• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Proste Pytania
Pobierz ten program:
https://sourceforge.net/projects/hjt/

Przeskanuj nim komputer wybierając: "Do a system scan and save a log file"
Podczas skanowania niech będzie uruchomiona przeglądarka z problematycznym paskiem.

log zostanie zapisany w pliku txt/log. Pojawi się automatycznie zaraz po przeskanowaniu.
Przekopiuj całą jego zawartość (CAŁĄ od początku do końca to bardzo ważne) i wklej mi tutaj lub przyślij na PW. Wklejając go tutaj wklej go tak jakbyś cytował czyli wklej go pomiędzy znaczniki "quote"

Cytat:zawartość loga

Odpowiedz
Ma ktoś abonament Plush bez limitu? Niedługo umowa z T-Mobile się kończy, a patrząc na to jakie mają teraz oferty to moja przygoda się z nimi skończy. Play też nie ma nic ciekawego, a Plush z tymi 25 zł miesięcznie z brakiem limitów i 15gb neta przykuł moją uwagę.

Poleca/odradza ktoś?

Odpowiedz
Czy jest na sali ktoś kto ogarnia szablony do wordpressa? Szukam minimalistycznego projektu z obsługą wpisów na zasadzie encyklopedii z możliwością szerokiej modyfikacji.

Odpowiedz
Mam już ponad 10 postów, a nadal nie mam możliwości edycji swojego profilu. Dlaczego tak jest?

Odpowiedz
Mam dziwny problem z głośnikami przy kompie - otóż wyłączają się co 13 minut. Np. kiedy nastawiam sobie jakąś playlistę i odchodze od kompa, głośniki po 13 minutach "wyciszają" się samoczynnie i dopiero jak zwiększę głośność włączają się z powrotem. Problem występuje tylko jeśli w czasie tych 13 minut nie reguluje głośności w żaden sposób. Ktoś się spotkał z czymś takim? Wie, jak to naprawić?

Edit: doczytałem na stronie producenta, że to "samoczynne przejście głośników w funkcję Stand By spowodowane jest funkcjonalnością wprowadzoną przez producenta". Innymi słowy, dla Creative normalną rzeczą jest, kiedy głośniki wyłączają się w trakcie słuchania muzyki, czy oglądania filmu.
[Obrazek: tenor.gif]
Okeeeej. Chyba czas na nowe głośniki.

Odpowiedz
Co mogę zrobić, by budzić zainteresowanie wśród kobiet?

Odpowiedz
http://forum.film.org.pl/Thread-podrywacze-film-org-pl--4737

Odpowiedz
Zrób sobie retusz twarzy młotkiem :)

http://forum.film.org.pl/Thread-podrywacze-film-org-pl--4737

Odpowiedz
(08-04-2018, 17:22)nawrocki napisał(a): Edit: doczytałem na stronie producenta, że to "samoczynne przejście głośników w funkcję Stand By spowodowane jest funkcjonalnością wprowadzoną przez producenta". Innymi słowy, dla Creative normalną rzeczą jest, kiedy głośniki wyłączają się w trakcie słuchania muzyki, czy oglądania filmu.
Coraz więcej producentów sprzętu i oprogramowania wychodzi z takiego założenia, że jeśli użytkownik nie wykonuje żadnych czynności, to znaczy zasnął i trzeba mu zgasić sprzęt albo wyłączyć program. Monitory i TV to normalka, a ja ostatnio często się z tym spotykam używając streamingów muzyki czy jakiegoś VOD.

Odpowiedz
(08-04-2018, 18:18)werter napisał(a): Co mogę zrobić, by budzić zainteresowanie wśród kobiet?
Gwizdać za nimi na ulicy i łapać za pupę w autobusie.

Odpowiedz
(08-04-2018, 18:38)Mierzwiak napisał(a):
(08-04-2018, 18:18)werter napisał(a): Co mogę zrobić, by budzić zainteresowanie wśród kobiet?
Gwizdać za nimi na ulicy i łapać za pupę w autobusie.

To w Niemczech.

Odpowiedz

Celnie strzelić sobie w łeb.

A ja z pytaniem, czy ma ktoś Solo Stan Nielimitowany w Play? W szczegółach oferty jest o bez limitowanych smsach i rozmowach ze stacjonarnymi, a w cenniku mają 19gr za smsy/mmsy i 29gr za minutę na stacjonarne w P4. Nie wiem, czy to jakiś drobny kruczek, czy ja nie rozumiem tej umowy.

Odpowiedz

Być elokwentnym przede wszystkim.

Odpowiedz
Okej to kolejne durne pytnie... ten wątek co mi podaliście to jest założony dla żartu, czy na poważnie? Bo ciężko mi wyczuć czy Wasze wiadomości tam nie są ironiczne :P

Odpowiedz
(08-04-2018, 18:52)Krismeister napisał(a): A ja z pytaniem, czy ma ktoś Solo Stan Nielimitowany w Play? W szczegółach oferty jest o bez limitowanych smsach i rozmowach ze stacjonarnymi, a w cenniku mają 19gr za smsy/mmsy i 29gr za minutę na stacjonarne w P4. Nie wiem, czy to jakiś drobny kruczek, czy ja nie rozumiem tej umowy.
Mam SN Rodzina i w cenniku też są jakieś brednie, nie zwracaj na to uwagi. Wszystko jest bez limitu :)

Odpowiedz
nawrocki napisał(a):"samoczynne przejście głośników w funkcję Stand By spowodowane jest funkcjonalnością wprowadzoną przez producenta". Innymi słowy, dla Creative normalną rzeczą jest, kiedy głośniki wyłączają się w trakcie słuchania muzyki, czy oglądania filmu.

Problem znany od jakiegoś czasu. Creative niestety wypina się na swoich klientów i nic raczej z tym nie zrobi wykręcając się głupimi wymówkami o jakiś dyrektywach UE dotyczących oszczędzania energii. Jak na razie jedynym skuteczną metodą obejścia tego jest własnoręczna fizyczna przeróbka głośników. Niestety trzeba znać się trochę na elektronice. Identyczna sytuacja jest też z głośnikami Logitech - argumentacja firmy taka sama co w przypadku Creative. Jedyna rada przy zakupie głośników sprawdzać czy mają tryb uśpienia - jeżeli mają nie kupować bo potem są z tego takie kwiatki. Jeżeli natomiast chcemy kupić konkretny model głośników i w UE będzie miał on tryb stand-by to lepiej kupić sobie takie głośniki na zagranicznych portalach na przykład z USA.

Odpowiedz
Bawi się ktoś może w coś takiego jak catering w pudełkach? Zastanawiam się nad tym, bo czasu na gotowanie mało, wydatki na jedzenie duże przez to, a jakość posiłków bardso niska. W związku tym żarcie w pudełkach pod drzwi brzmi, jak rozwiązanie.

Tylko na rynku jest tego tak dużo, że nie wiem sam jaka cena jest korzystna, która firma sensowna. Chodzi mi o Warszawę. Chętnie przydatne opinie wszelkie
.

Odpowiedz
One się wyłączają się ze wstydu :) Też bym się wyłączył gdybym tak grał. W ogóle tanie głośniki do kompa to jest zagwozdka. Ja tam nie używam od dawna, bo mam lekką odmianę auddiofillii, ale zawsze mam zagwozdkę jak mnie znajomi pytają o coś niedużego co nieźle gra (i jest tanie).

Odpowiedz
Ile wydajecie na fryzjera? Pierwszy raz byłem dziś u fryzjera z prawdziwego zdarzenia i różnica jest KOLOSALNA. Te kumoszki z fyzjerni pod blokiem za 20 zeta mogą co najwyżej trawnik strzyc, albo na łysą pałę.

Odpowiedz
Czym się charakteryzuje fryzjer z prawdziwego zdarzenia i ile bierze?

Mówisz różnica taka że znajdziesz teraz kobietę? :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości