• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Proste Pytania
To będzie nieco dziwne pytanie, ale orientujecie się czy posiadając jedynie czyjeś imie i nazwisko oraz adres zamieszkania (niekoniecznie zameldowania), można kogoś wrobić w jakieś oszustwo, na przykład zaciągnąć kredyt. Bo mam powody podejrzewać, że ostatnio jakaś para fujar próbowali dobrać się do mojego adresu, ale nie bardzo wiem na co to im było.
"What writer wants to make compromises with story? Story is the only reason you're in it."
David Simon

Odpowiedz
Musieliby mieć też twój pesel i ewentualnie nr dowodu osoibstego.

Odpowiedz
może po prostu chcą cię nastukać, albo okraść
tak że o.

Odpowiedz
Też mam dość dziwne pytanie: jak myślicie, ile zapłacił Crov, żeby Wprost napisał o jego kanale youtube'owym?

:) :) :)

Odpowiedz
Co? :D
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Co???!!!
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Gówno. :)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Domyślam się, że to czterowymiarowe szachy, więc pytam: kto zapłacił Nawrockiemu za reklamę Wprost?
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Z góry uprzedzam pytanie: nie, nie kupuję Wprost, przeglądam w pracy. :)

Odpowiedz
Whoa :D Dzieki za info!

Nie zaplacilem, ale zaplacilbym za kazda reklame, gdybym mial pieniadze. ;)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Wprost co prawda jakiś super artykułów nie ma, ale każda reklama jest dobra. Zresztą zawsze mogło być gorzej jak chociażby artykuł w wdupie lub Gazecie Polskiej ;)
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Robię znajomym film ze ślubu/wesela, potrzebuję do intra piosenki o odpowiedniej tematyce, kategoria rock/pop, najlepiej 80s/90s która zaczyna się spokojnie, a potem rozkręca. Jakieś pomysły?

Jako, że nie chcę się powtarzać, odpada "In These Arms" Bon Jovi :P
Aktualny film roku 2017 - Sztuka kochania.
Aktualne filmowe ścierwo roku 2017 - Transformers: The Last Knight / John Wick 2
Aktualne rozczarowanie roku 2017 - Logan

Odpowiedz
Coś z Awesome Miksów?
- Jak chcesz odzyskać wolność?
- Jedynym możliwym sposobem. Poprzez rewolucję. (...) Nie będziemy wolni, dopóki nie posiądziemy władzy.

Odpowiedz
srebrnik, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Nov 2014.

Odpowiedz
( 3 godzin(y) temu)Phil napisał(a): Coś z Awesome Miksów?

To pierwsze płytki po jakie sięgnąłem. Przymierzyłem ze trzy kawałki, ale jakoś mnie nie do końca przekonują w tej roli.
Aktualny film roku 2017 - Sztuka kochania.
Aktualne filmowe ścierwo roku 2017 - Transformers: The Last Knight / John Wick 2
Aktualne rozczarowanie roku 2017 - Logan

Odpowiedz

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości