje radę jako odtwarzacz BR... Każda inna funkcja PS3 to tylko zbędny dodatek, który może sobie być dopóki nie chcą za niego dopłaty ekstra...

A co do iPhone/iPod jako mp3 player, to jedna rzecz je dyskwalifikuje... Badziewna jakość dźwięku... W życiu bym nie wydał 1000 zł za odtwarzacz, który ma gorsze przetworniki C/A i korektor cyfrowy niż jakieś 3-letnie Sandisk'i czy iRiver'y do kupienia na allegro za 50 zł...

A tak w ogóle zastanawiam się ile utworów Tyler Durden z tych swoich 120GB przesłuchałeś i ile razy... Bo na szybko licząc, przyjmując, że piosenka 4-minutowa zajmuje 10MB to przy całym zapełnionym odtwarzaczu musiałbyś miesiąc bez przerwy słuchać, żeby każdy utwór tylko raz poleciał... ;]
Kiedyś nosiło się 5 płytek CD w plecaku + discmana i ludziom nie przeszkadzało...

Odpowiedz
iPhone ma gorszą jakość dźwięku niż iPod? Ciekawe, nie słyszałem o tym a nie mam porównania. Na moje - kiepskie - ucho, to on gra ładnie. Przecież to tak naprawdę jest iPod z dodanym telefonem.

Odpowiedz
Chodziło mi o oba... I iPhone i iPod mają tą samą elektronikę do generowania dźwięku... ;-)

Odpowiedz
ponoć Touch i iPhone graja lepiej niz iPody, ale do czolowki nadal im daleko :)
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
piXi napisał(a):A co do iPhone/iPod jako mp3 player, to jedna rzecz je dyskwalifikuje... Badziewna jakość dźwięku...
Nie będę się wdawał w tego rodzaju dyskusję, bo rzędy cyferek porównywane z innymi rzędami cyferek nigdy mnie nie grzały. Jak dla mnie jakość dźwięku jest dobra i nie zdziwiłbym się gdybym nie zauważył specjalnej różnicy słuchając tych odtwarzaczy z lepszymi przetwornikami C/A i korektorami cyfrowymi.

piXi napisał(a):A tak w ogóle zastanawiam się ile utworów Tyler Durden z tych swoich 120GB przesłuchałeś i ile razy...
Bez przesady, nie mam jeszcze zapchanych 120 GB, mam jeszcze na nim sporo różnych filmów (głównie tytułów, które mógłbym zapuścić w razie potrzeby na komputerze znajomej) a i tak pozostało jakieś 30 GB wolnej przestrzeni.

piXi napisał(a):Kiedyś nosiło się 5 płytek CD w plecaku + discmana i ludziom nie przeszkadzało...
Kiedyś w ogóle nie było możliwości słuchania muzyki we własnym zakresie i też ludziom to nie przeszkadzało.

Odpowiedz
Dobra, koniec offtopa. Solo kupuje Panasonica. Macie z tym problem? :)

Odpowiedz
Temat ma już 4 strony a Ty dalej nie za PS3?? :):D
http://www.facebook.com/BLUVISIONPL

Odpowiedz
Jakoś mnie nie przekonaliście. Jakbym miał kupować konsolę, to na pewno X-Boxa.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości