Odpowiedz 
Proste Pytania
Autor Wiadomość
nawrocki
Trv thrasher

Liczba postów: 3,790
14-04-2011 07:58 PM

No, przyznaje, że więcej tam dramatu, ale właśnie o filmy w tym stylu mi chodzi.

Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jarod
I don't like the color

Liczba postów: 2,475
14-04-2011 08:25 PM

To Spoorloos jeszcze, chociaż to już pozycja ciut nowsza...
nawrocki
Trv thrasher

Liczba postów: 3,790
14-04-2011 08:30 PM

Z '88, a więc mieści się w moich kryteriach. O filmie słyszałem dużo dobrego.

Mental
Merchant of Death

Liczba postów: 19,799
19-04-2011 07:16 PM

Słuchajcie, mega pilna sprawa. U mnie w USA, tj. w Pozku nie ma sklepu z okularami, które by przypasiły takiemu modnisiowi jak ja. A chodzi mi o taką stylówe:

[Obrazek: jetli1.jpg]

Dokładnie taki kształt szkieł jak ma Jet Li, nie za wysokie, z filtrem polaryzacyjnym, szerokość okularów 13.7 cm, cena do 200 zł. Potrzebuje namiary na sklep internetowy, który oferuje taki bajer.

Z góry wielkie dzięki.

Broń palna prawem, nie towarem!

Hitch
Oświecony Ninja

Liczba postów: 9,553
19-04-2011 07:21 PM

Polska to wieś na całym obszarze, jeśli chodzi o klawe okulary. Także możesz mieć problem. Najlepiej popatrzeć po lepszych salonach optycznych, mają w ofercie zazwyczaj także solidne i fajne okulary przeciwsłoneczne. Ja sam skończyłem z nakładką na magnesy na zwykłych pinglach :)

CZYM SIĘ RÓŻNI ZAPAŚNIK SUMO OD FEMINISTKI? TEN PIERWSZY GOLI NOGI.
Mental
Merchant of Death

19-04-2011 07:26 PM

Cytat:Najlepiej popatrzeć po lepszych salonach optycznych, mają w ofercie zazwyczaj także solidne i fajne okulary przeciwsłoneczne

Pójde do NFZ-tu. Może refundują :) :)

Hitch
Oświecony Ninja

19-04-2011 07:32 PM

Zwykłych nie refundują, to przeciwsłonecznych tym bardziej :)

Phil
I am better.

Liczba postów: 6,632
19-04-2011 07:32 PM

Hitch napisał(a):Ja sam skończyłem z nakładką na magnesy na zwykłych pinglach :)
Sprawdza to się jako lecznicze? Tzn. jeśli narzucisz te nakładki to nadal poprawia Ci wzrok?

- Is that all you've got? A cheap trick and a cheesy one-liner?
- Sweetheart, that could be the name of my autobiography.

Mental
Merchant of Death

19-04-2011 07:36 PM

Nie zbaczajcie z tematu! - kogo obchodzą wkładki ortopedyczne Hitcha :) Ja chcem okulary takie jak Jet Li!!!! :)

Hitch
Oświecony Ninja

19-04-2011 07:39 PM

Phil - oczywiście. Nakładka nie wpływa w żaden sposób na działanie szkieł korekcyjnych, a nawet jest rekomendowana dla kierowców. No i sam fakt, że takie coś można tylko dostać w jednym zestawie też o czymś świadczy. Jak coś, to bierz z doczepianą oprawką. Są modele z samym magnesowym noskiem i jakąś chujową, ciemną folią/cieniutkim plastikiem. Nie dość, że odstaje od właściwych oprawek i szkieł, to wygląda tragicznie.

Ja osobiście prawie nie narzekam. Przyczepić się mogę jedynie do tego, że dziś wszystko robi się z pedalskiego plastiku i cała konstrukcja pomimo wybulonych niemal 400 zł sprawia wrażenie zrobionej z gówna. Moje poprzednie okulary wytrzymały 6 lat bójek, treningów, libacji, zgnieceń, upuszczeń na przedmioty, upuszczeń przedmiotów na nie i całej masy innych przykrych doświadczeń.

W nowych szkło wypadło mi z żyłki po dwóch dniach :)

Mental, tak jak mówiłem, won do salonu (tylko jakiegoś dobrego, nie rodzinnego zakładu państwa Polackich) i podejdź do wystawy z przeciwsłonecznymi okularami. Ja u siebie widziałem bardzo fajne za 160 zł. Ostatecznie zrezygnowałem z nich, bo nie były dość kanciaste jak te Jetowe. Ale kto szuka, ten znajdzie.

Mental
Merchant of Death

19-04-2011 07:47 PM

Widać, mamy podobny gust jeśli chodzi o okulary - to dobrze <ok> Tylko Prawdziwi Mężczyźni noszą takie okulary jak Jet Li :)

Perfik
II Wicemiss Avatara 2010

Liczba postów: 2,684
22-04-2011 09:22 PM

Ktoś wie skąd pochodzi ten fragment?
[Obrazek: 53211-kaboooom.gif]
Hitch
Oświecony Ninja

22-04-2011 10:05 PM

Warlords z Jetem Li. Rewelacyjny film wojenny., a także świetna dramatyczna rola mistrza.

Perfik
II Wicemiss Avatara 2010

Liczba postów: 2,684
22-04-2011 10:17 PM

A wiesz może gdzie to można "kupić"? Najlepiej w sklepach T bez żadnych wklejonych angielskich subów, dubbingów i podobnych wynalazków? Jak coś to byłbym wdzięczny za odpowiedź na priva ;)
Hitch
Oświecony Ninja

22-04-2011 10:40 PM

Zatoka Piratów ma mnogość kopii pod dostatkiem. W obu wersjach - na rynek chiński i zachodni, ale która była skrajnie ocenzurowana, nie pamiętam.

Mental
Merchant of Death

27-04-2011 09:06 AM

Szukam kawałka Nicka Cave'a, w którym śpiewa coś o strzelaninie w barze, facecie z dziurami po kulach, no i troche przeklina przy okazji. Prócz tego pamiętam, ze kawałek był zajebisty, mega klimatowy i zaliczał sie do tych z epą :) Czy nie ma go przypadkiem na płycie "Dig, Lazarus, dig!"?

Jakuzzi
Super Moderator

Liczba postów: 7,501
27-04-2011 09:20 AM

Mental
Merchant of Death

27-04-2011 09:22 AM

To nie to. Ja nawet nie wiem, czy to sie dzieje w barze. Wiem, że Cave śpiewa o kolesiu, co został podziurawiony jak sito czy coś. Kiedyś ktoś na tym forum zarzucał ten kawałek.

piter87
Użytkownik

Liczba postów: 179
27-04-2011 09:36 AM

?
Mental
Merchant of Death

27-04-2011 09:49 AM

TO JEST TO!
Epa aż kipi!
Dzięki :)

BezcelowyAlbatros
Stały bywalec

Liczba postów: 1,993
27-04-2011 10:41 AM

Polska wersja - z dennym aranżem, takim sobie wykonaniem, ale fajnie przełożnym tekstem.

"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

R.S. Bakker - "Mrok, który nas poprzedza"
Snuffer
Super Mode

Liczba postów: 5,044
27-04-2011 03:23 PM

Świetne też wykonanie z tego koncertu.

- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BezcelowyAlbatros
Stały bywalec

02-05-2011 01:49 PM

Miałem dzisiaj dziwną przygodę z XP szemranym: przed zalogowaniem pokazała sie informacja, coby przedtem aktywować system. Zdębiałem, zbaraniałem - nie instalowałem żadnych łatek, żadnych aktualizacji, ani żadnych programów przed ostatnim wyłączeniem... Moje pytanie nie brzmi jednak czemu, ale ile kosztuje taka aktualizacja, takie przejście na jasną stronę mocy? Ktoś się kiedyś legalizował, wie ile trzeba Microsoftowi odpalić, by być w prawie korzystania z ich wspaniałego systemu i nie musieć jednocześnie przeinstalowywać go od nowa?

"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

Hitch
Oświecony Ninja

02-05-2011 10:35 PM

To taka mini pułapka jest. Jak klikniesz, żeby się zaktualizowało to będziesz miał permanentny komunikat w rogu, że padłeś ofiarą piractwa. Najlepiej to zignorować, a jeśli rzeczywiście chcesz przejść na jasną stronę mocy - wysupłaj ćwierć patola na oryginalny system :)

BezcelowyAlbatros
Stały bywalec

02-05-2011 10:59 PM

Wiem, w czym był problem. Jest taki patch / nie-patch (bo w zasadzie plik *.dll), który sprawia, że oszukuje się system, jakoby logował się w trybie awaryjnym (choć loguje się normalnym). Nazywa się to antiwpa i miałem to zainstalowane od samego początku, czyli od jakichś 3 lat (tak, tak... od tej pory nie re-instalowałem systemu). Jednak mam na tym komputerze drugi system na oddzielej partycji (modyfikację WindowsMX) i na niej mam zainstalowany antywirus AVG, który rozpoznaje ów plik antiwpa.dll, jako szkodliwy program (szkodliwy głównie dla Microsoftu).

Bardzo rzadko korzystam z tego drugiego systemu i wczoraj uruchomiłem go, bo chciałem przetestować sobie Firefoxa 4 nie zastępując obecnego, zainstalowanego na zwykłym XP. No i tak sobie testowałem Firefoxa a tymczasem AVG wykonał w tle pełny skan systemu i usunął stosowną bibliotekę. Wyłączyłem wczoraj kompa a dzisiaj, jak chciałem uruchomić go z pierwszego dysku... info o aktywacji. Na szczęście skończyło się na ściągnięciu wzmiankowanej biblioteki i działa. Dobrze, że mnie olśniło z tym antywirusem, bo bym dalej zachodził w głowę, co się stało i za jakiś czas pewnie popełniłbym ten sam błąd uruchamiając drugi system z AVG.

A po pewnym zastanowieniu stwierdziłem, że i tak za jakiś nieodległy czas będę raczej kupował nowego kompa z oryginalnym jakimś systemem, więc póki co się jeszcze "pomęczę" na szemranym.

Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości