• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Peter Jackson
Bad Taste: Wygląd obcych! szkoda że tak późno pokazują swoje prawdziwe oblicze :) 7/10
Meet the Feebles: Końcowa rozwałka Hipci to jest to co lubię :) Sodomy!... 9/10
Braindead: Peter Dasent- Braindead Theme i małposzczur- kult i jeszcze raz kult :) 10/10
Forgotten Silver: Nie oglądałem.
Przerażacze: Słabo już pamiętam, ale coś mi świta że sceny z upiorami były niezłe. Musze powrócić do tego tytułu.
Niebiańskie istoty: Nie widziałem i chyba to nie moje klimaty.
LOTR 1,2,3: Nie jestem jakimś fanem Tolkiena, natomiast to co pokazał w trylogii Jackson kawał dobrej roboty 9/10
King Kong: Uwielbiam Monster Movies 8/10

"I Come in Peace!"

Odpowiedz
Hmm...w sumie na żadną informacje nie trafiłem. Wie ktos co z tym "Tintinem" Jacksona? Prace zawieszone? Film odwołany?

Wiem, że zamknął też projekt Temeraire (why!), zrezygnował z "Mortal Engines"...nawet z Tintina? Miał go robić chyba zaraz po Hobbicie. A na razie Mistrz się obija i nic, żadnych informacji o nowych projektach :( Chyba, że siedzi na planie ME i poprawia Christiana :P

Brakuje mi fantasy w jego wykonaniu na ekranach kin, Temeraire byłoby w jego wykonaniu czymś niesamowitym, ale praktycznie każdy film od niego brałbym w ciemno.

Odpowiedz
Tintin był flopem, zdziwiłbym się gdyby ktoś zainwestował w kontynuację choćby dolara.

Odpowiedz
https://screenrant.com/tintin-2-still-happening-steven-spielberg/

A jednak...sequel najwcześniej za 3 lata, ale Jackson napisze i wyreżyseruje film. Czekam :)

Odpowiedz
https://screenrant.com/peter-jackson-dceu-movie/

Chłopie, jak chcesz robić film komiksowy, to zrób wreszcie Tintina 2!
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Było w temacie o DC :P
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości