Otworzyli kino w moim mieście
Byłem w sali studyjnej tego mojego kina na wieczorze halloweenowym. Film był puszczany z płyty. Nie, nie z blu raya - z DVD. Któremu pożałowali nawet upscalingu. Zresztą dużo wskazuje na to, że była to kopia piracka, bo napisy wyglądały na ściągnięte z netu - były niedopasowane, miały masę błędów i czasami jakieś dziwne znaki, jakby kodek miał problemy z czytaniem tego formatu. Zabawa na całego. Ale była darmowa pizza, więc mogłem wpieprzać margheritę, ze znudzeniem patrząc jak koleś gwałci i sika na prostytutkę w H6: Diary of a Serial Killer. Mega czad.

Odpowiedz
Nie miało być dwóch filmów?
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Może tego drugiego nie zdążyli ściągnąć na czas.

Odpowiedz
Pewnie na modemie jada :)
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
Były dwa - Teksańska masakra z niedopasowanymi w czasie napisami, które nie znikały po wygłoszeniu kwestii, więc przez ostatnie 20 minut bez dialogów było widać ostatnią kwestię dialogową. Był też H6, o którym napisałem w dziale z horrorami, a który był w jakości tak niskiej, że wszystko było większą czy mniejszą plamą. Napisy zaś miały błędy ortograficzne, a zamiast "- Co robisz?" wyświetlało się "/Co robisz?".

Pełen profesjonalizm. No ale była pizza.

Odpowiedz
A dobra aby? Z pizzeri "U Batmana" ;)?
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
(07-10-2013, 21:24)military napisał(a): Bo widzicie, to kino otworzył tutejszy finansowany z budżetu dom kultury.
I wszystko jasne. :)

Widziałem lepiej zorganizowane DKFy w zwykłych szkołach. :D
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(08-10-2013, 10:12)Azgaroth napisał(a): Pfff, a tak wygląda centrum Poznania

"Plan poznańskiego metra. Od razu siedem linii! To wyjątkowe metro, piesze. Mapa metra nazywa się "TuP TuP", a jej celem jest promocja pieszej komunikacji"

http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36037,14142647,Plan_poznanskiego_metra__Od_razu_siedem_linii_.html

Komentarze:

"Ciekawe co z biletami i kto będzie robił tutuch tutuch....?"

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości