Pitbull
Obejrzyj zwiastun dwóch poprzednich filmów Vegi, a teraz ten. Później przemyśl ;)
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
No i jeśli ktoś by mi powiedział, że za wszystkie te filmy odpowiada Vega, to spokojnie bym uwierzył. ;)

Odpowiedz
TRAGICZNY zwiastun. Nie znaczy to oczywiście, że film będzie zły. Nawet rozumiem o co tu chodziło, bo za wszelką cenę marketing musi sprzedawać coś podobnego do koszmarków Vegi. Jednak nadal jest to fatalna robota.

To ściemnienie na początku podczas rozmowy Pazury z Dodą to chyba błąd, ale nikomu nie chciało się eksportować nowego pliku. Napisy to efekt szukania zleceń w grupach "after effects non-profit" (nie obrażając oczywiście bywalców takich grup, bo wspaniałe prace tam powstają - ta w zwiastunie jednak do nich nie należy). Ogólnie chaos w tym zwiastunie jest niesamowity. Koszmar. Gdzie tu jakaś myśl? Jakikolwiek pomysł?

Na film i tak czekam. Dystrybutor nie zabije legendy Pasikowskiego. Może to zrobić dopiero sam Pasikowski (a i tak nie da rady do końca).
srebrnik, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Nov 2014.

Odpowiedz
Nie widziałem żadnego Pitbulla, w ogóle każdy film Vegi skreślałem po pierwszym zwiastunie. Tu jest inaczej. Kino odpada, ale kto wie, być może nawet byłbym skłonny to obejrzeć. Doda zaskakująco nieźle.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Doda jest Dodą po prostu. Tu nie ma żadnego problemu. Poza tym, że osobiście jej nie trawię, więc tutaj też mnie irytuje, ale to nie jest wada sama w sobie, bo nie zapowiada się na zbyt pozytywną postać.

Odpowiedz
Doda koszmarna, równie dobrze mogli wkleić jakieś jej przypadkowe wypowiedzi z Baru czy wywiadów. Nie znoszę jej głosu i sposobu mówienia, blehrrrgh. Masakra.

Reszta zarżnięta przez tak samo koszmarny montaż jak w trailerach filmów Vego, nawet jeśli jest tu jakaś ciekawa fabuła to robili wszystko by tego nie pokazać.

Odpowiedz
Ehhh...no ten w sumie to, no...no jest źle. Nie będę się bawił w jakąś wyszukaną na siłę obronę. Nadal czekam, nadal może być dobrze, dostrzegam tu parę fajnych elementów i na pewno wygląda ZNACZNIE lepiej niż cokolwiek co wypluł z siebie Vega, ale nie czuje żadnego hypu, zajebistości czy innego, zniewalającego klimatu. Trochę szkoda, ale nadal jestem dobrej myśli.
(Doda jest bardziej niż tragiczna).

Odpowiedz
Słabe toto jak rosół z kostki. Nawet Dorociński nie zachęca do obejrzenia, a Dodzia wręcz odstręcza.

Odpowiedz
Polecam zwrócić uwagę na to co się wyprawia na samym początku zwiastuna. Dziędziel odwala tam jakiś teatrzyk szkolny. Taki poziom szkoły podstawowej. Nawet jeżeli w filmie to będzie przedstawione inaczej (a możliwe, że tak się stanie, bo scena np będzie miała na celu wykpić tego typu odprawy policyjne), to jako otwarcie zwiastuna, to jest to porażka maksymalna.

"Panowie zginął nasz kolega..." - no co to ma być :D "Sprawcy zostaną schwytani i ukarani" :D Darujcie

Nawet Doda w tym materiale nie odwala czegoś takiego.

Odpowiedz
Trochę spoilerowy ten zwiastun swoją drogą. Pazura najwidoczniej szybko zakończy swój występ :/

Odpowiedz
O Pazurze to już Doda dawno wypaplała. No i Pasik powinien dogadać się ze Stramowskim na krótki występ, żeby to postać Majamiego zginęła na początku, bo śmierć jakiegoś Soczka mało mnie obchodzi.

Odpowiedz
Zastanawiam się czy części aktorow nie pożałowała swojej decyzji o porzuceniu roli w tym filmie jak usłyszeli nazwisko reżysera :P

Obejrzałem to pare razy jeszcze i mam dziwne wrażenie, że trailer faktycznie probuje być zrobiony na modłe Vegi, ale kompletnie to nie pasuje do samego filmu. Jakby mieli problem co dać do trailera by zachować hmmm "ducha" ostatnich dwoch filmow? :P A to całkiem dobry prognostyk :)

Niestety, wieczny problem z dźwiękiem, moze jestem głuchy ale nie mam pojęcia co powiedział brat Pazury na.koniec. A i Dorocińskiego czasem gorzej słychać.
Plus scena walki bokserskiej wyglada na raczej mało dynamiczna.

Odpowiedz
Dźwięk jak na rodzime filmy jest dobry. Ja tam wszystko zrozumiałem za pierwszym razem, a oglądałem na marnej jakości słuchawkach w robocie ;)
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
Nie widzę po trailerze dużej różnicy pomiędzy tym Pitbullem, a filmami Vegi. I jeszcze te spojlery, powinni zwalniać za takie coś osoby odpowiedzialne za trailery.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Szczerze wygląda to po prostu jak stonowana wersja Vegi, bez tych najbardziej fejspalmowych elementów.

Trudno mi teraz cokolwiek dokładniej ocenić, bo tak jak zwiastuny Vegi coraz bardziej zbliżają się do takiej kloaki jak Kac Wawa, tak tutaj są... jakieś nadzieje. Fakt Doda prezentuje się nieźle - niby widać brak warsztatu ale zdaje się czuć w pełni komfortowo w takiej postaci.

Martwi chaos scenariusza, namnożenie postaci zdających się mieć większą rolę... no i jakaś mizeria postaci. Zdaje się że głównym wątkiem będzie pseudoromans Dody z Despero, a tu widzę bidę - Doda może być taką "madafakerską blondi" to trudniej będzie jej pokazać ludzką, "tą dobrą" stronę. I dobrze to odegrać, i zyskać sympatię widza (co zdaje się chcą uzyskać tym "może się z czasem w sobie zakochamy").

Martwi też brak jakiegoś zarysu Despero, to była zajebista postać w serialu, a to dość ciekawe co się z nim działo przez te lata.

Na plus to, że jest jakaś jedna konkretna historia a nie zlepek pseudoskeczy jak u Vegi.

Na razie trudno oceniać, mam nadzieję na takie dobre męskie kino i ustawienie Vegi w szeregu przez Pasikowskiego. Tylko szkoda, że wygląda to aż tak efekciarsko i banalnie.
Kłótnie na forach są jak wyścigi w domu wariatów: nieważne czy wygrasz, czy przegrasz, wciąż pozostajesz pacjentem.

Odpowiedz

Miesiąc został. Materiał spoko.
Tak swoją drogą - zarówno przed Billboardami, Pieniążkami jak i Darkest Hour widziałem trailer w kinie. Został trochę przycięty, wywalono kilka bzdurnych linii dialogowych, takich typowo "żeby było jak u Vegi" i choć nie jest to aż tak dużo to wrażenie za każdym razem zrobił na mnie znacznie lepsze niż ten pełny. 

W ogóle to kampanie "Pitbulla" i "Kobiet Mafii" wydają mi się bardzo podobne (nawet Making Offy pojawiają się prawie jednocześnie). Jestem ciekaw jak bardzo Vega chce udowodnić,że tworzy lepszą rozrywkę od Pasikowskiego, mam nadzieje, że Władek klasowo udowodni mu kto jest reżyserem z prawdziwego zdarzenia. 

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości