Polskie plakaty :)
Janku Wisniewski, cienki ten plakat - czcionka, luka jak stodola po prawej stronie.

Powinna byc zadymiona ulica, jacys zomowcy, suka z boku, a na srodku lezacy, lekko wyjaskrawiony nalezycie obity Janek Wisniewski. W wyobrazni to pieknie wyglada, tylko ni cholery tworzyc nie umiem ;)

Azgaroth napisał(a):Kolejny udany plakat zagranicznego filmu. Idealny na walentynki!

Niezle, rozumiem spolszczac tytuly, ale "spolszczac" plakaty w ultimate polish style, to juz jazda bez trzymanki. Biel Panowie, biel, heh.
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):po prostu do kroćset fur beczek! mać :shock:
Muszę cię zmartwić Mefi, to nie jedyne paskudztwo promujące ten film:

http://www.movieposterdb.com/movie/1808208/Jak-Sie-Pozbyc-Cellulitu.html

Odpowiedz
Ten Czarny Czwartek przypomina plakaty do Inglorious Basterds. Ale nie chce mi się teraz szukać żeby dać porównanie.
"Więcej socjalizmu - znaczy więcej demokracji." - Michaił Gorbaczow

"Istnieje marksizm dogmatyczny oraz marksizm twórczy. Ja stoję na istocie tego ostatniego." - Józef Stalin

Odpowiedz
http://www.google.com/images?um=1&hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl:official&tbs=isch:1&&sa=X&ei=YdowTeetAoaEhQfyopWkCw&ved=0CDMQBSgA&q=inglorious+bastard+poster&spell=1&biw=1600&bih=719

"Niech macie latwo" ;)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
B2Ka napisał(a):przypomina plakaty do Inglorious Basterds
Że co proszę?

Odpowiedz
Ja pierdziele. Wiedziałem, że ktoś się dowali. Mogłem się spodziewać, że to będzie ty. Zawsze ci coś nie pasuje. Jak wyszedł teaser CAM Tree of Life to się dopierdzieliłeś do mojej wypowiedzi, że nie wiesz jak mogę widzieć tam malownicze i piękne kadry, a później sam napisałeś w temacie:

Cytat:Zdjęcia rewelacja, ujęcia "poetyckie" również

Nie wiem, masz wadę wzroku -1000 dioptrii i potrzebujesz rozdzielczości 10000000000p żeby zobaczyć, że coś ma RZECZYWIŚCIE dobre kadry? Może najlepiej oglądaj trailery tylko w kinie, a najlepszym wyjście byłoby chyba oglądanie tego w Imaksie.

Wracając do plakatu. Najpier dzięki Bucho za linka do Googli oszczędziłeś mi szukanie. Zawsze jest mieć dobrze poczciwego błazna u swojego boku. Teraz wracając już do plakatu to tak, kojarzy mi się z plakatami Inglorious Basterds i nie wiem co w tym dziwnego. Mógłbym nawet napisać, że kojarzy mi się z wczorajszą pizzą, którą zwróciłem i też nie byłoby to nic dziwnego. Bo skojarzenia to z reguły rzecz subiektywna i cięzko na drodze rozumowej wyłożyć i udowodnić komuś dlaczego akurat nam się to z czymś kojarzy, ale najwidoczniej tego nie rozumiesz.

Teraz już żeby nie być gołosłownym to pokaże, które konkretnie miałem na myśli i które mi się skojarzyły i spróbuję wam przedstawić punkty wspólne dla tych plakatów.

[Obrazek: poster-inglorious-bastards.jpg]

[Obrazek: poster_inglorious-3.jpg]

Co te plakaty mają wspólnego i dlaczego mi się skojarzyły z Czarnym Czwartkiem? Po pierwsze obecność krwi, a po drugie tło, po trzecie proporzec w ręce. Na IB jest to akurat proporzec III Rzeszy, a na tym polskim plakacie to flaga Polski. Aha, no i po czwarte biało-czerwony kolor czcionki.

Mam nadzieję, że Mierzwiaku nie spadłeś z krzesła.

Ale nie, zapomniałem, że już tak się rozrosłeś od siedzenia przy komputerze, oglądania filmów i zamieszczania idiotycznych komentarzy na forum KMF, że musisz siedzieć na trzech krzesłach.

PS. Jeżeli nadal nie rozumiecie i nie widziecie tych podobieństw to dajcie znać, to spróbuję w Paintcie zaznaczyć te wspólne elementy dla tych plakatów żeby łatwiej wam było zrozumieć.

"Istnieje marksizm dogmatyczny oraz marksizm twórczy. Ja stoję na istocie tego ostatniego." - Józef Stalin

Odpowiedz
weź wuluzuj trochę - może jakiś seks czy coś by Ci się przydał, boś bardziej spięty niż poślady obrońców krzyża ;)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
B2Ka napisał(a):Co te plakaty mają wspólnego i dlaczego mi się skojarzyły z Czarnym Czwartkiem? Po pierwsze obecność krwi, a po drugie tło, po trzecie proporzec w ręce. Na IB jest to akurat proporzec III Rzeszy, a na tym polskim plakacie to flaga Polski. Aha, no i po czwarte biało-czerwony kolor czcionki.
Normalnie CSI: KMF :shock:

Odpowiedz
Słuchaj stary, domagałeś się żebym wyjaśnił swoje stanowisko. Napisałem, że skojarzenia to rzecz subiektywna i jesteś idiotą jeżeli to podważasz i krytykujesz to. Bo niby na jakiej podstawie? Teraz znowu odgrywasz nieudolnie błazna. To co miałem do cholery napisać żebyś był usatysfakcjonowany i się wreszcie ode mnie odpierdzielił. Bo napędzasz takimi nic nie wnoszącymi i debilnymi komentarzami jakąś chorą i bezsensowną spiralę złości. Po co to wszystko? Nie możesz zaakceptować tego, że komuś się coś kojarzy inaczej niż ty? To lepiej zawczasu się zabij i jeszcze dzięki temu przysłużysz się ludzkości. Bo nie wiem czy już to odkryłeś (pewnie nie skoro całymi dniami przesiadujesz na forum KMF), że wszyscy ludzie się od siebie RÓŻNIĄ.

Sam spuść z tonu i ogranicz swoje idiotyczne komentarze w moim kierunku do minimum. Jak ci nie pasują moje posty to nie musisz ich czytać. Jest też opcja ignoruj, polecam. Poza tym póki co to ty tu burzysz bez powodu o to, że komuś skojarzyło się to z plakatem IB. To może mi powiesz kiedy moje skojarzenie według ciebie byłoby UZASADNIONE? Żebym wiedział na przyszłość.

Twoje pretensje można porównać do kogoś komu nie pasuje, że jego kolega lubi lody czekoladowe, a nie waniliowe jak on i jak on w ogóle śmie lubić smak czekolady.

Odpowiedz
Spuść z tonu, bo znowu prosisz się o bana.

Odpowiedz
B2ka, wypij meliski na kolację, bo za bardzo cię nosi i jesteś na granicy powiedzenia jakiegoś niepotrzebnego słowa w kierunku niektórych osób. Drażni cię ktoś lub coś - kliknij "ignoruj" i po sprawie. Bo więcej tego typu wycieczek osobistych, choćby sprowokowanych, nie chcę tu widzieć.

Odpowiedz
desjudi napisał(a):Bo więcej tego typu wycieczek osobistych, choćby sprowokowanych, nie chcę tu widzieć.

Cos tu zostalo sprowokowane?

B2Ka napisał(a):Wracając do plakatu. Najpier dzięki Bucho za linka do Googli oszczędziłeś mi szukanie. Zawsze jest mieć dobrze poczciwego błazna u swojego boku.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bhj181m-djw[/youtube] ;)

Teraz powaznie, wrzuc na luz i zapomnijmy o sprawie.

Odpowiedz
Bucho napisał(a):Cos tu zostalo sprowokowane?
Nic, ale nawet jakby było, to symbolicznie dam w ryja jeśli ktoś prowokacjom się tak łatwo poddaje 8)

Odpowiedz
Wracając do Away We Go: jeszcze w 2009 roku BestFilm miał przygotowaną polskojęzyczną wersję oryginalnego plakatu, no ale on nie był idealny na walentynki :roll:

Proszę bardzo: http://img227.imageshack.us/img227/5822/awaywegoaf3b7637.jpg

Odpowiedz
Dowód na to, że polski plakat może być lepszy od oryginalnego :)

[Obrazek: bhzp9l]

[Obrazek: haikcl]

Odpowiedz
Dowód na to, że polski plakat może być lepszy od oryginalnego :)

[Obrazek: bhzp9l]

[Obrazek: haikcl]

Odpowiedz
Oryginalny to chyba twór jakiegoś fana polskiej szkoły plakatu.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Oryginalny to chyba twór jakiegoś fana polskiej szkoły plakatu.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
A mi się oba nie podobają. Więc w tym wypadku nie mam zamiaru wybierać mniejszego zła.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
A mi się oba nie podobają. Więc w tym wypadku nie mam zamiaru wybierać mniejszego zła.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon