• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Proste Pytania
Phil napisał(a):Mierzwiak, wk*rwiasz mnie tym swoim "google, google". Po co w ogóle powstał ten topic skoro są google? Spytalem tu i mam nadzieje, ze ktos uprzejmy mi odpowie. Nie chcesz, nie odpowiadaj i zamiast referatów do szkoły pisz "google".
Why so serious, Brucie?

Jeśli nie potrafisz wpisać w google zdania "jak dodać napisy do filmu dvd" to miej pretensje do siebie, nie do mnie.

Odpowiedz
Mam DVDRipa filmu Alpha Dog. Ale nie mogę go obejrzeć. Ponieważ z lewej strony ekranu mam taki chamski zielony pasek. W każdym programie wyglada on inaczej. Jedynie w NeroShowtime go nie widać. Dziwne to, i nie mam pojęcia co zrobić żeby go usunąć.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Snuffer napisał(a):Zdecydowanie Godfather.

zamówiony :).

Odpowiedz
pytanie do użytkowników najnowszej (choć właściwie niekoniecznie) wersji Easy CDDA (ktoś tu w ogóle używa?). Nie wiem czy to tylko u mnie, ale chyba nie, bo mam wszystko ustawione jak należy - chodzi o feedback - niby szuka tą bazę czy co to tam mają, ale nic nie znajduje. A płyt włożyłem już chyba ze 100 (wszystkie oryginalne, żeby nie było) i nic. Jedynie okładkę udaje się wymiotać, ale tylko dlatego, że za to służy im baza amazonu :P Wszelkie pozostałe info nie zostaje znalezione (a wygląda na to, że szuka, bo ikonka się rusza całkiem długo). WTF?
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Pomocy : )
Oglądam sobie Alpha Dog, i nagle zauważyłem tego gościa :
http://img225.imageshack.us/img225/2489/alphadog2006dvdripengaxjs4.jpg
Wie ktoś jak on się nazywa? Bo w obsadzie nie mogę go znaleźć a skądś mi się kojarzy.
EDIT : Odwołane, znalazłem. Grał w Dziewczynie z sąsiedztwa :lol:
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Proste pytanie: Czy mój nowy avatar jest zajebisty? :)
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
Jest zaduży i lepiej wyglądałby z czarną ramką:
http://img158.imageshack.us/img158/790/beztytuuoe4.png
słowem - nie jest zajebisty :).

Odpowiedz
Zmieniłem rozmiar, ramki nie dodam. :)
Słowem - zła odpowiedź. :))

Odpowiedz
hmm...jeśli dałeś Clinta, co by nikt Ci wieku nie wypominał, to się rozczarujesz ;)
za to mój jest wypaśny - już chyba nie zmienię :D Ja chcę wieczną zimę i wieczną Ricci :D

Odpowiedz
Fakt, Mefi ma zajebisty :].

Odpowiedz
mój lepszy, a jak po dzisiejszym, chyba setnym seansie, zmienię avatar na jakiś z związany z tym filmem to już w ogóle będę rządził na forum :)

edit: zapomniałem napisać, że (a jakże) chodzi mi o Heat :)
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):hmm...jeśli dałeś Clinta, co by nikt Ci wieku nie wypominał, to się rozczarujesz ;)

A kto mi wiek wypomina? Nie kumam. :)

Odpowiedz
Mef, a może ty pomyliłeś Gluta ze Snufferem? :lol:
najlepsze, co można zrobić z dobrą radą, to podać ją dalej

Odpowiedz
No właśnie. :)

Odpowiedz
fuck...ja już nie piję :?

Odpowiedz
http://www.wypierdalaj.org
Ale z was są rasisty!
Tak, to było zamierzone :P
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
mam nadzieje, ze to właściwy topic....

przez przypadek skasowałem plik torrent (korzystam z klienta uTorrent). czy mogę odzyskać dane? bo wiecie jak jest: po kasacji znikają ściągnięte pliki, no chyba że zmieni sie nazwe fiolderu. ja niestety nie zmienilem i pliki szlag trafil.

Odpowiedz
Dołączam się do pytania, też korzystam z uTorrenta i mi się zdaża.
A teraz własne pytanie. Zniknęła mi "wpisywarka" adresów do mozzili firefox. Miał ktoś tak kiedyś? Na górze mam pasek, wiecie File Edit View itd., niżej szary pasek (W którym powinno być białe pole w które mogę wpisać adres!)
Pomoże ktoś? : )
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Widok -> Paski narzędzi -> powinien być zaznaczony Pasek narzędzi nawigacyjnych

Odpowiedz
Fenk Ju bardzo. Jakiś madafaker mi musiał wyłączyć.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości