Otworzyli kino w moim mieście
W moim mieście otworzyli kino, z czego się zarąbiście cieszyłem, bo spora sala, 3D, zapowiadają nowości - a do najbliższego kina jak dotąd co najmniej 20 km. Na otwarcie Wielki Gatsby - fajnie, zarąbiście, trochę nieświeży już jak na kina, ale rozumiem, że chcieli coś ambitniejszego. Film już widziałem, ale co tam - był świetny, więc zapada decyzja. Bierę żonę i idę!

Okazało się, że nie idę. Brakło biletów. Niby normalna sprawa - otwarcie kina, zainteresowanie - ale nieeee, nie, nie, nie. Sądząc po zdjęciach z seansu, bilety dostali panowie radni, posłowie i inni urzędnicy. Generalnie publika, która zadeklarowała potem uznanie dla Gatsby'ego, bo to długi i poważny film i nie wypada im mówić, że się nie podobał. No nic, myślę, niech się szlachta pobawi, pójdę następnego dnia czy za tydzień.

Otóż nie, nie nie nie. Nie pójdę już wcale. Pytam, kiedy kolejny seans, a pani z okienka: nigdy. Jak to? No tak to, nigdy i już. Przewidziano tylko jeden seans tej "nowości" w ogóle. Innymi słowy: sprowadzono film dla urzędników, plebs niech wypierdala. Przez następny miesiąc będzie leciał Wałęsa, jakieś irańskie kino, Wałęsa, Wałęsa, kino armeńskie, Wałęsa, coś dla dzieci i Wałęsa. I jeden seans Trona 2 (łiii). Łącznie 12 seansów na miesiąc, w tym 3/4 to filmy, które są w koszach z tanimi dvd. Takie atrakcje w nowym, nowoczesnym i zapewne drogim w chooj kinie.

Bo widzicie, to kino otworzył tutejszy finansowany z budżetu dom kultury.

Ponarzekałem im trochę na profilu FB, i chyba odzew co do repertuaru był spory (typu "jaja sobie robicie?"). Odpowiedź kina mnie zabiła:

Cytat:dostajemy od soboty głosy i prośby, aby film faktycznie powtórzyć, bo jest zainteresowanie (sądziliśmy, że nie będzie to już tytuł atrakcyjny dla szerszej widowni); myślimy już o tym mówiąc szczerze... instytucja komercyjna nawet nie wzięłaby tych uwag pod uwagę, lecz nam zależy na uwzględnianiu Waszych głosów

Czujecie? Nie dość, że po prostu muszą się dojebać do prywaciarzy, bo by ich skręciło, to jeszcze twierdzą, że prywaciarz nie wziąłby pod uwagę tego, co chcą oglądać klienci! No jebłem, bez ogródek jebłem i zbierałem się przez godzinę z podłogi.

Tak oto urzędnicy otworzyli kino w moim mieście.

No ale walić to, dam im zarobić, bo na Halloween będzie podwójny seans: Teksańska masakra Hoopera i Halloween 6, czyli full ambitnie, nie to co w kinach komercyjnych - a właśnie takie ambitne kino moralnego niepokoju do mnie przemawia. Może uda mi się kupić bilety.

Odpowiedz
Cytat:W moim mieście otworzyli kino
Żona studiowała z gościem, który to zorganizował. Znam go osobiście, choć ostatni raz widziałem lata temu.
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
Świat jest mały. Niech go zapyta, czy zamierza w tym kinie pokazywać jakieś filmy.:)

Odpowiedz
Military u mnie w mieście sytuacja jest podobna, jeśli nie powiedzieć identyczna.
Pod koniec sierpnia po kilku miesiącach remontu otworzyli u mnie w mieście stare kino Zorza. Wiadomo stary budynek, ale kino odnowione, zrobione z rozmachem, nowy cyfrowy projektor 4K, 3D i takie tam duper szmity.
Przed otwarciem wszyscy piali z zachwytu, że wreszcie Chełm będzie miał kino na światowym poziomie, bo 4K, bo 3D bo ściany wyłożone marmurem świecą się jak psu jajca. Na poprzednich właścicieli kina, których miasto się pozbyło by wykonać ten remont i zagarnąć dla siebie ten biznes, narzekano bo premiery się spóźniały, bo wielu ważnych premier w ogóle nie puszczali. Wiec miasto obiecało, ze kupią projektor, premiery nie będą się spóźniać i już mieszkańcy nie będą musieli jeździć do pobliskich miast do kina.
Jak wyszło? Kino działa trochę ponad miesiąc i już widać, że premiery i tak się spóźniają, już kliku filmów nie puścili, od otwarcie nie było możliwości internetowej rezerwacji biletów, dodali to po dwóch tygodniach, ale najlepsze jest w tym miesiącu. Od do 4 do 17 października dzień w dzień przez siedem dni w tygodniu po 5 seansów dziennie grają tylko i wyłącznie Wałęsę. To jest dopiero kino:P
Cisnę im w komentarzach na fejsie, bo to co wyprawiają woła o pomstę do nieba.
Także chyba military u Ciebie nie jest tak źle:)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Danus, przynajmniej macie internetową rezerwację biletów.:) A jak będzie, to powiem za parę tygodni, ale cóż... przynajmniej macie jakieś filmy, a nie jakiś "Tedi i tajemnica piramidy" jako jedyna opcja przez ostatni tydzień października.

Odpowiedz
U mnie Tedi puszczali przez cały wrzesień wraz z Minionkami, kurde dwa miechy po polskiej premierze:P
Ale widzisz u Ciebie oprócz Wałęsy coś jeszcze puszczają, u mnie idąc do kina masz wybór:
albo idziesz na Wałęsę, jeśli nie chcesz, to idziesz na... Wałęsę, albo na Wałęsę, albo w ogóle nie idziesz:P

Odpowiedz
Nie, Danus, to nie tak. Zerknij na repertuar:

http://www.tck.net.pl/kino/biezacy-repertuar-kina-olbrzym-tck.html

Seanse są:

5, 6, 12, 13 października... itd. - czyli po jednym na dzień weekendowy; jeśli dwa, to i tak tego samego filmu. 12 są aż dwa różne filmy - zaszaleli. Ogólnie repertuar powala. Wydawałoby się, że będą chcieli przyciągnąć widzów, w weekendy chociaż z 3 seanse dziennie zorganizują, będą poranki dla dzieci i wieczory dla dorosłych... ale przez większą część czasu kino jest po prostu zamknięte.

Odpowiedz
repertuar twojego kina jest w pytkę:P
Zobacz co grają u mnie:
[Obrazek: 559833_638019242895256_2068184727_n.png]
Jest w czym wybierać:P

Odpowiedz
wszystkie szkoły w okolicy muszą przyjść :P
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
Ok, wygrałeś.:)

Odpowiedz
(07-10-2013, 21:24)military napisał(a): instytucja komercyjna nawet nie wzięłaby tych uwag pod uwagę
Bo, jak wiadomo, Helios czy Multikino mają w zwyczaju zdejmować z ekranów filmy cieszące się największą popularnością LOL.

Współczuję, jak na razie, ale trzymam kciuki, może jak Wałęsa zejdzie w końcu z ekranów to sytuacja się unormuje.

Odpowiedz
Danus, padłem. :)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
To ja się pochwalę - w mojej mieścinie kino jest, ale znajduje się we władaniu domu kultury i raz na jakiś czas robione są takie akcje:

05-08-2013 - Drive 2011
12-08-2013 - Uprowadzona 1 2008 / Uprowadzona 2 2012
19-08-2013 - Operacja Argo 2012 / Kaznodzieja z karabinem 2011
26-08-2013 - Chłopiec w pasiastej piżamie 2008 / Piękny umysł 2011

Horrory w środowe / czwartkowe wieczory

08-08-2013 - Hannibal po drugiej stronie maski 2007 / Łowca 1986
14-08-2013 - Czerwony smok 2002 / Milczenie owiec 1991
22-08-2013 - Hannibal 2001
29-08-2013 - Lśnienie 1980 / Egzorcysta 1973

KINO WENUS godzina 18:00 WSTĘP WOLNY !!!

Odpowiedz
Same nowości! Jak na Polsacie :)

Odpowiedz
U mnie* to wygląda tak: http://www.e-kultura.zory.pl/aktualnosc-1711-Repertuar_kina_na_pazdziernik.html

Generalnie to tragedii nie ma i czasem jakaś premiera jest w miarę szybko(Gatsby np. był podobnie jak w Multi). A raz w tygodniu w czwartek niby jest ambitniejszy/mniej popularny film. W taki sposób np. udało mi się obejrzeć Mud. Wszystko zależy od miesiąca, ale porównując z waszymi miejscówkami to pozostaje tylko się cieszyć.

VISCA EL BARCA !
Last.fm
Filmweb
Lubimy czytać

Odpowiedz
Polskaaa, mieszkam w Polsceee, mieszkam w Pollllsceeee, mieszkam w Pol, Pol, Pol...

Jakoś wcale mnie nie dziwi ten urzędniczo-kolesiowski gnój. Jakbyś nie widział podobnie, w większości spraw, jest wszędzie. Od samego dołu, po same góry.

Kolesiostwo, cwaniactwo, układy. CYRK.

PS - u mnie ze 2 lata temu "otworzyli" kino na nowo - czyli nowy projektór, 3D, takie duperele. Ale... takich cyrków chyba nie było.
Po prostu zaczęli puszczać nowe filmy, które kiedyś docierały po 2 do 4 miesięcy. :)

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
repertuar z danusiowego kina zerwal mi skarpetki :)
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
Szkoda, że "Wałęsa" nie jest też w 3D, byłoby jakieś urozmaicenie ;)
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
nie martw się wojskowy, u nas jest tak:

[Obrazek: lcNWCtP.jpg]
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Pfff, a tak wygląda centrum Poznania :)

[Obrazek: z13093810Q,Kaponiera.jpg]
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości