Orły (Nagrody Polskiej Akademii Filmowej)
http://pnf.pl/nominacje-wg-roku-2014/ - Tegoroczne nominacje.

Ceremonia rozdania nagród odbędzie się 10 marca 2014 roku w Teatrze Polskim w Warszawie.

Zauważyłem, że w tym roku obie części/godziny ceremonii będą transmitowane na TVP2 z odtworzenia(22:50-00:50).

Odpowiedz
Znowu po 3 nominacje.
Jaki sens jest rozdawać nagrody, kiedy na 1 kategorie przypadają 3?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
To i tak za dużo. Lepiej tak, niż żeby potem dystrybutorzy na okładkach chujowych filmów pisali, że były nominowane do 12 Orłów.
"Byłem królem traktorzystów przy wyrębie lasu na cały Oregon i sąsiednie stany, a królem szulerów od powrotu z Korei i nawet królem opielaczy groszku na farmie w Pendleton - więc pomyślałem sobie, że skoro już mam być wariatem, to też muszę być pierwszym i najlepszym." Randle McMurphy

Odpowiedz
Wczoraj w dawnym radiu Roxy, a teraz chyba Rock się to nazywa słyszałem wywiad z reżyserem dokumentu "Miłość". Ok, nie oceniam dokumentu, gdyż go nie widziałem, ale słuchanie tego wywiadu to była katorga. Wiadomo sam mam wadę wymowy, więc nie powinienem oceniać innych ludzi, ale naprawdę albo facet tak się denerwował, albo nie był w stanie sklecić jednego poprawnego zdania.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
(08-03-2014, 15:55)Persona non grata napisał(a): ...niż żeby potem dystrybutorzy na okładkach chujowych filmów pisali, że były nominowane do 12 Orłów.

A pisują? Przecież to nie jest żadna zachęta do kupna ;)

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
http://www.youtube.com/user/itvp/videos?view=0&flow=grid - Na youtube'ie TVP są już materiały filmowe z Orłów 2014.

Odpowiedz
#nikogo?
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
To jest kuhwa skandal, żeby polska telewizja nie pokazała na żywo gali z rozdania NAGRÓD POLSKIEJ AKADEMII FILMOWEJ. Ważniejsze są nowe odcinki Barw szczęścia i M jak miłość. Te retransmisje przed 23 to sobie mogą w dupala wsadzić parchy jedne.

You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Chodzi o te śmieszne nagrody w których nominowano na przykład:
-za muzykę Niemena i Lutosławskiego
-operatorów-uczestników powstania warszawskiego w kategorii najlepsze zdjęcia
-8. sezon Rancza w kategorii najlepszy serial
To już chyba wolę kolejny odcinek M jak Miłość oglądać.

Odpowiedz
(02-03-2015, 14:10)simek napisał(a): Chodzi o te śmieszne nagrody w których nominowano na przykład:
-za muzykę Niemena i Lutosławskiego
-operatorów-uczestników powstania warszawskiego w kategorii najlepsze zdjęcia

I jako, że nie ma transmisji to nie zobaczymy, czy się pojawili oni na gali, czy nie ;)
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Niemen z nagrodą!!!1111

A na poważnie - dobrze, że Bogowie zwyciężyli w najważniejszy kategoriach. Gówno 44 jedynie ze statuetkami technicznymi (+ odkrycie roku dla Wichłacz).
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
A niech mnie! Niemen wygrał Orła za muzykę. Może za rok Chopina nominują? :/

Odpowiedz
Nominowany był też Witold Lutosławski, a w kategorii 'zdjęcia' cała grupa powstańców warszawskich... Niepoważne, najłagodniej mówiąc...

Odpowiedz
Cytat:To jest kuhwa skandal, żeby polska telewizja nie pokazała na żywo gali z rozdania NAGRÓD POLSKIEJ AKADEMII FILMOWEJ.

No czasami reżimowa zrobi coś dobrego :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon