• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Proste Pytania
21 kwietnia na Netflixie zadebiutuje film Sand Castle. Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć, czy tak jak w przypadku seriali (np. Daredevil) tego samego dnia w sieci pojawi się wersja z lektorem?
Czy wszystkie newsy związane z DC Extended Universe muszą zapowiadać taką ch#*nię?! :(

Filmweb | KOLEKCJA BLU-RAY

Odpowiedz
@Gieferg

Zgadzam się, bo tez taki osobiście testowałem w swoim żywocie, ale ja się pytałem o program dla 50-latka :)
"What writer wants to make compromises with story? Story is the only reason you're in it."
David Simon

Odpowiedz
Poważne pytanie (tym razem nie będzie prosto) - czy nawrocki to ichabod?

Odpowiedz
Kto to jest ichabod?

Odpowiedz
(18-04-2017, 10:11)Mierzwiak napisał(a): Kto to jest ichabod?
To nawrocki. ;)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
https://www.youtube.com/user/lstelmach89

Odpowiedz
Jeśli na filmwebie to jego fotka to zdecydowanie dwie różne osoby.

Odpowiedz
Pytam, bo ktoś, kto prowadzi prześmiewczy (co to w ogóle jest?) fanpejdż, wstawił cytat z nawrockiego ;)

https://www.facebook.com/ichabuc/photos/a.407428522959512.1073741827.407387626296935/414407702261594/?type=3&theater

Odpowiedz
Nie mam pojęcia kim jest ichabod, nie wiem, czy mam się cieszyć z tego, że mnie cytuje (wtf) i tak, na filmwebie to moja fotka. Mam nadzieję, że to odpowiada na wszystkie pytania. :)

Odpowiedz
Ichabod cie nie cytuje. Cytuje cie fanpejdź, który hejtuje (chyba) ichaboda.

Odpowiedz
Okej, w sumie nie wnikam.

Odpowiedz
(13-04-2017, 10:25)Juby napisał(a): 21 kwietnia na Netflixie zadebiutuje film Sand Castle. Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć, czy tak jak w przypadku seriali (np. Daredevil) tego samego dnia w sieci pojawi się wersja z lektorem?

Tak, filmy od Netflixa mają od razu premierę z lektorem. Tak było np. ostatnio przy "The Discovery" z Segelem.

Odpowiedz
Dzięki Szaman. :*
Czy wszystkie newsy związane z DC Extended Universe muszą zapowiadać taką ch#*nię?! :(

Filmweb | KOLEKCJA BLU-RAY

Odpowiedz
czy na którejs z platform streamingowych w PL można obejrzeć serial X-files, Strefę Mroku lub Przystanek Alaska? Na Netflixie tego nie ma, na Showmaxie również, a może na innych vod?

Odpowiedz
Nigdy nie słyszałem aby wymienione tytuły były dostępne na legalnym VOD, Strefa mroku ma chyba w ogóle problem z jakąkolwiek polską dystrybucją, Archiwum X wychodziło na DVD w kolekcji DeAgostino, a Przystanek bodajże razem z magazynem TV Okay. Chyba tyle ich przygód na polskim rynku.

Odpowiedz
Szkoda. Trzeba będzie czekać na ruch Netflixa, bo w nim nadzieja.

Odpowiedz
Do X-F ma prawa w Polsce FOX i magluje serial cały czas. Nie ma dnia by nie było powtórek na FOX , więc pewnie nigdy na żadnym vod się nie pojawi. Chyba że FOX w Polsce ruszy z VOD albo dogada się z Netflixem, Amazonem, Showmax. Strefy Mroku z lat 60 i 80 chyba też w Polsce nigdzie ma. A co do Alaski to też nie kojarzę by pojawił sie na VOD (mam serial na DVD, tak na marginesie mogli by wydać w zremasterowanej wersji Przystanek Alaska tak jak XF, Twin Peaks).

Odpowiedz
Czy jest jakaś możliwość, żeby za jednym zamachem ustawić na fejsbuku opcje, żeby wpisy z grup nie wyświetlały się na wallu?

Odpowiedz
Czy tylko u mnie po ostatniej aktualizacji Chroma na androidzie ciasteczka nie działają? Za cholerę nie chce ni zpamiętać logowań.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości