Pod Mocnym Aniołem (Smarzowski)
Nie zrozumiałeś oferty...
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Bywa.
5 najważniejszych filmów w historii kinematografii: 1. Mulholland Drive 2. Skazani na Shawshank 3. Aż poleje się krew 4. Podziemny krąg 5. 12 gniewnych ludzi

Odpowiedz
Koszmarek. :)

[Obrazek: 7586364.3.jpg?l=1387190004000]
"Byłem królem traktorzystów przy wyrębie lasu na cały Oregon i sąsiednie stany, a królem szulerów od powrotu z Korei i nawet królem opielaczy groszku na farmie w Pendleton - więc pomyślałem sobie, że skoro już mam być wariatem, to też muszę być pierwszym i najlepszym." Randle McMurphy

Odpowiedz
Powinni zrobić case study o tym, jak do filmu o alkoholizmie robili kampanię reklamową po pijaku - żeby lepiej wczuć się w klimat.

Odpowiedz
Te wklejone flaszki są najlepsze:D

Odpowiedz
Po co do plakatu wklejać całą obsadę? Może jeszcze niech wkleją osoby czuwajace nad montażem i cateringiem.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Fatalny plakat, gorszy niż cokolwiek czego się spodziewałem. Tylko 15 członków obsady wymienili? Dlaczego nie wypisali do razu wszystkich?

Odpowiedz
Nowy poster:

[Obrazek: 7586897.3.jpg]

Odpowiedz
Spoko. Nic tak nie reklamuje filmu o alkoholizmie jak wizerunek szczęśliwego głównego bohatera. A może śmieje się, bo smyrga go ta buteleczka jakże przekonująco wklejona w kieszeń?

Odpowiedz
Nie było?

http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+2-32440
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Cytat:Nic tak nie reklamuje filmu o alkoholizmie jak wizerunek szczęśliwego głównego bohatera.

hehehe :) - ten film sprawi, że zakrztusisz się wódką!

Odpowiedz
ja pierdole jakie te plakaty tragiczne :)

a trailer wygląda jakby był parodią samego siebie (mimo wszystko drogówka jest świetna choć trailer też był chujowy)

Odpowiedz
Cytując Filmweb - Filmy o chlaniu i denne seriale,nic innego w tej Polsce,nakręcić nie potrafią;p

Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Generalne zgoda, ale Smarzowskiemu warto jednak dać kredyt zaufania, że nie odwali typowego polactwa na kwasie i będzie git.

Odpowiedz
Snappik napisał(a):Cytując Filmweb - Filmy o chlaniu i denne seriale,nic innego w tej Polsce,nakręcić nie potrafią;p

Akurat kogo jak kogo, ale Smarzowskiego czyli jedynego naprawdę dobrego reżysera aktualnie w Polsce, bym się nie czepiał.

Temat już dosyć przejedzony, obsada znowu ta sama, ale podejrzewam że koniec końców film i tak będzie świetny.
You can't reason someone out of a position, they didn't reason themselves into.

Odpowiedz
Wzdłuż prawego boku oficjalnego plakatu biegnie dłuuugi, pionowy napis małą czcionką.
Pisze tam...moment...muszę nieco zmienić, jakby komuś się włączył Michnik:

"Notka prawna:Film i materiały promocyjne mają na celu uświadamianie o szkodliwości picia i nad-używania alko, zwrócenie uwagi na problematykę alkoholizmu i walki z nim. Absolutnie nie mają na celu reklamy napojów alkoholowych. szczególnie nie mają na celu zachęcania do zakupów, degustacji napojów alko lub też popularyzacji znaków towarowych napojów alkoholowych."

To niemalże cytat. Moje zmiany są jedynie kosmetyczne, nie wpływają na treść.

Odpowiedz
Facet. Ja w liceum na informatyce w ramach zajęć o PowerPoincie zrobiłem prezentację o winach i za to że odmówiłem wklejenia ostrzeżenia o tym że to nie zachęta do spożywania alkoholu dostałem ocenę niedostateczną, sprawa otarła się o samego dyrektora ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Sonny, to ty już w ogólniaku walczyłeś z systemem? Szacun :)

Odpowiedz
Sonny, no ba, ale wiesz, to jest film, a na plakacie jego instytucjonalna, obowiązkowa, jedyna słuszna interpretacja, a zarazem przejaw autocenzury.

Co w takim razie powinno pisać na plakacie do "Cannibal Holocaust"?

"Notka prawna:Film i materiały promocyjne mają na celu uświadamianie o szkodliwości bicia, zabijania i zjadania ludzi, zwrócenie uwagi na problematykę kanibalizmu i walki z nim. Absolutnie nie mają na celu reklamy praktyk kanibalistycznych, szczególnie nie mają na celu zachęcania do nich, degustacji ciał ludzkich lub też popularyzacji szamania ludzkich narządów i ich obróbki termicznej."

Odpowiedz
A widziałeś u nas plakat "Cannibal Holocaust" na ulicy? No ja też nie, bo pewnie żadna notka nie pozwoliłaby na reklamowanie takiego filmu. :)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon