PLEBISCYT FORUM KMF: Filmy Christophera Nolana

Powtórka Interstellar podsunęła mi pewien pomysł. Christopher Nolan to obecnie jedno z najgłośniejszych nazwisk w branży filmowej. Na forum ma tyle samo fanów co i hejterów. Od dawna nie widziałem żadnej gry typu MasterKadr, ani plebiscytów na najlepsze filmy dekady, więc co wy na to, żeby się trochę pobawić i stworzyć forumowy plebiscyt? Oczywiście, na najlepsze waszym zdaniem filmy tego reżysera. Bez podawania ocen, ma się rozumieć.

Zasady są proste:
- Ustawiacie wszystkie filmy tego reżysera jakie widzieliście od najlepszego do najgorszego. Nolan nakręcił 9 pełnometrażowych tytułów, więc dla tego, którego umieścicie na pierwszym miejscu, przyznajecie tym samym 9 pkt. a dla tego na ostatnim 1 pkt. Jeśli ktoś nie widział całej jego filmografii, tylko np. sześć filmów, te dostają punkty od 9 do 4.
- Nie ma ustawiania dwóch ani więcej filmów na jednym miejscu!
- Wygrywa film z najwyższą średnią ważoną, wyliczaną tym wzorem:
Cytat:średnia ważona = (g / (g+m)) *s + (m / (g+m)) * S
gdzie:
s - średnia ocena dla danego filmu
g - liczba oddanych głosów na film
m - minimalna liczba głosów wymagana do uwzględnienia w TOP (min. 5)
S - średnia ocen dla wszystkich filmów
- Prawo głosu mają wyłącznie użytkownicy forum KMF! Dodatkowym kryterium jest napisanie przynajmniej pięciu postów.

Jesteście zainteresowani? Jeśli tak, to zaczynamy już teraz. Czekam na wasze listy (możecie dołączać krótkie uzasadnienia, do niektórych miejsc na swoich listach) do niedzieli, do godziny 20:00, wysyłane w PRYWATNYCH WIADOMOŚCIACH. Czyli macie niespełna 5 dni. Wyniki, czyli lista filmografii Christophera Nolana od najlepszego do najgorszego wg forum KMF, w poniedziałek o 12:00.

Jeśli macie jakieś sugestie, piszcie poniżej. W następnym miesiącu/za dwa, wybiorę kolejnego reżysera. ;)

Na wszelki wielki, przypomnienie, co ten jak mu tam przez ostatnie 18 lat nakręcił:

Odpowiedz
Nie bawię się w PW. Chcesz to licz, nie chcesz, nie licz:

Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Ile w ogóle osób oddało swoje głosy, na razie?
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
(13-09-2016, 21:50)Gieferg napisał(a): Nie bawię się w PW. Chcesz to licz, nie chcesz, nie licz:
+1

Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

Odpowiedz
(15-09-2016, 02:18)Lawrence napisał(a): Ile w ogóle osób oddało swoje głosy, na razie?

Mało, za mało. :/

Chyba jednak koledzy i koleżanki nie są zainteresowani zabawą. Tylu ocen to nawet nie ma sensu podliczać. Trudno, w takim razie odkopie temat po premierze Dunkirk, może wtedy będzie więcej chętnych.

Odpowiedz
Bo to forum polityczne, nie filmowe, więc ciężko spodziewać się wielkiego odzewu.

Odpowiedz
moje zestawienie:

loading podpis...

Odpowiedz
Te Topki na PW poproszę. Tutaj są mi niepotrzebne, bo gdybyśmy wklejali je tutaj, każdy mógłby sam sobie wyliczyć kot wygrał.

Odpowiedz
PW jest dla ciot.

Odpowiedz
Idę za przykładem innych:

/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
(15-09-2016, 20:42)Juby napisał(a): Te Topki na PW poproszę. Tutaj są mi niepotrzebne, bo gdybyśmy wklejali je tutaj, każdy mógłby sam sobie wyliczyć kot wygrał.

Mogę Ci solennie obiecać, że niczego sam nie zamierzam obliczać.
Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

Odpowiedz
Zwłaszcza z jakichś kosmicznych wzorów ;)
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Też wolę tutaj napisać. Raz, że mogę podejrzeć jak inni ułożyli ranking :P, a dwa, że bez postów to byłby pusty temat... tylko post początkowy i wynik. Dziwnie tak jakoś.

Kłótnie na forach są jak wyścigi w domu wariatów: nieważne czy wygrasz, czy przegrasz, wciąż pozostajesz pacjentem.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon