Otworzyli kino w moim mieście
Dobre, przed zima sie nie wyrobia, a potem bedzie trzeba czekac na roztopy :)
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
Wojskowy, w TG nie ma szans na porządne kino i mówię to z ciężkim sercem. Słyszałem o tym otwarciu na Gwarkach, ale od razu wiedziałem, że tak to będzie wyglądało. Już raz było tam kino, Europa się zwało i, że tak powiem dupy zdecydowanie nie urywało ;) (ale mi się rymło).

Są kina w Bytomiu (CC), w Zabrzu (Multi) w KTW (CC x 2, HELIOS). To w TG to takie niewiadomo co.

Repertuar Danusia - mistrzostwo :D
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
(08-10-2013, 12:48)Bucho napisał(a): Dobre, przed zima sie nie wyrobia, a potem bedzie trzeba czekac na roztopy :)
W Polszy nie dadzą rady? Polski budowlaniec czy śnieg, czy deszcze, czy mróz -30 stopni będzie robił, do zwycięstwa. :P A za rok remont, bo beton pęka, tynki odpadają, płytki odparzyło ;) PKB rośnie.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
(08-10-2013, 10:12)Azgaroth napisał(a): Pfff, a tak wygląda centrum Poznania :)

[img]http://bi.gazeta.pl/im/b2/cb/c7/z13093810Q,Kaponiera.jpg
Ta, ale Poznań to w ogole jest stan umysłu. Plus, cztery znaki wskazujące kierunek na Bydgoszcz - wszystkie w inną stronę.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Na Poznań nie ma znaków kierunkowych na śląsku, kierunek jest na Berlin.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Arahan, jak nie masz samochodu, to te kina mogą równie dobrze być na Księżycu.:)

Odpowiedz
daj znać, to jak kiedyś będę jechał do multi to Cię podrzucę :P
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Wiesz... byłbym zainteresowany.:)

Odpowiedz
(08-10-2013, 10:12)Azgaroth napisał(a): Pfff, a tak wygląda centrum Poznania :)

i co druga ulica Wawy, wliczając w to dwa mosty :D
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
@Danus Repertuar Twego kina mnie powalił. To trzeba na jakiegoś kwejka, deser, czy coś w tym stylu zapodać. Mogę ukraść i pokazać innym? :)
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
(07-10-2013, 22:08)Danus napisał(a): Zobacz co grają u mnie:

Aż z ciekawości sprawdziłem.
Cytat:WAŁĘSA. CZŁOWIEK Z NADZIEI
Polska 2013, 128min.,
bilety: 15, 14, 13, 12 zł, dramat/biograficzny

08.10.2013r. godzina 11.30 17.00 19.30
09.10.2013r. godzina 17.00 19.30
10.10.2013r. godzina 8.30 17.00 19.30
11.10.2013r. godzina 8.30 17.00 19.30
12.10.2013r. godzina 17.00 19.30
13.10.2013r. godzina 17.00 19.30
14.10.2013r. godzina 20.00
15.10.2013r. godzina 17.00 19.30
16.10.2013r. godzina 20.00
17.10.2013r. godzina 17.00 19.30
20-24.10.2013r. godzina 19.00

Dopiero od 20 jakieś 2 nowe rzeczy.

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(08-10-2013, 20:07)Lawrence napisał(a): @Danus Repertuar Twego kina mnie powalił. To trzeba na jakiegoś kwejka, deser, czy coś w tym stylu zapodać. Mogę ukraść i pokazać innym? :)
Oczywiście masz pełną zgodę, udostępniajcie, pokazujcie, śmiejcie się, niech cała Polska ma zbitkę, niech wiedzą, że zaliczyli mega faila:P
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Jak czytam Wasze posty, to się nie dziwię, że sklepik cieszy się na tym forum aż taką popularnością.

Współczuję, chłopaki! Serio!

Odpowiedz
W tym miesiącu mam jeszcze jakąś bajkę (o której pierwsze słyszę) i dokument o podróży Jasi... znaczy Jana Meli, na biegun, czy gdzieś. Każdy coś dla siebie znajdzie ;)

Ale z tym Wałęsą to pierwsza taka wtopa. Normalnie lecą, normalnie, nowe filmy.

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(09-10-2013, 12:47)shamar napisał(a): jakąś bajkę (o której pierwsze słyszę)
Najpewniej jakieś zaginione dzieło Krasickiego, co?

Odpowiedz
Nie czepiaj się. Nie będę wszędzie pisał "film animowany".
Aż sprawdziłem.

[Obrazek: 7569212.3.jpg]

Odpowiedz
Zamówiłem sobie przez internet w moim nowym fancy kinie dwa bilety na wieczór halloweenowy. Dwa, znaczy na dwa filmy wyświetlane w ramach wieczoru, bo z jakiegoś powodu trzeba zamawiać osobno. No więc zrobiłem zamówienie: jeden na film 1, jeden na film 2. Opłaciłem, przyszło potwierdzenie, rachunek, wszystko się zgadza.

Tylko system wygenerował JEDEN bilet - konkretnie na film nr 1. Biletu na film nr 2 nie ma, a musi być, bo po to się kupowało osobno.

Wysyłam maila z pytaniem WTF, oczywiście brak odpowiedzi. Dzwonię do nich - pani nie zna się i nie wie, proszę podać numer zamówienia i zadzwonić później. Dzwonię później - jest już inna pani, która nie zna się i nie wie, proszę podać numer zamówienia. Bo ogólnie pani od biletów jest na zwolnieniu lekarskim.

No JA JEBIĘ, jakbym odwiedzał jakiś urząd skarbowy albo co najmniej administrację osiedla. Wyobrażacie sobie coś takiego w kinie prowadzonym przez "prywaciarza"?

EDIT: oddzwonili. Biletu mi nie wyślą, ale "wszystko zapisałam, proszę przyjść, wejdzie pan na dwa filmy". Aż się boję, bo to mała sala, zainteresowanie gimbazy może być duże, a przecież faktycznie nie mam rezerwacji na drugi film - miejsce może zarezerwować ktoś inny. Po prostu... po prostu ja jebię.

Odpowiedz
3/4 firm usługowych tak działa, więc sobie wyobrażam. Na luzie.

Odpowiedz
(09-10-2013, 13:08)shamar napisał(a): [Obrazek: 7569212.3.jpg]

LOL, przeczytałem tagline "On jest łasy na pały".

Odpowiedz
Głodnemu banany na myśli? ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości