• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Proste Pytania
Pan Szklarski ma poważne problemy z głową i radziłbym odpuścić sobie czytanie jego wypocin. Na szczęście już od dawna nie jest konieczne wchodzenie na jakikolwiek serwis (no, od wielkiego dzwonu to robię) żeby zdobyć napisy, więc nie natykam się już mimowolnie na jego kolejne kretynizmy.

Odpowiedz
To teraz ja mam pytanko. W kinie domowym, w ustawieniach trybu audio mam takie coś jak "movie". I co to daje? Automatycznie konwertuje dźwięk stereo do 5.1. Oczywiście nie jest to porównywalne z oryginalnym dźwiękiem AC3 ale zawsze jakaś namiastka.

W czym problem? Czy znacie może jakiś program komputerowy, który umożliwia zrobienie czegoś takiego na komputerze (by przekonwertować ścieżki na przykład we własnej amatorkiej produkcji) :?:

Odpowiedz
Tyler Durden napisał(a):Na szczęście już od dawna nie jest konieczne wchodzenie na jakikolwiek serwis (no, od wielkiego dzwonu to robię) żeby zdobyć napisy

A wcale że nie, bo czasem znajdziesz na stronach to, czego nie znajdzie szukacz. Nie żebym sam... :)

W każdym razie - sprawa z serialami jest jasna, linki do jakichś serwerów w Dżibuti, ale biorąc pod uwagę pianę, jaką wytoczył Gutek kiedy zorientował się, że w necie są NAPISY, można by się spodziewać że na Szklarskiego naśle jakieś policyjne komando. A tu nic.

I szczerze - taka forma bezczelnego piractwa wkurza nawet mnie.

Odpowiedz
Phil napisał(a):dlia, nasziej
Co?
Na wszelki wypadek lektura:
http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629697

Odpowiedz
Dobra, może i masz racje. Widać mam niekompetentną nauczycielkę ;).

ale...
Cytat:Чернышевский — Czernyszewskij
Nie widzę tu zaniku "j".
The Phantom Menace - 6/10 | Attack of the Clones - 4/10 | Revenge of the Sith - 8/10 | Star Wars - 10/10 | The Empire Strikes Back - 11/10 | Return of the Jedi - 9/10
The Force Awakens - 10/10

Odpowiedz
Tyler Durden napisał(a):Pan Szklarski ma poważne problemy z głową
Myślałem że tylko dla mnie sprawia wrażenie osoby chorej psychicznie.

Rozwaliła mnie na napisy.info reklama z zaproszeniem na seans Avatara... tuż po jego kinowej premierze. O jakość nie pytam : )

Odpowiedz
Phil napisał(a):Чернышевский — Czernyszewskij
Nie widzę tu zaniku "j".
To musi być błąd, w sł. ort. jest on także w tym miejscu, ale w osobnym punkcie opisującym tego typu odmianę są już tylko Paustowski, Bielecki, Dołgoruki i Gorki. Tak więc spokojnie, we wzorcowej transkrypcji raczej na bank powinno być Czernyszewski. ;)

Odpowiedz
To co mi podrzucasz trefne linki? : )
The Phantom Menace - 6/10 | Attack of the Clones - 4/10 | Revenge of the Sith - 8/10 | Star Wars - 10/10 | The Empire Strikes Back - 11/10 | Return of the Jedi - 9/10
The Force Awakens - 10/10

Odpowiedz
Byl ktos kiedys w takim miejscu, co nazywa sie Miedzyrzecki Rejon Umocniony? Warto to to zwiedzic?

Odpowiedz
Nie, ale patrząc po google jest to typowy polski zabytek, czyli minimum treści, maksimum betonu :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Na jakiej stronie najlepiej ogłaszać się ze sprzedażą samochodu? Zależy mi żeby sprzedać jak najszybciej, mam około tygodnia.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Nigdy nie kupowałem ani nie sprzedawałem, ale jak z nudów oglądam to zawsze jest to allegro. Często są też przekierowania do otomoto.

Odpowiedz
Jw. Otomoto i Allegro. Ale jak chcesz w tydzień sprzedać, to cena musi być mocno okazyjna.
22.04.2011

Odpowiedz
Sprzedać samochód w tydzień...hmmm...jeżeli to samochód bez wad wizualnych i technicznych, wyprodukowany po 2000 roku i chcesz za niego dostać 1000 zł to masz duże szanse, jeżeli masz jakikolwiek w cenie na poziomie średniej rynkowej to pobujasz się z parę ładnych tygodni :P Wiem coś o tym bo sprzedaje już od dwóch miechów auto i ma jedną wadę, nieprzekraczalną dla ludzi, brak wspomagania kierownicy...bez tego się podobno nie da jeździć :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
da się, ale po co? 8) co do Allegro i Otomoto - tam znalazłem samochód teraz i kilka lat temu. Jedyne sensowne serwisy i wszyscy, których znam, tam właśnie szukają.
Jeśli chodzi o szybkość, to najlepsze są komisy, które są w stanie kupić auto od ręki, no ale w odpowiedniej cenie 8)

Odpowiedz
A tak przy okazji Snuffer to byś się pochwalił co sprzedajesz :razz:

Odpowiedz
Peugeot 206 matki :wink:
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Mam słabość do 206, ale tylko do rudych :razz:

Odpowiedz
Mam słabość do matek, też rudych ;)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Mam głupie pytanie : ) Jakie możecie polecić filmy o "głupich blondynkach" (pisząc blondynka mam na myśli stan umysłu)? Przychodzą mi do głowy jedynie "Dziennik Bridget Jones" oraz "W pogoni za rozumem", "Do diabła z miłością" i "Legalna Blondynka 1 i 2".

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości