Plebiscyty innych redakcji
dziwne, że wymienił ten syf, jakim jest Audition, a nie wspomniał o Oldboyu, który zdaje się promowano jego nazwiskiem :D
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
co kto lubi ale dziwne, że z tylu filmów Allena w tym okresie wybrał akurat "Anything Else" :???:
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
W ogóle Allen do tej listy pasuje jak pięść do nosa :razz:

Odpowiedz
A przynajmniej jest Mann :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Na RT pojawił się fajny ranking "najgorszych z najgorszych" - http://www.rottentomatoes.com/guides/worst_of_the_worst/1/

Jeżeli myślicie, że filmy Uwe Bolla, Epic Movie, Meet the Spartans i Disatser Movie to najsłabsze produkcje ostatnich lat to jesteście w błędzie :mrgreen:
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Świetna lista, teraz będę wiedział dokładnie czego nie oglądać :smile:

Okolo 10 tych potworków niestety mialem nieszczęscie zobaczyć :evil:
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
A ja widziałem aż 8 i nie zgadzam się - istnieją filmy dużo gorsze.:) A nazywanie Ballistics gorszym od House of the Dead to jednak przesada.:)

Odpowiedz
Nienajgorsza lista, choć RT według mnie zbyt surowo potraktowało "A sound of thunder", "Bloodrayne" i "Redline". Nie obejrzanych już pewnie nie zobaczę, może poza tą komedią z Paris Hilton;)
Na razie nie mam podpisu, ale na pewno wymyślę coś błyskotliwego...

Odpowiedz
http://esensja.pl/film/publicystyka/tekst.html?id=8515

Miejsca miejscami, licza sie uzasadnienia. Poza tym byc moze dzieki temu rankingowi komus uda sie nadrobic jakas fajna zaleglosc z kina grozy.

Odpowiedz
Szalenie ciekawe zestawienie. Faktycznie muszę nadrobić zaległości i obejrzeć walkę Elvisa z wysysaczem odbytniczym:) pozycja 68

Odpowiedz
No rzeczywiscie ciekawa lista, ale brak TCM '74 to jakas haniebna pomyłka :roll:
Poza tym glupotki - Dead snow na 13 miejscu, albo masa thrillerów w całym zestawieniu. Ale ogólnie miłe zaskoczenie (jak na esensje).

Odpowiedz
20 najlepszych długich ujęć. Dobry ranking, podoba mi się.

Odpowiedz
Złote Rysie Ofilmu
Dziwne, że Tyler z Negrinem nie zdążyli się pochwalić(tj.pewnie chwalili, tylko ja przeoczyłem :wink: ). Szacun za liczbę kategorii, i przede wszystkim za Copleya- Wreszcie przeszedł dalej w plebiscycie!* <ok>

*w złotych krabach i raulkach miał pecha;/

Odpowiedz
Kolejni szpece, co jebnęli spoilera do "Zombieland". Wstyd.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Walczyliśmy jak Rysie (vide moja recenzja), ale dłużej się niestety nie dało... Sugerujesz, że trzeba było zdyskwalifikować BM, bo spoiler? :)
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz
Owszem, bo to nie była typowa rola epizodyczna. Bardziej smaczek, mrugnięcie okiem do widza. Aktor też nie stworzył żadnej roli, tylko posiedział na planie z obsadą. Jestem świadom, że już dużo osób "Zombieland" widziało, ale wraz to nie poziom popularności "Gwiezdnych Wojen", gdzie Luke, jestem twoim ojcem zna każdy, nawet ci, co filmu nie widzieli.
--
Laozi

Odpowiedz
Póki było to możliwe (czyli przy okazji recenzji dwa miesiące temu) unikaliśmy rzucaniem nazwiska, ale w przypadku, gdy ileś tam osób na niego głosowało, nie zamierzaliśmy go dyskwalifikować tylko dlatego, żeby się nie dowiedział... no właśnie, kto? Osoba, która najprawdopodobniej i tak będzie miała to gdzieś? Wydaje mi się, że osób, które nie wiedzą o tym cameo a obeszłoby ich zaspoilerowanie im tego jest już znikoma ilość, zwłaszcza wśród osób odwiedzających strony o tematyce stricte filmowej.

Odpowiedz
Hitch napisał(a):Owszem, bo to nie była typowa rola epizodyczna. Bardziej smaczek, mrugnięcie okiem do widza.

A wezzesz sie juz zamknij z tym smaczkiem i pietnowaniem ludzi za spoilerowanie zwyklego epizodu Murraya. :) Cala Polska juz wie, ze w Zombieland pojawia sie Murray. :)

Cytat:Dziwne, że Tyler z Negrinem nie zdążyli się pochwalić

A powinni?

Odpowiedz
Jaku, ciągnij kichę :)
--
Laozi

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):A wezzesz sie juz zamknij z tym smaczkiem i pietnowaniem ludzi za spoilerowanie zwyklego epizodu Murraya. :) Cala Polska juz wie, ze w Zombieland pojawia sie Murray. :)

ja nie wiedziałem i zobaczyłem wczoraj film bez spoilera ;]
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości