Ankieta: Najbardziej wkurzającym użytkownikiem jest...
Ankieta jest zamknięta.
Juby
7.87%
7 7.87%
Shamar
10.11%
9 10.11%
Gieferg
13.48%
12 13.48%
Szopman
2.25%
2 2.25%
Lawrence
7.87%
7 7.87%
Mefisto
0%
0 0%
Mierzwiak
4.49%
4 4.49%
Crov
2.25%
2 2.25%
Phil
2.25%
2 2.25%
Vast
13.48%
12 13.48%
Szpeku
6.74%
6 6.74%
Danus
1.12%
1 1.12%
Und3r
23.60%
21 23.60%
Military
2.25%
2 2.25%
Negatywny
2.25%
2 2.25%
Razem 89 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Plebiscyt na najbardziej wkurzającego użytkownika - edycja III
Miało być po nowym roku, ale po co czekać?

UWAGA: MACIE PO TRZY GŁOSY

Słowem wyjaśnienia:

Szpeku - to że niby odszedł nie wpływa jak dla mnie na to, że nadal jest użytkownikiem i w tym roku był jednym z najbardziej wkurzających
Cyberman - dla mnie to nie jest i nie był pełnoprawny użytkownik, tylko troll do odstrzału, poza tym dostał bana więc nie bierze udziału.
Und3r - w ostatnim plebiscycie dostał tylko 1 punkt (ode mnie), ale bądźmy poważni, musi być.

W miejsce Mentala (którego poza światopoglądowymi wątkiem mało co widać) i Arahana (który w poprzedniej edycji był chyba przez pomyłikę) do gry wchodzą Military i Negatywny, którzy w tym roku bardzo się starali o ten zaszczyt (każdy na swój sposób) i trzeba to docenić :)

Głosujemy do końca stycznia.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania
------------------------------------------
DCEU so far:  MoS - 8/10, BvS (TC) - 7/10, BvS (UC) - 5/10, SS - 2/10, WW - 6/10

Odpowiedz
Szkoda, że nie można trzech na undera :(
Wikingowie całościowo są serialem lepszym od Gry o tron. 

Odpowiedz
Łączę się w bólu.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania
DCEU so far:  MoS - 8/10, BvS (TC) - 7/10, BvS (UC) - 5/10, SS - 2/10, WW - 6/10

Odpowiedz
No nareszcie nie zostałem pominięty :]
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
A ja? ;(

No ale mam swojego reprezentanta :)

A głos oczywiście oddaję na und3ra, bo wygrana w plebiscycie doprowadzi go do takiego stężenia bufonady, że aż może wytrąci się cząsteczka antymaterii.
I am Jerusalem. 

Odpowiedz
Juby jak Małysz zaczął sezon gorzej niż poprzednio i rozczarował wszystkich. Nie wiem, jak to się stało, ale tym razem facet w ogóle nie powinien znaleźć się na liście.

W ogóle ostatnio niewiele osób mnie wkurza, trudno rozdzielić trzy głosy. Jeden tradycyjnie dla Gieferga, Und3r sobie zarobił występami w wątku światopoglądowym, a trzeci... a, niech będzie Vast - za zaczepno-odpierdolny styl wypowiedzi, nawet jeśli ze sporą częścią tego, co mówi, się zgadzam.

Odpowiedz
Un3r to jakiś światopoglądowiec? Bo jedyne z czym go kojarzę, to z tym, że wszystkich wkurza :). Ja oddałem jeden głos na jedynego użytkownika, który wkurza mnie niemal każdym postem - Lolrensa. Jego niby-zabawne-hejterstwo Star Wars od Disneya, narzekanie na te niby mcfilmy sprawiają, że mam ochotę wyrzucić laptopa za okno.

Odpowiedz
(30-12-2016, 09:35)Phil napisał(a): Und3r to jakiś światopoglądowiec?

To bóg. 
I am Jerusalem. 

Odpowiedz
und3r - bo choć nie raz zdarzało mi się z nim zgodzić, to zawsze mnie pouczał, jak jakiegoś gówniarza, a tego nie znoszę
Gieferg - bo zawsze musi podkreślić swoją swojszość ocen. Zawsze.
vast - bo od tropienia spisków zlasowały mu się zwoje
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Z całej listy nie mogę o nikim powiedzieć że mnie wkurza. Szpeku już tu nie mieszka a reszta to dzieci wątku światopoglądowego a tego unikam bo sam w sobie jest wkurzający. :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Und3r - bo gość ma o sobie o wiele za wysokie mniemanie, nie da się z nim sensownie pogadać
Szpeku - już go chyba nie ma, ale pisanie postów na 3 słowa i wkurzający styl wypowiedzi zapewniają mu 2 miejsce
Lawrence - bo besztanie wszystkiego co związane ze SW i gloryfikowanie Lolana mnie męczy.
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
Szkoda, że jestem takim mało kontrowersyjnym użytkownikiem :(
Gdybym w moim debiutanckim sezonie został "Miss avatara" i jednocześnie zdobył miano najbardziej wkurzającego użytkownika, to byłoby to piękne combo.
No nic. Pomogę komuś z listy zapisać się na kartach historii.

Lista jak widzę jest mocno skażona preferencjami zakładającego ankietę :D
Kilka osób znalazło się tutaj zupełnie od czapy.

PS. No i wyniki powinny być tajne do czasu ogłoszenia. Jawność psuje połowę zabawy.
Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

Odpowiedz
Też na to zwróciłem uwagę :). Typowy Gieferg - mnie wkurza, więc to oczywiste, że jest.

Odpowiedz
Cytat:PS. No i wyniki powinny być tajne do czasu ogłoszenia. Jawność psuje połowę zabawy.

Właśnie fajnie, że ludzie piszą kto na kogo głosuje :) jest okazja do zemsty, knucia, itp ;P zresztą i tak niektórzy - w tym ja - mają możliwość zobaczenia, kto i jak konkretnie głosuje :)
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
Oho, widzę, że Under w tej edycji bezkonkurencyjny. Nawet Juby z shamarem wymiękają.

Odpowiedz
(30-12-2016, 12:44)Arahan napisał(a): Właśnie fajnie, że ludzie piszą kto na kogo głosuje :) jest okazja do zemsty, knucia, itp ;P zresztą i tak niektórzy - w tym ja - mają możliwość zobaczenia, kto i jak konkretnie głosuje :)
To jasna sprawa. Nienawiść powinna być uczciwa i jawna :D
Wyniki to chyba widzą wszyscy, natomiast niepewność rezultatów głosowania do ostatniej chwili i ogłoszenie ich na Uroczystej Gali Nienawiści 1 lutego 2017 roku dodałoby całości smaczku moim skromnym zdaniem.
A tak wybory ledwo się rozpoczęły, a już wiadomo kto wygra.

Ponieważ autor ten aspekt wyborów ewidentnie spieprzył to dostanie na pewno mój głos.
Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

Odpowiedz
Lepiej być nienawidzonym niż ignorowanym niewidzialnym...

https://youtu.be/23C9xMRCOPY?t=2m31s
I am Jerusalem. 

Odpowiedz
Cytat:Lista jak widzę jest mocno skażona preferencjami zakładającego ankietę :D
Kilka osób znalazło się tutaj zupełnie od czapy.

Tak? Ciekawe kto. Widziałeś wyniki poprzednich edycji?

Jak pytałem o propozycje to praktycznie nikt nie miał nic do powiedzenia, więc na liście są ci sami co ostatnio prócz tych, którzy i tak nie mieli szans + Military za 5/10 dla Braveheart, bzdurzenie w temacie o Wiedźminie (i szereg innych przypadków skrajnego i niepojętego "bycia na nie") i Negatywny za kilka dyskusji na czele z kosmicznym bzdurzeniem o UHD (jesli ktoś czytał to nie powinien się dziwić).

Co do głosów:

Danuśka - za absolutny brak zdolności jakiejkolwiek dyskusji, za zawyżanie ocen wszystkich knotów w których US army napierdala do kosmitów (poza Transformers) oraz łażenie za mną i trucie dupy również na innym forum, gdzie był praktycznie tylko w tym celu
Szpeku - za pisanie na poziomie gimnazjum i ciągłe rejestrowanie się na nowo po zbanowaniu
Und3r - nie trzeba wyjaśniać, ale porównajcie ilośc głosów w tej i poprzedniej edycji, normalnie "od zera do bohatera" :)

Szopman w tym roku dużo mniej wkurzający (porównajcie ilość głosów) ale to pewnie dlatego, że w tym roku nie miało premiery TFA.
Juby jest na liście bo broni tytułu, ale widać, że nie obroni i nie dziwię się, bo się ogarnął od ostatniego roku.
Dziwię się za to słabą formą Shamara, który jak dla mnie w ogóle się nie ogarnął, ale nie głosuję na niego bo inni bardziej zaśłużyli.
Mierzwiak dwa lata temu był jeszcze w czołówce - What happened? Did his balls drop off? W każdym razie jest na liście tylko ze względu na zeszłoroczny wynik, mnie nie wkurza. Podobnie Mefisto (choć mógłby sobie czasem odpuścić te swoje suchary :P)
Phil w zeszłym roku radził sobie lepiej, z pewnością ze względu na swoje podejście do moderacji, jest na liście tylko ze względu na zdobyte wtedy punkty.
Crov - wczesniej zbierał punkty, a teraz robi za forumową Angelę Merkel.

Cytat: zresztą i tak niektórzy - w tym ja - mają możliwość zobaczenia, kto i jak konkretnie głosuje :)

Raczej wszyscy powinni mieć, bo ankieta jest jawna.

Odpowiedz
Moje głosy standardowo:
Gieferg- za bycie 100% forumowym trolem
Und3r- za bycie jednym z najbardziej irytujących użytkowników tego forum, który pisze posty na pierdyliard znaków, nie przekazując przy tym grama merytorycznej treści, same bajdurzenie i megalomania
Lawrence- za bycie najbardziej irytującym użytykownikiem tego forum, o ile taki Gieferg to zwykły trol to już Lawrence to user który potrafi wkurwić nawet zwykłym nie atakującym nikogo postem, za irytującą maniere przepraszania wszystkiego i wszystkich i za kibicowanie Niemcom.

Gieferg

oraz łażenie za mną i trucie dupy również na innym forum, gdzie był praktycznie tylko w tym celu

Ohoho, o czymś nie wiem? Wskaż mi to forum bo coś chyba za bardzo lecisz ze swoją pyszałkowatością.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Cytat:Wskaż mi to forum

Tu masz dobry przykład:

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon