• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Peter Jackson
Bad Taste: Wygląd obcych! szkoda że tak późno pokazują swoje prawdziwe oblicze :) 7/10
Meet the Feebles: Końcowa rozwałka Hipci to jest to co lubię :) Sodomy!... 9/10
Braindead: Peter Dasent- Braindead Theme i małposzczur- kult i jeszcze raz kult :) 10/10
Forgotten Silver: Nie oglądałem.
Przerażacze: Słabo już pamiętam, ale coś mi świta że sceny z upiorami były niezłe. Musze powrócić do tego tytułu.
Niebiańskie istoty: Nie widziałem i chyba to nie moje klimaty.
LOTR 1,2,3: Nie jestem jakimś fanem Tolkiena, natomiast to co pokazał w trylogii Jackson kawał dobrej roboty 9/10
King Kong: Uwielbiam Monster Movies 8/10

"I Come in Peace!"

Odpowiedz
Hmm...w sumie na żadną informacje nie trafiłem. Wie ktos co z tym "Tintinem" Jacksona? Prace zawieszone? Film odwołany?

Wiem, że zamknął też projekt Temeraire (why!), zrezygnował z "Mortal Engines"...nawet z Tintina? Miał go robić chyba zaraz po Hobbicie. A na razie Mistrz się obija i nic, żadnych informacji o nowych projektach :( Chyba, że siedzi na planie ME i poprawia Christiana :P

Brakuje mi fantasy w jego wykonaniu na ekranach kin, Temeraire byłoby w jego wykonaniu czymś niesamowitym, ale praktycznie każdy film od niego brałbym w ciemno.

Odpowiedz
Tintin był flopem, zdziwiłbym się gdyby ktoś zainwestował w kontynuację choćby dolara.

Odpowiedz
https://screenrant.com/tintin-2-still-happening-steven-spielberg/

A jednak...sequel najwcześniej za 3 lata, ale Jackson napisze i wyreżyseruje film. Czekam :)

Odpowiedz
https://screenrant.com/peter-jackson-dceu-movie/

Chłopie, jak chcesz robić film komiksowy, to zrób wreszcie Tintina 2!
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Było w temacie o DC :P
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
A zastanawiałem się ostatnio czym zajmuje się Peter Jackson, bo zniknął z kina. Szkoda tylko, że pewnie nie będzie można tego filmu w Polsce obejrzeć.

Odpowiedz
Jackson chciał zrobić film o I wojnie ob bardzo dawna, myślał o nim bodajże jeszcze przed "Władcą Pierścieni".

Mam nadzieję, że teraz, skoro wreszcie mu się udało, weźmie się za jakiegoś porządnego blockbustera... Tintin? :)

Odpowiedz
To najlepszy moment aby odkopać ekranizacje Temeraire i sprawdzić ile kasy do wydania ma jeszcze Amazon ;)

Odpowiedz
Strasznie czekam na Tintina 2. Może wreszcie nadszedł na to czas... Tym bardziej, że ostatnio producent (Spielberg) przebąkiwał, że Jackson wkrótce może rozpocząć prace nad kontynuacją Tintina.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości