• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poszukuje - sceny zaloby po stracie matki
Przeszukuje od paru dni internet ale mam problem ze znaleziem wlasciwego filmu dlatego prosze o pomoc. Poszukuje sceny gdzie ukazany jest zal i zaloba dziecka po smierci matki z tym ze chodzi o piekna scene wracajaca pamiecia do pieknej relacji. Chodzi mi o relacje taka w ktorej matka byla osoba uczciwa i prawa (moze nawet zapracowywala sie ponad sily jako sprzataczka, pomoc domowa itp.) ktora bardzo kochala dziecko lub dzieci i poswiecala sie im calkowicie starajac wychowac na dobrego czlowieka. Scena zaloby to scena w ktorej dziecko niesamowicie cierpi i zaluje zdajac sobie sprawe z tej calej troski ktora utracilo (moze byc ze dziecko tego nie dostrzegalo do momentu kiedy matka nie odeszla) oraz rozpacza ze matka juz go/jej nie przytuli i nie zatroszczy sie o nie, nie pocieszy, dziecko nie uslyszy jej glosu. Pisze dziecko ale moze to byc tez dorosla osoba ktora utracila matke. Latwiej chyba znalezc taka scene w filmach gdzie smierc przychodzi w rodzinie ludzi czarnych. Wydaje mi sie ze jakas podobna scene w filmie lub serialu juz widzialem ale nie moge sobie przypomniec.

Problem zasadniczo jest taki ze jak sa sceny zaloby to najczesciej sa po stracie zony, ojca lub dziecka albo tez relacje w tej rodzinie byly mocno pogmatwane i nieszczere.

Odpowiedz
Atak Klonów się chyba nada :mrgreen:
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
Cytat:Atak Klonów się chyba nada

skoro tak uwazasz to podaj konkretna scene

Odpowiedz
Forrest Gump?
Ben Hur?

Odpowiedz
to ja chyba jednak zostane przy "The Learning Tree"

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon