Preacher (AMC)
Trudno to nazwać recenzją.

Odpowiedz
Fiut z formą, ważne jest to, że już dwie recenzje nie rozjechały serialu na miazgę...

Odpowiedz
Ja tam się specjalnie na ten serial nie napalam - pomijam już jego twórców, którzy nie wróżą niczego dobrego, ale mocną stroną komiksu (który dla mnie i tak nie jest niczym wybitnym, takie bardzo dobre i miejscami naprawdę zabawne czytadło i tyle) było jechanie po bandzie, natomiast AMC według mnie tego nie zapewni, bo - owszem - takie American Horror Story poszerzyło trochę granicę tego, na co stacja może sobie pozwolić, ale akcje z tamtego serialu są i tak tyci tyci przy tym co się wyprawia w komiksie.

Odpowiedz
Jest i Gębodupa:
[Obrazek: 1938_2.7.jpg]

Słabo.

Odpowiedz
No raczej słabe. Jeszcze jak zobaczy sie fotki testowe sprzed kilku lat HBO to już w ogóle:

You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Tak btw wiadomo czemu HBO z tego zrezygnowało? Serial tani w realizacji, a z dużym potencjałem na hicior. Bo kontrowersji to się chyba nie bali? :P

Odpowiedz
Wg na ekranie
"Swego czasu komiks Kaznodzieja był brany pod uwagę przez HBO, ale stwierdzili, że jest to dla nich zbyt mroczne, za brutalne i zbyt kontrowersyjne" xD

Odpowiedz
Czyli jednak? Zbyt mroczne i kontrowersyjne dla stacji, która dała nam Oz? :) Jednak po zmianie kierownictwa to już nie jest TO HBO.

Poza tym komiks, o ile miała to być wierna ekranizacja, jedzie po bandzie, ale na pewno nie jest mroczny.

Odpowiedz
Tak, baliby sie kontrowersyjności, gdy nadaja wlasnie chyba najbardziej kontrowersyjny obecnie serial w TV. ;) HBO zrezygnowalo, kiedy projektem zajmował się zupełnie kto inny. A dokladnie Mark Steven Johnson, autor filmowego Daredevila, Elektry i Ghost Ridera. Kontrowersyjność to był raczej tylko oficjalny argument za rezygnacja.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(26-03-2016, 16:11)Pelivaron napisał(a): No raczej słabe. Jeszcze jak zobaczy sie fotki testowe sprzed kilku lat HBO to już w ogóle

Ale przynajmniej faktycznie wygląda jak odbyt, bo ta testowa maska wygląda po prostu jak ktoś brzydki i tyle.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
[Obrazek: CfjjLQUXEAEeuRR.jpg-large.jpg?f1b0ef]

Odpowiedz

Odpowiedz
Widzę, że to zupełnie inna historia, która ma jedynie ten sam punkt wyjścia…
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Trudno to stwierdzić na podstawie featurette'ki, która zapewne wykorzystuje fragmenty z pierwszych 2-3 odcinków, ale nawet jakby, to nie sądze, żeby zrezygnowali z ikonicznych elementów komiksu, a to, że nie będą się trzymać kurczowo jego fabuły, może wyjść na dobre.

Odpowiedz
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Jest dobrze: http://www.rottentomatoes.com/tv/preacher/s01/

Odpowiedz
Słuchajcie, ten Kaznodzieja to ma być taka głupawa konwencja? Bo wyłączyłem pilota po 20 minutach.

Odpowiedz
No właśnie spłycili trochę oryginał. Przesadzili z groteską. Ja jestem lekko zawiedziony, ale będę oglądał do końca. Na razie 6/10
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Na tle dokonań Rogena i Goldberga i tak Priczer wypada zadziwiająco dobrze.

Odpowiedz
zawsze moglo byc gorzej. osobiscie spodziewalem sie jakiejs totalnej kaszany, a w sumie nie bylo to zle. razi jednak ta groteskowosc, bo nie przypominam sobie, by komiks byl az tak przegiety. razilo mnie tez ukazanie postaci Cassidy'ego. w oryginale, o ile dobrze pamietam, nigdy nie pokazano wprost, ze jest on krwiopijca, pozostawiajac czytelnikowi pole do interpretacji przedstawionych wydarzen. mozna sie wiec bylo zastanawiac, czy nie jest to po prostu typ, ktory uroil sobie, ze jest wampirem. w serialu jednak nie pozostawiono zadnych zludzen.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości