Prison Break
Zwiastun lepszy od poprzedniego. Sentyment ciągle jest więc do serialu wrócę na pewno. Cieszy mnie, że za całośc opowiada twórca świetnego 1 i 2 sezonu, choć trailer zalatuje mi takim Fast an Furios, taki był 4 sezon A kto wie, może mimo wszystko będzie się przyjemnie oglądać? Zwłaszcza, że powracają aktorzy do świetnych ról, brakuje tylko Mahone i to mocno. Wreszcie można oglądać Wentwortha bez akcentu Colda, czekam jednak aż gość wejdzie w świat poważnych produkcji bo od PB glównie miota się między kiepskimi filmami czy wreszcie serialami CW (którym znacząco podnosi poziom).

Odpowiedz
Cytat: czekam jednak aż gość wejdzie w świat poważnych produkcji
Nie sądziłem, że przeczytam takie zdanie pisane na serio :)
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Miał poważną szansę jako scenarzysta, ale Stoker poradził sobie średnio, a The Disapointments Room był katastrofą, więc zostaje już chyba tylko CW i odgrzewany kotlet z tatuażami.

Odpowiedz
Ja go kupuję jako aktora do konkretnej roli, podobnie jak Affleck, wpisuje się w jedne schemat.

Prison bije rekordy popularności, obstawiam, że pierwsze epki będą miały fantastyczne wyniki oglądalności, wiem, że to serial który w 3 i 4 sezonie padł, pełen głupot, kliszy,ale za 1 i 2 sezon, bohaterów, aktorów i parę elementów go nadal uwielbiam :D Wiem dziwny jestem.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości