Pożegnania
Jest temat do przywitań to zachodzi zachodzi ewentualność że przyda się do pożegnań. Albo i nie i zostanie usunięty bo będzie niezgodny z nową linią partii. Jeden wszechmocny "kurcze pieczone to wie".

Zacznę od siebie. Żegnam forum na którym bywałem, udzielałem się, z którego wyniosłem sporo dobrego stuffu filmowego i innego kulturowego, które dostarczało mi naprawdę dobrej rozrywki przez prawie 8 lat. Było zabawnie ale się skończyło, generalnie...

Może reszcie nie przeszkadzają ostatnie zmiany mentalności moderatorskiej, marzenia o profesjonalizacji, rzeczowości dyskusji, ugrzecznieniu czy jak to tam władający treścią chcą nazywać. Może jest to innym użytkownikom obojętne ale dla mnie jest to zwyczajnie zaprzeczenie pewnych wartości dla których odwiedzałem to forum. Fajny na forum był totalny luz, fakt że ciekawi ludzie mogli w nieskrępowany sposób wyrażać swoje zdanie, poglądy, odczucia. Że można było rzucić każdą kurwą, sucharem, gifem, cytatem, one-linerem, czarnuchem, żydem itp. Że nicki użytkowników to były osoby z konkretnymi cechami charakteru, sposobem bycia a nie szarą tłuszczą klepaczy opinii o filmach. Było fajnie. Było.

NaRRa. Bawta się dalej ale beze mnie.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Toć daj spokój. Drugi Mierzwiak kurva :) Moderacja potrafi być wkurzająca i w ostatnim czasie pretensjonalnie i nietrafnie idealistyczna, ale toć nie ma tu jakiegoś gulagu.

Za parę dni wrócisz i będzie siara, żeś taki temat założył.
It's not exactly a normal world, is it?

Odpowiedz
<pociąga nosem>

Sonny... nie wiem jak to powiedzieć, ale... nie będzie mi cię brakowało.

[Obrazek: tumblr_n7a5ccgNLU1ql5yr7o1_500.gif]

Odpowiedz
Śmieszne jest to, że jakiś czas po tym jak, z chwilowego braku czasu, wyraźnie zluzowałem, Sonny się obudził, że faszyzm. Ale papa, dla mnie byłeś tylko anonimowym nickiem ;)

Odpowiedz
Ktoś teraz musi zająć się sensowną rekrutacją. Kogoś ogarniętego z Filmwebu wziąć. Bo jeszcze Mental wykorzysta sytuacje i nam tu wakaty wypełni kolesiami z forum libertarian :)

Albo do Fidela, Jakuza i Artemis niech ktoś maila wyślę, czy nie chcą odnowić subskrypcji. ;)

Odpowiedz

Odpowiedz
Wow, jakbym wiedział, że skasowanie komuś 2 postów z gifami sprawi, że odejdzie z forum, kasowałbym ich więcej ;)
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
Czy jestem jedyny, który lubił czytać posty Sonny'ego?
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Nie jesteś. Jednakowoż Sonny lubi Pythonów, takoż wnioskuję, że nie traktuje życia w 100% poważnie i prędko wróci z uśmiechem na twarzy i bananem do atakowania nadgorliwych modów w ręce.

Odpowiedz
Rozumiem opuścić forum gdy się ogólnie nie ma czasu na gadanie o pierdołach w internecie, ale że moderacja nie pasuje??? Mam do Sonny'ego jedno pytanie: gdzie w takim razie jest lepiej? :P

Odpowiedz
co to za miekkopałectwo się tu uprawia? Sonny z takim avatarem wymięka? CDK?
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Smutne czasy na forum nastały, że pojawił się taki temat. :(

Ja osobiście Sonny'ego bardzo lubiłem, tak samo jak jego poczucie humoru. Dodawało ono kolorytu forum i nie było jakimś chamskim offtopem. Plus też nigdy w swoim stylu pisania nie miał na celu atakowania, obrażania, czy dosrania innemu użytkownikowi.

To był dobry użytkownik forum i niechaj teraz po drugiej stronie zazna szczęścia.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Zdaje się, że Jubosław nas opuścił.

But fear not... he'll be back. Ani to pierwszy ani ostatni raz.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
No cóż, wiadomy plebiscyt wygrał... Wiem że to nie na miejscu, nie wypada, dziecinne, ale

- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Może dlatego, że prognoza BvS znów nie wpisała się w założenia i miała mniejszy spadek w 4tym czy którymś tam tygodniu niż prognozował?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
A mnie tam smuci zawsze jak ktoś opuszcza forum i np. brak mi Sonny'ego. :( I widzę z niepokojem jak forum traci na substancji i coraz większa liczba osób je opuszcza. Może inni tego nie dostrzegają, ale według mnie to początek, który może spowodować istną lawinę.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Co do Jubego:

"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
Zawsze możesz mu wyznać miłość na Filmwebie.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
A o co poszło?

Tak sam z siebie obudził się dzisiejszego dnia i uderzyła go świadomość, że marnuje tutaj czas, gdy przecież mógł studiować podręczniki inżynierii?

Odpowiedz
Post pożegnalny:

juby napisał(a):Nie wiem co dziś na tym forum się zadziało, ale mam to już gdzieś, możecie dać mi bana. Gdzie się nie odezwę zaraz ktoś się przypieprza, że tylko prognozuje box office, choć tego nie robiłem. Jak raven.second piszę o reakcjach z tweetara jest okej, jak ja piszę jest jakis roblem. Albo wypominane mi jest, że się czepiam, przez użytkowników, którzy sami się czepiają. :P

Peace, I'm Out.

Jak się bez sensu uczepił, że "Kapitan Ameryka to nie jest seria!" (WTF?), stwierdziłem, że nie powinien się dziwić, że wygrał plebiscyt, ktoś to potem zacytował jako adekwatny komentarz do większości jego postów i jeszcze chyba tego samego dnia porównano go do excela, który pozyskał świadomość.

Tyle mi wiadomo, ale z powyższego cytatu wychodzi, że to nie wszystko.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości