PIŁKA KOPANA
Właśnie miałem pisać że po takim transferze, zwłaszcza w sezonie po mundialu zazwyczaj nie wystawia się bohatera transferu w pierwszym lepszym meczu, tylko raczej czeka na start ligi albo jakiś superpuchar.

Odpowiedz
Ah te plotki. Według jednych Real już na ostatniej prostej do zakontraktowania Courtois i Hazarda, a Bayern już szuka zmiennika dla Jamesa, który ma wrócić do Realu (lol).
Wtedy atak złożony z Hazarda, Jamesa, Bale'a, Isco, Asensio... a powyższe transfery zamykając się w ~200 milionach, zostawiają 300 milionów na jeszcze jednego cracka.

Według innych plotek... jest już pewne, ze Real nikogo więcej nie kupi.
Kłótnie na forach są jak wyścigi w domu wariatów: nieważne czy wygrasz, czy przegrasz, wciąż pozostajesz pacjentem.

Odpowiedz
Przecież agencja reprezentującą Jamesa powiedziała że James zostaje w Bayernie do końca wypożyczenia.

Odpowiedz
(18-07-2018, 13:32)simek napisał(a): Właśnie miałem pisać że po takim transferze, zwłaszcza w sezonie po mundialu zazwyczaj nie wystawia się bohatera transferu w pierwszym lepszym meczu, tylko raczej czeka na start ligi albo jakiś superpuchar.
Zgadza się, tylko, że to nie jest pierwszy lepszy mecz, przynajmniej marketingowo.

Odpowiedz
Najwyższa pora zacząć regularnie oglądać JuventusTV:

Odpowiedz
Gianluca Di Marzio, czyli jeden z najlepiej poinformowanych ludzi na globie, jeśli chodzi o transfery do/z Serie A twierdzi, że lada moment Alisson Becker zostanie nowym bramkarzem FC Liverpool.

Tym samym Chelsea zostanie bez bramkarza, ponieważ to własnie Brazylijczyk miał stanąć między słupkami klubu z Londynu - Courtois jedną nogą w Madrycie (35 mln euro za najlepszego bramkarza Mundialu, promocja jak w Biedronce na belgijskie czekolady). Z kolei Alfredo Pedulla, który również ma niezłe wtyki twierdzi, że The Blues zakontraktują Gianluigiego Donnarummę.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Tymczasem w I rundzie kwalifikacyjnej Ligi Europy: Lech przegrywa z Gandzasarem Kapan (musiałem skopiować nazwę) i do rozstrzygnięcia zwycięzcy dwumeczu potrzebna będzie dogrywka.

Ech, eurowpierdole - szybko w tym roku się zaczęło :D

EDIT
oh wait, Lech strzelił właśnie w doliczonym czasie :D cóż za "zwycięska przegrana"

Odpowiedz
A Górnik wymęczył 1:1 z ostatnim zespołem ligi moładawskiej.

[Obrazek: Die_Aw2W4AAaPJg.jpg:large]

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości