Playstation 4 & Xbox One
No to przecież masz napisane, że grę można taniej wyhaczyć w okazjach i dodatkowo masz ją na stałe, a nie na miesiąc. Ja z Plusa zrezygnowałem, a w Rocket League pykam teraz na PC :)

Odpowiedz
(30-09-2017, 19:48)Hitch napisał(a): Gra kupiona w Plusie działa tylko, kiedy abonament jest aktywny

A to przyznam, że faktycznie czuje się zaskoczony :/
No na PSN są niezłe promocje, wyrwałem też Cień Mordoru za jakieś śmieszne pieniądze, podobnie Risena chociażby.

Odpowiedz
Ja tam nie narzekam na Plusa, którego kupiłem w czerwcu jak był w promocji za jakieś 130 zł. Wręcz przeciwnie, jestem bardzo zadowolony z tytułów jakie obecnie tam dają. Czy przedłużę ? W życiu, nie za taką cenę, ale te 12 m-cy będą raczej pozytywnym przeżyciem :)

Odpowiedz
http://planetagracza.pl/konferencja-sony-paris-games-week-2017-nowe-spektakularne-gry/

Oczekuje solidnego uderzenia. Na E3 Sony miało lepszą konfe od Microsoftu, to prawda a na PS4 szykuja sie znacznie ciekawsze tytuły na wyłacznosc, ale było bez szału.

TLoU2 to raczej marzenie ściętej głowy, zreszta wydaje mi sie że akurat to zostawia na E3, jak Redzi Cyberpunka. Cos z God of War to raczej formalnośc, Spider-man też, osobiście czekam na co nieco z "Death Stranding".

Odpowiedz
(03-10-2017, 22:02)Kuba napisał(a): TLoU2 to raczej marzenie ściętej głowy, zreszta wydaje mi sie że akurat to zostawia na E3, jak Redzi Cyberpunka. 

Wg mnie wszystko co najlepsze pokażą na grudniowym PlayStation Experience a nie na E3.

Odpowiedz
Mi tam się marzy zapowiedź nowej gry od From Software, bo z tego co pamiętam mają umowę na jeszcze jednego exa dla Sony, a skoro chcą odciągnąć uwagę od premiery nowego Xboxa możliwe, że coś pokażą na PGW.

Odpowiedz
Bawił się ktoś PS4 PRO? Jaka jest różnica między zwykłą PS4, a wersją PRO i czy warto dopłacać te 400-500 zł?
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Jak nie masz PS4 to warto. Jak masz to nie warto.

Odpowiedz
No i to jest konkretna odpowiedź :) dzięki!
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Dobrze rozumiem, że "Far Cry 4" w PS Plus jest tylko w wypadku, gdybym teraz kupował roczną subskrypcję? Mając ją już, to nie dostanę tej gry? Lekko słabe
.

Odpowiedz
No jak dla nowych subskrybentów to dla nowych a nie już obecnych :)

Odpowiedz
Szukałem właśnie doprecyzowania, czy np. gdybym teraz dokupił kolejne 12 miesięcy, to czy bym się łapał. Czy chodzi jednak tylko o osoby w ogóle bez Plusa. Wygląda na to, że rzeczywista jest druga opcja.

Nie żeby mi tak zależało na tej grze. Po prostu ogarniam sprawę. Swoją drogą nie kumam Sony, po co im taki manewr. Nikt chyba tego nie odbiera pozytywnie. W dodatku serio? "Far Cry 4"? Dla takiej gry jakaś specjalna akcja z nowymi subskrybcjami? Ani to wielki hit. Ani nowość. Przedziwne dla mnie
.

Odpowiedz
To podobno fake był. Nikt nie dostanie FC4 za plusa.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon