Psy 1 i 2
Zrobiło mi się morko. ;)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Mental napisał(a):bo chciałbym sobie zrobić zestawienie z Nate'em z 'Heat',

Nie myśl tyle o Six Feet Under ;)
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Scena z pierwszego Snufferowego kadru jest zamocna, "Na pohybel czarnym ... i czerwonym". W ogóle sobie wczoraj tak spontanicznie zrobiłem jutubową powtórkę z Psów i muszę się podpisać pod głosami zachwytu, ścisła światowa czołówka.
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
jak mi wreszcie urosną włosy na jajach, będę kręcił takie filmy jak 'psy'. cudze chwalicie, swojego nie znacie, chciałoby się rzec.

ps.
dzieki za foty, snuffer.

Odpowiedz
Przesadzacie. Minusem "Psow 2" jest fakt, ze jest to sequel calkowicie niepotrzebny i dorabiany na sile oraz kiepawa strona techniczna. Przelykajac te kwestie, mamy do czynienia z bardzo dobrym filmem. P2 to nie dolujacy dramat, ani nie wybuchowe kino akcji (ktorej jest tam malo), ale Pasikowski stara sie oddac wszystko na zasadzie umowy "ty zapomnisz, ze to 'PSY 2', a ja dam ci najlepsza nieangazujaca sensacje w Polsce". Moim zdaniem sie udalo. Do obydwu czesci wracam rownie czesto i zawsze tak samo przezywam jedynke i swietnie bawie sie na dwojce. Z "Krollem" filmy te tworza wielka trojce polskiej sensacji, do poziomu, ktorej w tym kraju nikt nigdy sie nawet nie zblizyl.

Cvor, na Chomiku masz w MP3 pelna ilustracje z "Krolla", i obudwu Psiakow.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Zrobiłem mega rewelacyjny hiper-zwiastun!! Pokażcie rodzinie i znajomym! Jea!

Wersja krótsza:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RuO9hoz-sYI[/youtube]

Wersja dłuższa:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_KKfInMeeyM[/youtube]

Nawet napisy angielskie zrobiłem. Pewnie mają błędy, więc Negrin pisz na PW. :P

Odpowiedz
Crov napisał(a):Bucho, pierdolisz o tych cool tekstach Lindy. W pierwszej części jego powiedzenia wcale nie wypadają tak uber-cool sztucznie. Dopiero w dwójce pojawia się ten problem. W jedynce one-linery są bardzo naturalnie wsadzone w film.

Gowno prawda. Psy to znakomity film, najlepszy polski jaki widzialem, itd., ale jest tak, jak mowi Bucho - momentami one-linerow jest albo za duzo, albo wypadaja sztucznie (nikt nie mowi przeciez, ze w poziomie uber-cool, to jest w koncu powazny dramat sensacyjny, a nie kryminalna komedia dla nastolatkow). Mozna wrecz powiedziec, ze jezyk Mauera sklada sie w 90% z one-linerow, troche jak u Willisa w Ostatnim Skaucie, ale ten drugi film krecony byl przeciez z wiekszym przymruzeniem oka.

Przy okazji, Crov - zwiastuny ok, ale popracuj jeszcze nad tym przejsciem w swoich zwiastunach w momencie "czekaj, czekaj, ty jesteś z Lublina, Gross, major" - w sensie zmien, bo to niezwykle kijowy moment na przejscie, ktore chcesz zastosowac. ;)

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):
Crov napisał(a):Bucho, pierdolisz o tych cool tekstach Lindy. W pierwszej części jego powiedzenia wcale nie wypadają tak uber-cool sztucznie. Dopiero w dwójce pojawia się ten problem. W jedynce one-linery są bardzo naturalnie wsadzone w film.

Gowno prawda.
Sranie w banie! Linda rzuca "one-linerami", bo to samiec alfa. Twardy i pewny siebie. Jego teksty nie są wcale na tyle wyszukane, żeby miały razić sztucznością. Mylicie sie i wasze odczucia są błedne! :) Sądzę, że to przez kulturową naleciałość i mass media w wasze mózgi wdarło się poczucie sztuczności, ponieważ łanlajnery Maruera zostały weksploatowane przez popkulturę!

Cytat:Przy okazji, Crov - zwiastuny ok, ale popracuj jeszcze nad tym przejsciem w swoich zwiastunach w momencie "czekaj, czekaj, ty jesteś z Lublina, Gross, major" - w sensie zmien, bo to niezwykle kijowy moment na przejscie, ktore chcesz zastosowac. ;)
Dziękuje i nie czaje. Tzn. co jest w nim kijowego?

Odpowiedz
Crov napisał(a):Sądzę, że to przez kulturową naleciałość i mass media w wasze mózgi wdarło się poczucie sztuczności, ponieważ łanlajnery Maruera zostały weksploatowane przez popkulturę!

My tu gadu gadu, a sprawa jest prosta jak jebanie. Chodzi o pewna naturalnosc czy tez realizm. Jak facio formuluje kazde zdanie jako one-linera, to cos czlowiekowi zgrzyta. Oczywiscie wiekszosc z tych one-linerow to czad i klasa (w imie zasad, skurwysynu), niemniej wazny jest umiar. Nieprzypadkowo zreszta najlepsze teksty filmu pochodza z ust innych postaci niz Mauer.

Cytat:Tzn. co jest w nim kijowego?

Nieprzemyslane jest to przejscie, nietrafione i nieplynne. Eksponujesz scene spokojnej rozmowy w restauracji, by nagle ni z gruchy ni z pietruchy przywalic ostrzejsza muza, strzelanina i ogolnie dynamiczniejszym tempem trailera.

Odpowiedz
Dla mnie stezenie onelinerow na minute przekroczylo limit tylko w scenie rozmowy przed lustrem, aczkolwiek naklada sie na to tez pewne wyeksploatowanie tychze, bo dialogi Psow ustanowily rekord w zajebistosci (w sensie pozytywnym) na pewno w kraju nad wisla, jesli nie na swiecie. Ponadto, wiekszym minusem jest koszmarnie dograny dzwiek, i wole na niego narzekac :P Dla mnie najlepszym tekstem bylo:

- Miau...
- Nie chce mi sie z Toba gadac.
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
Hitch napisał(a):Z "Krollem" filmy te tworza wielka trojce polskiej sensacji, do poziomu, ktorej w tym kraju nikt nigdy sie nawet nie zblizyl.

A Dług? :)

Pod wpływem tematu wczoraj pierwszy raz obejrzałem Psy :) W sumie mam takie samo zdanie jak pozostali, więc nie muszę więcej pisać :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):
Cytat:Tzn. co jest w nim kijowego?

Nieprzemyslane jest to przejscie, nietrafione i nieplynne. Eksponujesz scene spokojnej rozmowy w restauracji, by nagle ni z gruchy ni z pietruchy przywalic ostrzejsza muza, strzelanina i ogolnie dynamiczniejszym tempem trailera.
Nieplynne? Hmm. Mnie sie wydaje, że płynne, ale biorę twoją uwagę do wiadomości. A kontekst spokojna scena/scena dynamiczna jest taki dlatego, że to zwiastun i nie powinien być zbyt spokojny. Ale może mi nie wyszło. Tenks enyłej.

Odpowiedz
Azgaroth napisał(a):A Dług?
"Dlug" to rasowy dramat jest.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Kurde, co za ludzie, co chwilę ktoś zalicza pierwszy w życiu seans "Psów", ok, Snuffera jeszcze rozumiem, mama mogła mu wcześniej nie pozwalać, ale inni? Wstydźcie się ;)

Odpowiedz
Hihi, Snuffer po raz pierwszy zaliczył Psy... hihi.

Ja pare lat temu już obejrzałem i wtedy film zrobil na mnie piorunujące wrażenie, bo nie spodziewałem się tak dobrego filmu robionego przez Polaków. O!

Odpowiedz
Ja oglądałem w podstawówce i opowiadałem potem kumplom najmocniejsze sceny ;)

Odpowiedz
nie ma, nigdy nie było i za mjego żywota już pewnie nie będzie lepszego filmu polskiego niż pierwsze Psy. wczoraj obejrzałem. nie dość, ze to fenomenalne kino sensacyjne na poziomie najlepszych jankeskich klasyków, to jeszcze te dialogi:

- Czy jest pan gotowy stać na straży porządku prawnego odnowionej, demokratycznej Rzeczypospolitej Polskiej?
- Bezapelacyjnie, do samego końca, mojego lub jej.

nie znajduje słów, by wyrazić zachwyt nad tym dziełem.

Odpowiedz
Dialog dobry, do tego jak powiedziany, to zaciągnięcie się papierosem przed "...mojego lub jej."...geniusz.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Mental napisał(a):nie ma, nigdy nie było i za mjego żywota już pewnie nie będzie lepszego filmu polskiego niż pierwsze Psy.
Miś i Dług. ale tak naprawdę w jednym szeregu 8)

Odpowiedz
Des, kurde, a gdzie zgubiłeś swoje Zezowate szczęście? :razz:
DON'T BLINK AND TURN LEFT.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości