Ankieta: Czy "Hitman" b
TAK
NIE
[Wyniki ankiety]

Przeklinanie na ekranie (Hitman)
Pragnę zauważyć, że to nie jest oficjalna fotka, jeno "autografowa" fotka. Diesel czy Statham też na podobnych wychodzili śmiesznie bądź sympatycznie. Myślę, że z ostatecznym zbluzganiem wyboru aktora mozna poczekac do pierwszych oficjalnych zdjęć z filmu (nie z planu), no i oczywiscie samego filmu. Mógłby coś o Olyphancie, jako o aktorze, powiedzieć ktoś kto oglądał Deadwood.

Ja tam mam mieszane uczucia i poczekam na oficjalne zdjecie z filmu albo trailer.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Timothy Olyphant jako Hitman:

[Obrazek: hitman1hc1.th.jpg][Obrazek: hitman2gz4.th.jpg]

Odpowiedz
Pięć postów wcześniej było dokładnie to samo...

Odpowiedz
Aye. Zresztą, to nie jest Olyphant jako Hitman tylko póki co Olyphant ubrany jak Hitman. :P

Odpowiedz
military napisał(a):Pięć postów wcześniej było dokładnie to samo...
Zgadnij dlaczego tego nie zauważyłem?

Mogliby dać jakąś jego fotkę z poważniejszą miną, bo na razie mogę tylko stwierdzić że dobrze mu bez włosów :wink:

Odpowiedz
Co do wyglądu Hitmana jako postaci - w grze uchodził, ale w filmie, gdzie nie da się wymodelować wszystkiego po swojemu, facet z kodem kreskowym na łysinie nie sprawdza się jako zabójca. Z tej prostej przyczyny, że przykuwa wzrok jak mało kto - trudno go nie zauważyć. I nawet jeśli założy czapkę, tatuaż ciągle będzie spod niej wystawał. Ale niestety taki już urok konwersji między jednym medium a drugim. Jak dla mnie Hitman na tych zdjęciach - już pomijając twarz kolesia - wygląda badziewnie i nienaturalnie, szczególnie w tym garniturze.

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Mogliby dać jakąś jego fotkę z poważniejszą miną, bo na razie mogę tylko stwierdzić że dobrze mu bez włosów :wink:
Ponieważ to Olyphant ubrany jak Hitman, nie jako Hitman. To nieoficjalna fotka statystki, która zrobiła sobie zdjęcie z Timothym Olyphantem. Dlatego wole czekać na oficjalne zdjecia z filmu (nie z planu) i wtedy oceniac.

Faktycznie, kod kreskowy w rzeczywistości by się nie sprawdził ale pieprzyć to. :)

Odpowiedz
http://joblo.com/hitman-trailer-hits - pierwszy trailer? Trochę jak teaser ale widać trochę akcji. Latające, komputerowe napisy i logo wygladają beznadziejnie, a o scenach z filmu cięzko jest mi coś powiedzieć - wygląda nawet ciekawie, chociaz chcę porzadny trailer, żeby coś powiedziec.

Odpowiedz
[Obrazek: 47rd1.jpg]

To ma być Agent 47? Bez jaj.

Scen faktycznie niewiele, ale widać 47 zasuwającego jawnie z dwoma giwerami, czyli pewnie "cichej" robocie możemy zapomnieć.

Odpowiedz
Według recenzji scenariusza cichej roboty powinno byc dużo. 47 lata z giwerami ale to chyba jest kontynuacja tej samej sceny w trailerze wiec podejrzewam, ze to taki moment poprostu.

Odpowiedz
Don Vito, nie zpominaj ze w kazdej czesci miales do wyboru dwie .45 i mogles z nimi zasuwac jak ci sie podoablo tylko :)
No i na materialach promocyjnych 47 zawsze ma swoje .45.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Ależ kupsko... ten koleś ma mordę bardziej podobną do Elijaha Wooda niż do Hitmana. Tak jak już gdzieś pisałem, Hitman to tylko i wyłącznie Bale, który specjalizuje się w rolach ludzie z zaburzeniami psychicznymi i/lub morderców. Ten wyraz twarzy, mocno zarysowane kości policzkowe i ostry nos. A tutaj mamy niezadowolonego Froda. A tak poza tym to Hitman był łysy a nie ogolony na łyso, a tutaj widać ewidentnie, że aktor został ogolony (widać nawet na tej fotce z posta Don Vito, gdzie zaczynają się włosy). Ja pieprze, ostatnio grałem w Hitman: Contracts i ta gra była mroczna i ewidentnie dla dorosłego widza (wulgaryzmy, które dla mnie akurat nie muszą być w filmie, zabarwienie erotyczne gameplaya, noc, deszcz io krew), a tutaj dostajemy kolesia co wygląda jakby miał 16 lat i zaczął zabijać bo nie dostał na urodziny od taty hulajnogi. To będzie gorsze niż filmy Uwe Bolla.

[Obrazek: 207841A5-0AFD-0601-D5A9FC652513CAB5.jpg]

[Obrazek: hitman_box.jpg]

Odpowiedz
Hitch: A próbowałeś przejść grę latający z tymi dwiema .45 bez przerwy? Właśnie takie latanie wróży ten zwiastun Hitmana.

Odpowiedz
Don Vito napisał(a):Hitch: A próbowałeś przejść grę latający z tymi dwiema .45 bez przerwy? Właśnie takie latanie wróży ten zwiastun Hitmana.
Równie dobrze można powiedzieć, że zwiastun zapowiada latanie z karabinem snajperskim. To jedna scena, w grze tez były momenty, gdy trzeba było sięgnąc po broń.

Co do Bale'a... Kiedys uważałem, że byłby świetnym kandydatem na 47 ale teraz, mimo jego talentu, nie chciałbym go widzieć w tej roli. Ciężko mi wymienić jakiegoś aktora, którego widziałbym w tej roli - może David Bateson? Może Ed Harris? Chociaż Harris teraz już wygląda trochę za staro. Stathama, którego wielu chciałoby widziec w tej roli, nie chciałbym. Czuję sympatię do niego ale nie w tej roli. Olyphant nie byłby zły, gdyby nie miał tej dziecięcej gęby. Żeby wyglądał na starszego, może lepszy mejkap.

Mimo to, czekam na film, bo może nie wszystko stracone. Żałuje, że Fincher nie reżyseruje, byłby idealny.

Odpowiedz
Ta, ta, Fincher do wszystkiego bylby idealny. :P

Co do Hitmana daruje sobie tracenie czasu na opinie, bo, jak w kazdym przypadku gdy mamy do czynienia z egranizacja, wyjsc moze tylko i wylacznie gniot. Gdybym mial wystawic ocene planowana tylko na podstawie trailera dalbym 3.5/10. :)

Odpowiedz
Cytat:Olyphant nie byłby zły, gdyby nie miał tej dziecięcej gęby.

Ale ją ma i wychodzi nam taki Hitman:

[Obrazek: olyphant4rq3.jpg]

47 moich marzeń :twisted:

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):Ta, ta, Fincher do wszystkiego bylby idealny. :P
No a nie? ;-) Do ekranizacji tych dwóch gier, o których mówiliśmy na forum - Thiefa i Hitmana - byłby idealny. :-)

Odpowiedz
Patrzac w ten sposob, Fincher do niejednej gry byly idealny. In your dreams, mate. ;) Watpie, zeby Fincher kiedykolwiek zrobil cos na podstawie gry video i, moim zdaniem, bardzo dobrze - dobrzy rezyserzy nie chwytaja sie za gry.

Odpowiedz
Don Vito napisał(a):Hitch: A próbowałeś przejść grę latający z tymi dwiema .45 bez przerwy? Właśnie takie latanie wróży ten zwiastun Hitmana.
Oczywiscie. Kazda misje przeszedlem zarowno po cichu jak i rozpieprzajac wszystko w kawalki :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):dobrzy rezyserzy nie chwytaja sie za gry.

głupie gadanie. to prawda, że jeszcze nigdy nie powstał dobry film na podstawie gry, ale to się musi w końcu zmienić.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości