Psy 1 i 2
No ale jak w Twoim wieku (chyba dobrze kojarzę, że raczej sporo po trzydziestce?) można dopiero pierwszy raz obejrzeć "Psy"?
To jednak w pewien sposób zdumiewające :)
Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

Odpowiedz
Jak już wspomniałem - nie moja bajka.

Nigdy nie odczuwałem potrzeby nadrabiania filmów z tego gatunku, które ominęły mnie w latach 90-tych - a już zwłaszcza polskich.
Teraz obejrzałem bo akurat w MM wpadło mi w rękę DVD za 10 zł, a nie miałem pomysłu na wieczorny seans. Dalej nie widziałem Psów II czy Krolla i nie wiem czy i kiedy obejrzę.

Swoją drogą to DVD to remaster z poprawioną kolorystyką. W dodatkach było porównanie ze starym wyglądem filmu i... chyba bardziej mi się podoba ten stary :P

Cytat:Wciągający kryminał
Mnie tak średnio wciągnął.

Cytat:Jeżeli jakiś polski film przebił Potop, to są nim właśnie Psy.

Pffff... NOT.EVEN.CLOSE.
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
(28-03-2018, 21:10)Juby napisał(a): Obczaj dwójkę, to już bardziej amerykański akcyjniak. ;)

Z jedną z głupszych scen wysadzenia pociągu, ale w sumie OK. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen KennedyOdpowiedz
Kij z pociągiem, aktorstwo Pazury w dwójce, zwłaszcza na końcu w scenie schodzenia po schodach to coś co każdy powinien zobaczyć :P

Odpowiedz
Jak już tak kontrowersyjnie jest w tym temacie, to dorzucę od siebie, że mam już trochę wrażenie, jakby pierwsze "Psy" wyszly Pasikowi trochę przypadkiem. Bardziej ten temat rozwinę, jak wreszcie się zbiorę i napiszę kilka słów o ostatnim jego filmie. Jednak jego warsztat na przestrzeni całej kariery nie jawi się jako coś specjalnego. Widać, że ma takie ogólne wyczucie i niemałe pojęcie, jednak jest koniec końców dość toporny.

Teorię trochę burzy "Glina", który jest rewelacyjny wręcz. Może jednak w takiej dłuższej formie on się po prostu lepiej odnajduje? Te jego filmy wydają się zwyczajnie niezgrabne. W serialu lepiej utrzymywał i tempo, i jakąś płynność opowieści.
.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości