Piggate - 1990
[Obrazek: 7263712.3.jpg]

Łohoho, takiej perełki w polskiej kinematografii to się nie spodziewałem:) Gumowa świnia, która jest facetem i jeździ samochodem, gumowy krokodyl, Katarzyna Figura, która też jest facetem... Nic tylko oglądać;)

Fabuła:

Cytat:Specjalista od transplantacji, William Holding, ma prawie wszystko: sławę wybitnego naukowca, pieniądze, atrakcyjną powierzchowność i śliczną narzeczoną. Tymczasem jego zastępca, karierowicz Frank O'Hara, i chirurg sadysta, Hans Weisenstein - zawiązują przeciw niemu spisek. Posługując się opracowanymi przezeń metodami, przeszczepiają jego przysadkę mózgową świni. Biedna, genialna świnia - unikając uboju w rzeźni i innych prześladowań musi znaleźć sposób, by przyoblec się w ludzkie ciało.

Cały film można obczaić tutaj - http://polvod.pl/film-Piggate

Recenzja Miecia:

;)
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
Cytat:Fabuła:

slepy, ale oglądałeś to? Polecasz? ;)

Odpowiedz
Mi wystarczyła recenzja, nie wiem co by musiało się stać, żebym chciał po to coś sięgnąć.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
A po chu ten temat? Serio. Beka beka, ale temat IMO zdechnie raz dwa i będzie tylko wisiał niepotrzebnie. Bo serio: kto ten film obejrzy? O czym tu gadać? Recka spoko, no ale to tyle. Jak już komuś się chce pisać o chuowych polskich filmach to zmienić nazwę tematu na: "najbardziej gówniane polskie filmy" i jazda.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Tylko że ciężko ten film nazwać "najbardziej gównianym". Wg mnie Miecio trochę tu przegiął i wyszła mu chyba po raz pierwszy średnio fajna recka. Sorry, ale świnia kradnąca ciężarówkę, za która w pościg policja wysyła całe swoje rezerwy - to jest na pewno lepsze od "Sali samobójców" czy "Katynia" :)

Odpowiedz
jeden z niewielu prawdziwie kampowych filmów polskich :) zero gówna, sama radość i świadomie uprawiany absurd. Dawno widziałem, ale Piggate fascynująca sprawa ;)

Odpowiedz
Czy "Operacja koza" to sequel tego dzieła? ;)

Odpowiedz
Mietek powraca:

:)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
"Przesadziliście, animowane stwory były jeszcze w waszym zasięgu, ale to wygląda jak gówno"

Oplułem monitor:P
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
W tym filmie wszystko da się wybaczyć ale nie tę świnię, która wygląda strasznie i gra najsłabszą rolę ... męską dołującą cały pomysł na komedię sensacyjną.
Jak dołującą to na samo dno bo taki jest ten film.
Nie lubię snobów, hipsterów i internetowych cwaniaków

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości