Once upon a time in Hollywood
(02-02-2018, 12:39)Krismeister napisał(a): Braciak też mógłby być dobry.

Kurczę, nie pomyślałem o Braciaku. Fakt, nieco za stary, ale mógłby być najlepszy z wszystkich propozycji, które tutaj padły. 

Co do opcji Jim jako Manson, to byłaby absolutnie genialna, gdybyśmy mówili o filmowej biografii. Ale tutaj,  u QT? Sam nie wiem. Jeśli rola Mansona ograniczy się do czasu ekranowego na poziomie - Hitler w "IB", to po prostu szkoda marnować Jima na takie coś. 
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
(02-02-2018, 17:54)nawrocki napisał(a): Milowicz byłby świetny, tylko nie jako Polański, ale zapity, tłusty Elvis u schyłku kariery. :)
Why not both? ;) U Tarantino by przeszło! :D
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Crov powinien zagrać Mansona jako jedyny Polak.

Odpowiedz
Przyjmuję tę kandydaturę. ;)

Odpowiedz
(02-02-2018, 17:50)Crov napisał(a):
(02-02-2018, 16:27)simek napisał(a): Ja zaglądam do swojej szklanej kuli i mówię wam, że żaden polski aktor nie zagra w tym filmie. Ale bardzo bym chciał. W sumie kwestia tego jak dużą rolę ma mieć postać Polańskiego - im mniejszą tym większa szansa na Polaka w obsadzie.
Dlaczego? Waltza wytrzasnął to i kogos innego moze.

Dokładnie, w Bękartach w zasadzie wszyscy aktorzy odgrywali swoje role zgodnie z własną narodowością. Tarantino wprowadza trochę normalności w hollywoodzkie standardy castingowe, więc zupełnie nie zaskakuje mnie, że chce do tej roli Polaka. I dlatego też, wbrew plotkom, wątpię aby Sharon Tate zagrała Margot Robbie.

Odpowiedz
Moim zdaniem lepszymi kandydatami do roli Polańskiego niż jakikolwiek polski aktor byliby Jason Schwartzman lub Paul Dano. Jakoś nigdy nie zauważyłem na filmach, że ten ostatni ma aż 1,80, ale mógłbym przymknąć na to oko. Braciaka w tej roli nie widzę, ciężko mi w ogóle znaleźć jakiegoś polskiego kandydata, ekipa Tarantino pewnie też się podda.

Odpowiedz
Jak dla mnie zatrudnienie Polaka, a Francuzke czy Austriaka to inny kaliber, no ale mogę się mylić. Jasne że bym chciał żeby jakiś polski aktor dostał rolę, dowalił do pieca i dostał nominacje do oscara, ale ciężko mi sobie to wyobrazić.

Odpowiedz
W jakim sensie inny kaliber? Przecież Waltz był nołnejmem dla widza, więc co to za różnica czy był Niemcem, Austriakiem czy Polakiem?

Odpowiedz
Moim zdaniem żadna, tylko nie mamy komercyjnych hitów eksportowych które można byłoby remake'ować. Jean Dujardin rozbił się o barierę językową, Omar Sy poprzestał na epizodach, więc nie każdy Francuz zostaje od razu Marion Cotillard. Wydaje mi się, że ostatnią Polką która miała szansę zaistnieć była bodajże Izabela Miko po umiarkowanym sukcesie kasowym Coyote Ugly, prawie 20 lat temu.

Wątpię aby ktokolwiek znał, monitorował nasz rynek oprócz tego co sami wyślemy do Akademii, lub dzieł mistrzów którzy zdobyli jakąś popularność w Ameryce lata temu. Powszechna opinia głosi, że Waltz został wyciągnięty z niemieckich sensacji, ale przecież zdarzały mu się również role w międzynarodowych koprodukcjach Zanussiego, czy w anglojęzycznym kinie. Polski aktor zostanie wyciągnięty z głębszego kapelusza niż Christoph.

Jeśli tutaj, na forum filmowym nie potrafimy podać jednej, stuprocentowo sensownej kandydatury z naszego rynku, to ekipa Tarantino również nie dokona cudu, zwłaszcza, że casting przeprowadzi raczej przez pośrednika. Na szeroko zakrojone poszukiwania mało znanego aktora jest już raczej zbyt mało czasu, stawiam, że z premierą w sierpniu 2019 zdjęcia powinny ruszyć latem.

Odpowiedz
A to nie jest tak, że to ma być raczej mała rola? Kaliber Martina Wuttke (który zagrał Hitlera w IB) niż Waltza.

Odpowiedz
Kroll z Variety nazwał rolę Polańskiego kluczową, ale w sumie ok, może być kluczowa dla fabuły, a nie czasu ekranowego.

Odpowiedz
Po tym co powiedziałą Uma wątpie czy ten film powstanie a z Dicaprio Tarantino może się pożegnać. Ostatnia rzecz jakiej teraz potrzebuje aktor w Hollywood to rola w filmie o morderstwie ciężarnej kobiety nakręconym przez "faceta" który lubi pluć na aktorki i dusić je, już nie wspominając o narażaniu ich życia

Odpowiedz
Nawet jeśli te rewelacje Thurman są prawdą to przecież taki przykładowo Hitchcock robił gorsze rzeczy,
http://www.filmweb.pl/user/DeenWelt
Top 3 2017
Blade Runner 2049
A Ghost Story
Dunkierka

Odpowiedz
Czasy się na szczęście zmieniają.

Odpowiedz
Nom... Niedługo będziemy krzyżować więcej dobrych reżyserów i kończyć ich kariery, tylko dlatego, że dla realizacji własnych ambicji, robili głupie rzeczy. A co tam Uśmiech
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Nawet reddit movies go nie broni. Gratuluję, osiągnęliście dno.

Odpowiedz
Harlequinade, odetchnij. To jest po prostu efekt wieloletniej narracji o tym, że należy oddzielać dzieło artysty od jego życia prywatnego. Teraz z kolei, po latach odwrotnego urabiania wymaga się aby w czasie krótszym niż pstryknięcie palcami automatycznie negować całą jego twórczość przeszłą i przyszłą.

Odpowiedz
Według mnie te zarzuty są wystarczające do tego, by zjebać Tarantino plany filmowe. Cóż, lipa.

Szczerze mówiąc, to nie wiedziałem, że Uma-muza ma z Quentinem kosę ;(

Odpowiedz
(03-02-2018, 20:42)harlequinade napisał(a): Nawet reddit movies go nie broni. Gratuluję, osiągnęliście dno.

Idź stąd.

Mam nadzieję, że ten film powstanie Uśmiech

Odpowiedz
Nietrudno znaleźć w sieci sporo ich wspólnych zdjęć (gdzie się uśmiechają i obściskują), które ewidentnie powstały po 2004 roku, są też takie wypowiedzi:

Nie mam powodu, by nie wierzyć w to, co powiedziała, ale jakoś niesmacznie mi to wygląda. Bo niby wszystko fajnie, ale po 14 latach zrobił się odpowiedni klimat, to okazuje się, że ma do gościa poważne zarzuty.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości