Oscary 2008
Gamart napisał(a):Rozwalila mnie reakcja ludzi na wygrana Slumdoga na kanale na ktorym ogladalem Oscary

http://img12.imageshack.us/img12/5940/beztytuulga.jpg

W sumie 80% ludzi tam to byli rasisci i homofoby. Do teraz nie wiem czemu kazali hindusom wypi#$%#@#$ do Afryki :]
I co w tym śmiesznego, to jest żałosne, przerażające i smutne a nie urocze.

Odpowiedz
Ta? Ja się uśmiechnąłem z politowaniem, bo co innego zrobić?
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Ano. Pewnie zepsuł im się telewizor.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Tak sobie przypomnialem:

No i stalo sie.

Odpowiedz
Karol napisał(a):Aha - mimo wszystko zbijanie się z Phoenixa uważam za duże przegięcie.

A to dlaczego? Toz motyw byl super. I w sumie kiedy go tak ogladalem to doszedlem do wniosku, ze az dziwne, iz nikt do tej pory na taka parodie (o ktora przeciez az sie prosi) na jakiejs wiekszej imprezie sie nie pokusil.

Co do samej imprezy: ciezko powiedziec czy lepsza, czy gorsza od ostatnich. Chyba jednak troche gorsza. Widac, ze scenarzysci imprezy chcieli poeksperymentowac z forma. Niektore rzeczy im wyszly, przede wszystkim to, ze show nie sprawia juz wrazenia takiego rozwleczonego kolosa jak wczesniej. Ewidentnym pudlem jest kadzace zapowiadanie wykonawcow przez wczesniejszych laureatow. Nie rozumiem zarzutow pod adresem formy In Memoriam: wg mnie bylo lepiej, bo nie bylo tak statycznie (kamera wcale nie latala, to przesada). Ciesza, jak zwykle, fajne i pomyslowe wstawki komediowe: filmik Apatowa (marginesem - Skarsgard faktycznie jest troche podobny do Gleesona:), Stiller-Phoenix, Martin i Fey, no i pierwszy wystep Jackmana (swietny Frost/Nixon oraz rozbrajacy wrecz The Reader. I haven't seen The Reader:).

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):A to dlaczego? Toz motyw byl super. I w sumie kiedy go tak ogladalem to doszedlem do wniosku, ze az dziwne, iz nikt do tej pory na taka parodie (o ktora przeciez az sie prosi) na jakiejs wiekszej imprezie sie nie pokusil.
Osobiście nic do tego nie mam, bo oglądając Stillera bawiłem się przednio. Jest tu jednak jeden problem - zobaczyliśmy parodię czegoś co samo w sobie było (prawdopodobnie) żartem.

Tak czy siak zgadzam się, było super.

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Jest tu jednak jeden - zobaczyliśmy parodię czegoś co samo w sobie było (prawdopodobnie) żartem.

Tego nie wiemy, to tylko przypuszczenia, zatem poki co musimy zalozyc, ze to zart nie jest. Zreszta, czy to zart z zartu, czy nie - bylo zabawnie. ;)

Swoja droga zapomnialem wspomniec, ze ogladajac ceremonie nie potrafilem skumac, po co byly te zmontowane segmenty filmow z 2008, pogrupowane gatunkowo. Kompletnie niepotrzebny patent.

Aha, najlepsza przemowa - Kunio Kato za krotkometrazowa animacje. Meczyl chlop podziekowania smiesznym angielskim jakies dwie minuty, zeby na koniec ni z gruchy, ni z pietruchy, acz pociesznie wypalic: Domo Arigato, Mr. Roboto! :)

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):Nie rozumiem zarzutow pod adresem formy In Memoriam: wg mnie bylo lepiej, bo nie bylo tak statycznie (kamera wcale nie latala, to przesada).

nie? to wymień chociaż połowę ludzi, którzy byli tam wspominani, bo ja nie potrafię - albo zamiast nich widziałem, sporą było nie było, Queen Latifah, albo nic nie widziałem, bo kamerzysta postanowił akurat pojechać w bok (nie wiem, może się drapał po ramieniu i mu odjechało samo) :roll:

Odpowiedz
Ja nie mialem najmniejszego problemu z odczytaniem nazwisk lub rozpoznaniem twarzy. Wymieniac nie bede, bo raz, ze to nie ma sensu, a dwa, ze wiekszosci wymienionych tam osob po prostu nie znalem.

Odpowiedz
znaczy się osiągnąłeś stopień zen w bytności człowieka 8)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon