Preacher (AMC)
Nie wiem czemu to zrobiłem, ale obejrzałem drugi sezon. Od trzeciego odcinka na przewijaniu, ale obejrzałem. Jakie to jest złe. Jedyną rzeczą, która jest ok w tym sezonie to Herr Starr. Obsadowy strzał w dziesiątkę i sceny z jego udziałem były jedynymi, których nie przewijałem.

[Obrazek: maxresdefault.jpg]

Hail Grail :)

Reszta leży i kwiczy. Ekipa wyrusza w drogę co daje jakąś nadzieję, ale za chwilę docierają do Nowego Orleanu, kwaterują się w mieszkaniu i tam siedzą! I gadają! I snują się! I znowu gadają! Autorzy jak nie rozumieli postaci, tak dalej nie potrafią ich poprowadzić. Jessie, Cass I tulip to powinna być taka ekipa jak w Trainspotting. Toksyczna w kurcze pieczone, ale oddana. Ich relacje to jest podstawa, z której wyrasta cały emocjonalny ładunek oryginału. Tutaj wszyscy zdają się szczerze nienawidzić siebie nawzajem, jednocześnie bez przerwy zapewniając się o swojej przyjaźni i jak to nie skoczyliby za siebie w ogień. Dialogi drewniane do bólu. Motywacje postaci kompletnie niezrozumiałe. MA-SA-KRA. Rogen zdecydowanie powinien zostać przy komediach, bo to ewidentnie jedyny gatunek, który jako tako czuje.

Żarty i gagi niezabawne. We wszystkich czuć fałszywe tony. Delivery skopane po całości. Wątek Piekielny to w ogóle pełne WTF.

To chyba Syndrom Sztokholmski, bo zajrzę do trzeciego z ciekawości jak zjebali postacie TC i Jodiego, ale nie ma szans by ta ekipa wysmażyła cokolwiek naprawdę dobrego.

Odpowiedz
No tu jest problem taki, że postaci mają zmienione charaktery. Tulip zachowuje się jak Jesse, Jesse nie jest twardzielem z zasadami tylko niewiadomo czym, to samo z drugim planem. To co zostało zepsute w pilocie będzie postępować dalej, bo przecież nie zmienią tych postaci nagle
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
No dokładnie. Jessie to najbardziej niespójna postać jaką dane mi było ostatnio oglądać na ekranie. Z odcinka na odcinek, ba w ramach tego samego odcinka potrafi się zmienić z brutalnego i pewnego siebie w rozmemłaną breję. Tej postaci po prostu nie da się lubić.

Nawet Cassidy, w którego roli Gilgun teoretycznie powinien błyszczeć, wypada blado, gdy wkładają mu w usta te straszne, żenujące teksty. No szkoda, bo potencjał był.

Najbardziej mnie w sumie dziwią generalnie pozytywne opinie o drugim sezonie.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości