Playstation Plus
Czy mogę pobierać rzeczy z PS Store na pendrive? Konkretnie to brakuje mi miejsca na dysku na pobranie gry, chcę więc podłączyć pena i pobrać tam plik instalacyjny, a potem zainstalować na dysku konsoli z tegoż pendrajwu. Czy można to tak ustawić, żeby pobierało na pena? Bo obecnie pokazuje mi "za malo pamięci na dysku", więc bierze pod uwagę tylko dysk. Czy można ewentualnie pobrać plik na PC, zgrać na pendrive i wtedy podłączyć do konsoli?

Odpowiedz
Dysk albo nic.

Swoją drogą od X miesięcy w ofercie PS Plus jest taka żałość, że nawet jakby mi za darmo dali to bym nie korzystał i w sumie nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze wykupię tam abonament.

Odpowiedz
To prawda. Chociaż akurat w tym miesiącu wrzucili znakomite Valiant Hearts na PS4. Abonament wciąż mam bo zapomniałem go zcancelować i w październiku naliczyło mi na cały rok :)

Odpowiedz
Powiedziałbym właśnie, że oferta w końcu się trochę poprawiła. W zeszłym miesiącu "Thief" (oraz "Yakuza 4" ale nie wiem czy jest sens zaczyna znajomość z serią od czwartej odsłony), w marcu dali naprawdę fajnego "Sherlock Holmes: Crimes & Punishments" (wbiłem platynę), a na przyszły miesiąc potwierdzono już "Dishonored".

Odpowiedz
Na każdy z tych tytułów reaguję ziewem, więc jednak zostanę przy swoim zdaniu (i pełniejszym portfelu) :)

Odpowiedz
Jak można reagować ziewem na "Dishonored"?
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
(21-03-2015, 19:07)Mierzwiak napisał(a): Dysk albo nic.

Swoją drogą od X miesięcy w ofercie PS Plus jest taka żałość, że nawet jakby mi za darmo dali to bym nie korzystał i w sumie nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze wykupię tam abonament.

Transistor, Yakuza 4, Oddworld: New 'n' tasty to żałość? Nie chcę nawet wiedzieć w takim razie co byś chciał dostać w Plusie.

(21-03-2015, 20:23)Tyler Durden napisał(a): (oraz "Yakuza 4" ale nie wiem czy jest sens zaczyna znajomość z serią od czwartej odsłony),
Jest sens, w grze mamy streszczenie wszystkich poprzednich części w postaci filmików. A sama gra to oczywiście arcydzieło. Już sie nie mogę doczekać wydania piątki na naszym rynku. Niech jeszcze tylko Sega wyda u nas Yakuzę Ishin/Zero i będę mógł umrzeć szczęśliwy

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon