PIŁKA KOPANA
W tym temacie dyskutujemy na temat piłki nożnej. Jeśli zobaczę jakiekolwiek przejawy złego zachowania, temat zostanie usunięty. Admin

Polska - Portugalia 2:0 [po pierwszej połowie]

czy można w coś takiego uwierzyć? :P :shock: :D 8)

Odpowiedz
Ja nie wierze dla mnie to sen :D:D Caly narod napewno ma orgazm :D hehe GO GO GO POLAND GO GO EBI RULEZZ !!!!!!!

Odpowiedz
no bo jak można tak doskonale grać, no jak, no się pytam, to wydawało się niemożliwe. czekam na pojawienie sie malkontentów ;)

Odpowiedz
zaczynam żałowac że nie kupiłem biletu (zostały dzis same po 100 i wzwyż)...
szkoda słupka żurawskiego myślałem że bedzie brazylijka ;] , mam nadzieje ze nasi wytrzymaja kondycyjnie do konca

P.S. boazerio zdecydowanie najsłabszy na boisku ( fuksiarska asysta czysty fuks schodzi na 2 plan), praktycznie każda piłke traci , podaje albo do portosów albo niecelnie i zamiast biegac jak reszta drużyny spaceruje po boisku ysz jak ja go nie trawie
A single pussy hair can pull a battleship through the desert

Odpowiedz
Ja czekam tylko az Lewandowski walnie z dystansu :twisted: to bedzie dopiero orgia :D

PS : Anglia dostala z Chorwatami 0:2 wiec moze dzisiaj jest jakis dzien cudow :D

Odpowiedz
MOLQ napisał(a):PS : Anglia dostala z Chorwatami 0:2 wiec moze dzisiaj jest jakis dzien cudow :D
przy 2 bramce popis robinsona dostał lekkie podanie od nevila i przy probie wykopu piłka podskoczyła niczym tknieta magiczna rożdzka nad noga bramkarz i potoczyła sie prosto do bramki istny show ala kuszczak
A single pussy hair can pull a battleship through the desert

Odpowiedz
To dzisiaj jest jakis mecz wogole? :P
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
OLE OLE OLE OLE !!!! OSMIESZYLI PORTUGALIE TO KAZDY WIE !!!!!! BIALO-CZERWONI RULEZZZZZZZ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odpowiedz
co za piękny wieczór, a w tv4 modrzew [the larch, theee laaaarch] Monty Pythona :)
kto graczem meczu? Smolaaaaaareeeek? Żurawski? Bronowicki? Lewandowski? Golański? Bąk? Błaszczykowski? no co za piękny mecz, aż nie wierze, no piękny :shock: :P :D wszyscy zagrali znakomicie, a idiotyzmem jest narzekanie na Rasiaka, który od cholery główek wywalczył przepychając się cały czas z obrońcami kraju Fado 8)

a teraz... theeee laaaaaarch :arrow:

Odpowiedz
damn, to byl mecz. portugalia nie istniala. zwyczajnie nie istniala. nie zeby byla zla, tylko k polacy im nie pozwolili sie rozegrac... ja czekam na pierwszego anty-komentatora - jakuza 8)

ale tej akcji 3 naszych na bramkarza im nie wybacze... ;)

taki prezent na urodziny:) widzisz desjudi, widzisz! :D

Odpowiedz
Rasiaka powinni zastrzelić. To co zrobił przy akcji trzech na bramkarza to się nawet do śmiechu warte nie nadaje. Piłka odbijająca się od piszczeli, totalne zagubienie w polu karnym i podanie do nikogo - zdziwiłem się, że Lewandowski miał aż tyle woli walki by tę piłkę dogonić, ba, nawet dotknąć. Rasiakowi mówię nie. Od dawna. I na zawsze.

Poza tym, świetne prostopadłe podania [chyba jeszcze nie było meczu, podczas którego tyle prostopadłych, celnych podań otwierało naszym drogę do bramki], świetna orientacja na boisku Smolarka i piękny jego drugi gol.

Kowalewski trochę za bardzo prowokował i żółtą kartkę całkiem zasłużenie dostał. Nie lubię tej jego mordy :P

Pięknie dzisiaij graliśmy generalnie. Ale to tylko taki jednorazowy występ. Cyrk odjechał wraz z końcowym z gwizdkiem. Mecz z tym wyrobnikami Belgami udowodni, że się nie mylę niestety.

Odpowiedz
hops jakuza ubiegl:)

daleki jestem od huraoptymizmu, ale to sie nie moglo nie podobac.

Odpowiedz
Ależ ja nie napisałem, że mi się nie podobało :)

Odpowiedz
Piszę po meczu - dawno nie widziałem tak dobrej gry Biało - Czerwonych, oby tak dalej. Portugalia na kolanach.
I have a plan. Heh.
Mein Fuhrer, I can walk!!!

Odpowiedz
nasi powinni wygrać 4 do koła. Żurawski - słupek i piłka tocząca się po linii bramkowej... Rasiak i spierdzielone podanie do Lewandowskiego, który ostatkiem sił próbował kopnąć piłkę w okienko... Bronowicki - pięknie zapuszczał się pod bramkę Ricardo... Żurawski - król doskonałego rozgrywania piłki w środku pola...
ech, cudny mecz, a 3 piwka + winko robią swoje 8) oby to nie był jednorazowy występ podrzędnego cyrku paru zdolnych akrobatów. całe szczęście, że reprezentanci skradli na najbliższe dni trochę czasy antenoweggo i więcej wierszówek w gazetach, bo już się rzygać chce na wieść o ponownych narodzinach IVRP :shock: Poooolskaaaaaaa! :mrgreen:

Odpowiedz
Rece opadaja z tym krytykanctwem na temat Rasiaka, chłopak sie stara, walczy, po takich komentarzach ze strony kibicow ciagle chce grac dla tej reprezentacji, po prostu ma serce do gry a gdyby to podanie zawalil Frankowski albo Żurawski w ogole nie bylo by tematu :evil: poza tym mam wrazenie ze w tej chwili najwiecej do powiedzenia na jego temat, oczywiscie negatywnie maja gowniarze w ogole nie znajacy sie na futbolu :evil: :evil:

Odpowiedz
Rasiak był świetny - ostro zapierdzielał i chwała mu za to :!: nie może nie być powoływany kadry,

Odpowiedz
Jako gówniarz w ogóle nie znający się na futbolu, chciałem przywołąć jedną z akcji Rasiaka z tego meczu. Dostał piłkę w środku pola, przy prawym aucie. Zatrzymał się, zaczął panicznie się rozglądać. Koledzy z drużyny zaczęli się rozbiegać i ustawiać na pozycjach tak żeby mógł do nich zagrać. A wtedy Rasiak postanowił iść z piłką sam. Przebiegł około 20 metrów. Zdążyło do niego podbiec 2 zawodników z Portugalii, a wtedy on chciał podać piłkę prostopadle, ale było już za późno, bo trzeci z portugalczyków zdążył zrobić wślizg. Nie znam się kur*a na futbolu, ale takie coś to nawet kopacze z ligi salezjańskiej rozegraliby lepiej.

Frankowski nie grał, a na Żurawskiego też posypały się gromy po ostatnich słabych występach w reprezentacji. Gdyby przez tak długi czas dawał ciała jak boski Grzegorz, miałby taką samą ilość pseudokibiców. Amen.

Odpowiedz
a ja widziałem to inaczej - o każdą piłkę wybijaną przez bramkarzy [obojętnie czy portugalksiego czy polskiego], obrońców [obojętnie czy portugalskich czy polskich], pomocników [obojętnie czy portugalskich czy polskich] RASIAK walczył, wyskakiwał do każdej piłki starając się ja zbić pod nogi swoich kumpli z boiska. był cholernie pożytecznym zawodnikiem, który dużo działał, a niektórzy będą go do kroćset fur beczek! zawsze pamiętać z jednej, dwóch spierdzielonych akcji. no czy to sensowne, do najjaśniejszej cholery :?: :!: On był w meczu jak Radomski albo Sobolewski - niezbyt widoczni, nie ta spektakularni, ale odwalający kawał zajebistej roboty. tak zwany szacun mu się należy 8)

Odpowiedz
Co ty gadasz czlowieku, Rasiak dostaje baty od kibicow nawet gdy zagra swietny mecz, ten czlowiek strzelil by hat trika a i tak wieszali by na nim psy. Żurawski natomiast zaczal byc gorzej oceniany po prawie roku bez gola w reprezentacji, nie mowiac juz o Frankowskim. Obydwu bardzo lubie co nie zmienia faktu ze Grzes nie lubianym jest za czynniki poza sportowe (jaki to juz temat na prace magisterska z socjoligi). Poza tym zawsze mnie bawia te spostrzezenia na temat gry Rasiaka, typu
Cytat:Dostał piłkę w środku pola, przy prawym aucie. Zatrzymał się, zaczął panicznie się rozglądać. Koledzy z drużyny zaczęli się rozbiegać i ustawiać na pozycjach tak żeby mógł do nich zagrać. A wtedy Rasiak postanowił iść z piłką sam. Przebiegł około 20 metrów. Zdążyło do niego podbiec 2 zawodników z Portugalii, a wtedy on chciał podać piłkę prostopadle, ale było już za późno, bo trzeci z portugalczyków zdążył zrobić wślizg.
ty chyba ogladajac mecz patrzysz tylko przez 90 minut co robi Rasiak :roll:

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
Lawrence, LPC, Mental, 4 gości