Oscary 2007
A tak, miałem o tym wspomnieć jako o bodaj najlepszym ze wszystkich żartów Jona, ale zapomniałem ;)

To jeszcze dodam, że miałem mocno mieszane uczucia w związku z iPhone'em i Wii... ale szczególnie tego pierwszego, bo żart nie był nawet śmieszny, natomiast jako posiadacz i fan tego drugiego przyznaję, że ten motyw z gatunku "co robimy podczas przerw na reklamy" był zabawny. A propos: z tej samej grupy fajny był żart, że "komentujemy to, jak jesteście ubrani wy tam przed telewizorami" -- bo bardzo trafny, biorąc pod uwagę, że oglądałem ceremonię całą ekipą :)
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz
Karol napisał(a):Jakuzzi - naprawdę piosenka z Once jest żenująca wg ciebie? :(

Moze nie zenujaca, ale z pewnoscia slaba.

Odpowiedz
Negrin napisał(a):Sama ceremonia całkiem fajna, chociaż widać wpływ strajku, szczególnie w drewnianych tekstach wręczających nagrody. Tylko Seth Rogen i Jonah Hill zarządzili, ale mam wrażenie, że oni sobie sami napisali te teksty.

idę o zakład, że Jon też sam sobie dobrał teksty - scenarzyści zdążyli zapewne rozpisać "akcję" gali, albo nawet i nie to
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Rozbawiło mnie i zażenowało jak wczoraj w tvn24 bodaj Zaorski powiedział że twórcy Piotrusia i Wilka nawet nie wspomnieli o Polsce i studiu Se-ma-for. WTF?! Przecież podziękowali, cytuję, "całej ekipie", może mieli przynieść ze sobą mapę Europy, wskazać Polskę i zaprosić wszystkich do naszego kraju?!

Odpowiedz
dj.grzechu napisał(a):Uwielbiam, kiedy ludzie piszą "Oscary to żaden wyznacznik", a i tak większośc się ekscytuje i zarywaja noc, aby obejrzec transmisję z ceremonii

Może nie, że żaden, ale na pewno bardzo wątpliwy. Nie są na tyle istotne żeby każdego kto ma statuetkę można nazwać geniuszem, a ktoś kto nie ma to dupa. Oscar jest o tyle istotne, że dostanie go równa się zazwyczaj dostaniu do branży i zainteresowaniu producentów nagrodzoną osobą. Ja zarywam noc, bo lubię zobaczyć całość, a nie jakieś nędzne skrócone powtórki. Gdyby istniały takie same transmisje z Wenecji/Cannes/Berlinia i dla nich też trzebaby było nie spać to również bym to robił. To że nie ubóstwiam nagród akademi nie kłóci się z tym, że się nimi emocjonuję i nie śpię aby je zobaczyć.

Odpowiedz
Mnie najbardziej rozśmieszyła wypowiedź pewnej tzw. recenzentki (nie pamiętam nazwiska) w Polskim Radiu Program 1. Brzmiał on, mniej więcej tak:

"NCFOM to w sumie nic nowego, niezbyt zasługującego na nagrodę. Pojawia się mafia, ktoś znajduje przypadkowy walizkę pełną pieniędzy, bandyci chcą ją odzyskać. Przecież to już widzieliśmy, to już było wiele razy".

Nie zmyślam! Leciało to w poniedziałek w Serwisie Jedynki o godzinie 12:00. Bardzo poważna audycja :)

Pozdrawiam!

EDIT: Recenzentka owa bazgroli w "Dzienniku Bałtyckim - Polska" czy czymś takim
"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

R.S. Bakker - "Mrok, który nas poprzedza"

https://thetwilightarea.wordpress.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"

Odpowiedz
Dziś, 22:25 TVP 1 "Piotruś i Wilk", nasza oscarowa koprodukcja

Odpowiedz
nasza? ja tam nie brałem udziału przy tworzeniu :roll:
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Swoja droga, na czerwonym dywanie uwage zwracal chyba zdziebko wstawiony Gary Busey:
;)

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):
Karol napisał(a):Jakuzzi - naprawdę piosenka z Once jest żenująca wg ciebie? :(

Moze nie zenujaca, ale z pewnoscia slaba.

No comment :shock: .

Chociaż w sumie to nieważne - w końcu to raczej nie twoje klimaty :].

Odpowiedz
Karol napisał(a):No comment :shock: .

Ostatnio troche naduzywasz tego hasla, Karolu. :)

Cytat:Chociaż w sumie to nieważne - w końcu to raczej nie twoje klimaty :].

Moze i nie, ale potrafie docenic dobra piosenke w nie moich klimatach. ;)

Odpowiedz
Tak sobie przypomnialem stewartowy wstepniak:

i utwierdzilem sie w przekonaniu, ze to jedna ze slabszych przemow otwierajacych ceremonie sposrod tych, ktore widzialem. Zaledwie pare smiesznych zartow (zlosliwy teskt Hopperem, Gaydolf Titler). Byc moze to przez ten strajk i rocznicowe wydanie? Nie wiem, nie wnikam.

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):Moze i nie, ale potrafie docenic dobra piosenke w nie moich klimatach. ;)

No to masz jakieś dziwne wymagania, bo dotychczas nie spotkałem się ze złą opinią na temat tej piosenki. Polecam przesłuchać na spokojnie, bo na Oscarach wypadła dziwnie (bo to zwyczajnie nie jest piosenka na taki show) - polecam też obejrzeć film, rzecz dość spokojna i prosta, ale uroczo zagrana i ... zaśpiewana:).

Btw: Skończyłeś ty wreszcie TLJ?

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):utwierdzilem sie w przekonaniu, ze to jedna ze slabszych przemow otwierajacych ceremonie sposrod tych, ktore widzialem.
No proszę, a mnie się teraz, dzięki Twojemu linkowi, na wypoczęty umysł podobało bardziej niż na żywo :)
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz
jakuzzi, jak ci się nie podoba to z pewnością nie umiesz rozpoznać dobrej piosenki nie w twoich klimatach:)

Odpowiedz
Byc moze nie.

Karol: jakis blad mi sie znowu pojawia i zawiesza gre. :( Ma to miejsce na wyspie, w scenie z ludzmi-drzewami.

Odpowiedz
Mistrzu Jakuzzi, przepraszam że w Ciebie zwątpiłem :(
A co do samej ceremonii to jestem raczej niezadowolony. Nudy.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon