Oscary 2011
Albertino napisał(a):(a Franco to nawet lekko znudzony).

Nawet lekko spalony : )
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
a świstak siedzi :roll:

Odpowiedz
Macie namiary na galę, gdzie wręczano Oskary za rok 95?

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):To oznacza mało, bo lata 2000 plus to cała seria nudnych lub nijakich gal oscarowych. Nie znasz jazd Crystala, więc faktycznie mało widziałeś :P
Pamiętam chyba jedną galę z nim z 2003 r. bodajże i nie zrobił na mnie jakiegoś niesamowitego wrażenia. No ale na pewno lepsze niż Franco i Hathaway :P
Ale dobra, rozumiem, że tego typu osądy to po prostu kwestia gustu, dla mnie w każdym razie bieżący rok był dnem i teraz Akademia może się już tylko od tego dna odbić :P

Cytat:EPY nie ma na Oscarach od 1998 roku.
A co takiego wtedy było, 11 Oscarów dla Titanica? :P

Cytat:Macie namiary na galę, gdzie wręczano Oskary za rok 95?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JSQ2bu_GYGI[/youtube]

:P

Odpowiedz
Ech... łezka mi się w oku zakręciła. Kocham Mela :)

Odpowiedz
slepy51 napisał(a):Średnio mnie ta ceremonia interesowała, ale nie może się obyć bez gratulacji z mojej strony za kolejną statuetke dla prawdziwego mistrza i maga kina, Ricka Bakera <ok>

Kurcze, Baker to jedyny ktory sie jeszcze w miare mocno trzyma na rynku. Niedlugo bedzie nominowany jako jedyny i zacznie otrzymywac nagrody " z urzedu" ;)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Rodia napisał(a):Pamiętam chyba jedną galę z nim z 2003 r. bodajże i nie zrobił na mnie jakiegoś niesamowitego wrażenia.

Ale Crystal w tym roku został niestety mocno przytemperowany już i wszedł niejako na zastępstwo, co odbiło się na całości. Zresztą to były już słabe czasy dla Oscarów.

Cytat:A co takiego wtedy było, 11 Oscarów dla Titanica? :P

Nie, był przede wszystkim show, dużo się działo, było rozrywkowo, na luzie, często bez hamulców, dało się to oglądać z uśmiechem na pysku i niejakim napięciem przy kolejnych nominowanych. 99 też jeszcze dawał radę, choć to już nie było to. No a potem równia pochyła.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Ja oglądam Oscary gdzieś od 1998 roku, ale muszę przyznać, że dawniej to było jednak więcej niespodzianek. A od dłuższego czasu, to te nagrody stają się do bólu przewidywalne. Czy w sumie jakiś werdykt z tegorocznej gali, Was jakoś specjalnie zadziwił? Bo mnie szczerze nie.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
No jednak nagroda dla Hoopera za reżyserię była sporą niespodzianką, nawet mimo tego, że dostał wcześniej nagrodę DGA. Już niedługo będzie się o tym mówiło jak o jednej z większych pomyłek w tej kategorii w historii (podobnie jakby mówiono, gdyby w 2003 roku Oscara dostał Marshall za Chicago).

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):Więc naprawdę nie wiem skąd te wszystkie gromy na tegoroczny show - tu przynajmniej byli momenty, a Anne potrafiła zaskoczyć.

Kazda gala miala jakies momenty, i co z tego? Na marginesie, obserwacja przeroznych opinii prowadzi do konkluzji, ze jestes chyba jedyna osoba w internecie, ktora nie pisoczy na tegoroczna ceremonie. ;)

Mefisto napisał(a):silący się na bycie zabawnym Brand.

Silacy sie? Tekst porownujacy krolowa i krola byl super.

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):obserwacja przeroznych opinii prowadzi do konkluzji, ze jestes chyba jedyna osoba w internecie, ktora nie pisoczy na tegoroczna ceremonie.

Nie tyle nie psioczę, co nie uważam jej za najgorszą galę - były znacznie, znacznie gorsze, więc doprawdy nie wiem skąd ta nagonka (pewnie się nazbierało przez lata i teraz kranik puścił)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Nie wiem czy byly gorsze gale, czy ta byla najgorsza i szczerze mowiac nie chce mi sie bawic w licytacje - faktem jest, ze ceremonia byla zwyczajnie kiepska. Co mi sie np. nie podobalo to wyrazne zminimalizowanie wstawek komediowych. Porownujac ilosc gagow, skeczy i smiesznych zapowiedzi ze wczesniejszymi ceremoniami, takie np. gale prowadzone przez Jona Stewarta jawia sie teraz jako kabarety.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon